Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda Civic EG6 B16 Milano Red '92 | sebeck_
Autor Wiadomość
Cykada 

Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 645
Skąd: PZ
Wysłany: 2020-04-19   

Lampy jak u w civicu u typowego Seby :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-04-19   

Czytając takie odpowiedzi na powyższe lampy, odnoszę wrażenie, że niektórzy wiedzą tyle o japońskiej motoryzacji i szeroko pojętym JDM, co wyczytali na składzie zupki Vifon. :lol:

Jest petarda, Seba!
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-04-20   

Twisted napisał/a:
Czytając takie odpowiedzi na powyższe lampy, odnoszę wrażenie, że niektórzy wiedzą tyle o japońskiej motoryzacji i szeroko pojętym JDM, co wyczytali na składzie zupki Vifon. :lol:

Jest petarda, Seba!

nie - po prostu wyglądają gówniano :lol:

Dobrze, że mamy na forum "wyrocznię dżej di em" to nam powie co ma się komu podobać, a co nie :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
Ostatnio zmieniony przez TorquedMad_Mind 2020-04-20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-04-20   

brzydkie!
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
podlez 

Auto: EG9, CN2+, GK3
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 393
Skąd: wrocław
Wysłany: 2020-04-20   

jest ciekawie, inaczej.
Patrząc na foto boku nawet sie komponuje ta biel tyłu z migaczami przednimi.
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-04-20   

A mi się podoba, pasuje jej to ;) Też swego czasu chciałem ciągnąć te "wydruki" z Ebaya, ale function wygrało z fashion, i zwyczajnie nie mogłem znaleźć usprawiedliwienia dla takiego wydatku :P

Co z dokładką? Pamiętam, że były rożne plany, ale jestem ciekaw czy coś się dzieje w temacie.

Twisted napisał/a:
Czytając takie odpowiedzi na powyższe lampy, odnoszę wrażenie, że niektórzy wiedzą tyle o japońskiej motoryzacji i szeroko pojętym JDM, co wyczytali na składzie zupki Vifon. :lol:

Jest petarda, Seba!


Ty się za mocno nie rozpędzaj z tą japońską motoryzacją, bo z tego co pamiętam to hype na te lampy wywodzi się z przełomu lat 90 i 00 i powstał w USA ;-)

W Japonii na Hondach się je widuje, fakt, ale głównie w autach wzorowanych na stylu USDM np car club Akebono. Choć tam chyba też moda już przeminęła, bo na ostatnich fotach Shota Mori z KDAY nie widziałem chyba żadnego auta z clearami.

no hatin, just sayin :roll:
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Cykada 

Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 645
Skąd: PZ
Wysłany: 2020-04-20   

Twisted napisał/a:
Czytając takie odpowiedzi na powyższe lampy, odnoszę wrażenie, że niektórzy wiedzą tyle o japońskiej motoryzacji i szeroko pojętym JDM, co wyczytali na składzie zupki Vifon. :lol:

Jest petarda, Seba!


Są gusta i guściki, sam fakt że coś jest rare jdm i w JP takie mają nie sprawia że coś z automatu mi się podoba, auto jest świetne, ale imo lepiej wyglądało na seryjnych lampach, bo białe lampy zawsze podchodzą mi pod lexus looki :mrgreen: i auto z tyłu straciło wyraz.

Chaves też chyba założył takie same lampy do 6g coupe - jak dla mnie przekombinowanie.
 
 
sebeck_ 


Auto: EG6
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 702
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-04-20   

Twisted napisał/a:

Jest petarda, Seba!


To podobnie jak u Ciebie, Damianku! :gej:

podlez napisał/a:
Patrząc na foto boku nawet sie komponuje ta biel tyłu z migaczami przednimi.


Ktoś miał łeb :mrgreen:

nikesonmyfeet napisał/a:
A mi się podoba, pasuje jej to


Dzięki, uważam tak samo :-)

nikesonmyfeet napisał/a:
Co z dokładką? Pamiętam, że były rożne plany, ale jestem ciekaw czy coś się dzieje w temacie.


