Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Spot JDMO 2015
Autor Wiadomość
podlez 

Auto: EG9, CN2+, GK3
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 393
Skąd: wrocław
Wysłany: 2015-07-27   

Cytat:
PS: pawilon przetrwał do niedzieli? :mrgreen:

własnie nie :D Padł połamany 1m od mojego autka. Stelaż się pogiął i juz nie do odratowania.
ale w sumie nie wiem czy dwa czy jeden.
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-27   

podlez napisał/a:
Cytat:
PS: pawilon przetrwał do niedzieli? :mrgreen:

własnie nie :D Padł połamany 1m od mojego autka. Stelaż się pogiął i juz nie do odratowania.
ale w sumie nie wiem czy dwa czy jeden.
no niestety zbyt słabe są te pawilony ogrodowe kiedy idzie im sie z większym wiatrem zmierzyć. auta nie uszkodził mam nadzieję? :|
_________________

 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2015-07-27   

Naszych aut na szczescie nie. Ale obok wiatr poderwal metalowe barierki z bannerami yokohama i polecialy na maski aut widzow :shock:
Namioty wystawcow tez porwalo... Potem juz sie uspokoilo ;-)

Ekipa jdm-option godnie reprezentowala nasze forum 8-)
Swietnie przygotowane auta, wspaniali ludzie :->
Sporo z was juz znalem ale nowe twarze mile zaskakiwaly zapalem i dobrym humorem :]

Zlot jako caloksztalt niszczy :shock: rok temu bardzo mi sie podobalo, ale to na jaki poziom przeniesli to w tak krotkim czasie, jest nie do opisania :mrgreen:
Vlad kawal swietnej roboty !! Milo ze wpadles sie przywitac i pogadac , wielki uklon za tak wspanialy zlot :]

Dopiero jestem na silach tutaj wbic i cos napisac hehe caly weekend prawie zero snu a wczoraj robilem 3 przerwy w trasie bo zasypialem za kolkiem :lol:

Za rok nic mnie nie powstrzyma aby znowu w tym uczestniczyc, pozdro dla wszystkich :]
_________________
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2015-07-27   

bardzo fajna impreza ! nie bede powtarzał tego co przedmówcy ale na pewno podziękowania dla organizatorów za możliwość spotkania się i spędzenia fajnie czasu!

Honda Fun dzięki za ogarnięcie tematu i zaangażowanie!
Karamba za rok lecę z wami i bez wykrętów coś sie mocniej napije !
Lukas dzięki za chwile chillout-u!
Wiśnia+Kasia - thx za pozytywną atmosferę - uśmiałem się nie raz! ( mam nadzieje że wybaczysz brak przejazdu... :cry: ... )
Cygan z ekipą za nocne rozkminy !
Rogal .. mocny powrót ... :mrgreen: :shock:

... oraz dla całęj reszty wielkie DZIEKI za miło spędzony weekend!!! ;-) :zdrowko:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2015-07-27   

Yaca, to nie moge dodac fotki z gali ? :-P
Bo kazdy dodaje fotki aut a gdzie ludzie ? :lol:
_________________
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-27   

Rachunek za flagi uregulowany. Miałem to zrobić w piątek na miejscu ale jak zobaczyłem na żywo Katie to na niczym innym już nie mogłem się skupić :P
_________________

 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2015-07-27   

kurde... szkoda że nie mogłem być. Po recenzjach widać że było b. dobrze. Za rok postaram się być [służbowa Skoda ale chyba mnie wpuszczą :lol: ].

no i jak na Boga można nie wiedzieć kto to jest Katie. :roll: :mrgreen:
To nasza forumowa koleżanka od niebieskiego EG6 [o ile pamiętam] 8-)
 
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2015-07-27   

rdk, ach ta pamięć ;)
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2015-07-27   

Hondata wiedziałem, że ktoś to wyciągnie na światło dzienne :P

Yaca, z tym nigdy nie ma problemu, więc polecam się na przyszłość. Widok porannej toalety