Były różne, ale póki co też nie znalazłem usprawiedliwienia dla takiego wydatku :lol: Druga sprawa, że odkąd wleciał pas na szybę, zacząłem przestać odczuwać potrzebę innej dokładki :|

nikesonmyfeet napisał/a:
Ty się za mocno nie rozpędzaj z tą japońską motoryzacją, bo z tego co pamiętam to hype na te lampy wywodzi się z przełomu lat 90 i 00 i powstał w USA

W Japonii na Hondach się je widuje, fakt, ale głównie w autach wzorowanych na stylu USDM np car club Akebono.


Z tym pierwszym mogę się zgodzić, aczkolwiek obserwuję na insta chyba całe japońskie, kiwikowe środowisko (część jego z kolei patrzy na mnie) i trafiają się cleary w typowych torówkach, streetówkach (powiedzmy, jak moja), jak i total showcarach.
Bardzo długo się do nich śliniłem i jaram się mega. Tym bardziej, że w większości samemu zrobiłem. No i nikt takich nie ma (są drugie cleary do EG w PL, ale nikomu nie mówcie).

Cykada napisał/a:
Chaves też chyba założył takie same lampy do 6g coupe - jak dla mnie przekombinowanie.


Tak było! Do tej pory szanuję za pionierstwo 8-)
_________________
Honda Civic EG6 B16 Milano Red '92 | CIVIC EG --> https://www.facebook.com/...f_type=bookmark
 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-04-20   

Często jest cienka granica pomiędzy bardziej odważnym JDM a wioską, czasami wręcz się zacierają te granice. :lol: Tutaj moim skromnym zdaniem wyszło jednak całkiem stylowo i widać że to nie jakieś lexus looki rodem z ckpl tylko coś ciekawszego.
 
 
Starstruck 


Auto: WRX "Bugeye"
Dołączył: 12 Lis 2017
Posty: 82
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-04-21   

Jak dla mnie całe EG6 jak i lampy są sztosem! Mój brat miał takie w VI gen Coupe (minimalnie ciemniejsze) i wyglądało to obłędnie + nikt takich nigdzie nie miał. Piękne auto, dobra droga, podoba mi się :)
 
 
sebeck_ 


Auto: EG6
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 702
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-04-21   

Podziękował! Niedługo kolejny, dość fajny update ;-)
_________________
Honda Civic EG6 B16 Milano Red '92 | CIVIC EG --> https://www.facebook.com/...f_type=bookmark
 
 
 
Ania 


Dołączyła: 07 Paź 2019
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-04-21   

sebeck_ napisał/a:

Bardzo długo się do nich śliniłem i jaram się mega. Tym bardziej, że w większości samemu zrobiłem. No i nikt takich nie ma (są drugie cleary do EG w PL, ale nikomu nie mówcie).


Też się nimi jaram, ale niestety (a może stety ;) ) jakoś nie pasowały mi ani jak samochód był czarny, ani jak jest zielony ;) A co do tych o których mówisz, to chyba wiem które - poszedł na części ten samochód, bardzo mnie kusiły znów ;)
_________________
fb/szparko
 
 
chaves 
MODIFIED.PL


Auto: Civic Coupe
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 477
Skąd: Mała Kamienica
Wysłany: 2020-04-21   

moim zdaniem również super to wygląda!

mam moje do tej pory i cały czas niezmiennie uważam, że do czerwonej budy pasują idealnie



Starstruck napisał/a:
Mój brat miał takie w VI gen Coupe (minimalnie ciemniejsze) i wyglądało to obłędnie + nikt takich nigdzie nie miał.


a ma je nadal? ;-)
_________________


Polub na na Facebook'u: https://www.facebook.com/Modifiedpl
 
 
DoSeR 


Auto: Civic EJ2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 477
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2020-04-21   

Te białe lampki są sztosem, pasują do reszty auta idealnie. :ok:
 
 
 
sebeck_ 


Auto: EG6
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 702
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-04-22   

Dzięki! chaves, sztos. To wygląda na zdjęcie ze zlotu w Długołęce, który był pierwszy dla EG6 I dostaliśmy 2 miejsce za najładniejszą serię :mrgreen:
_________________
Honda Civic EG6 B16 Milano Red '92 | CIVIC EG --> https://www.facebook.com/...f_type=bookmark
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna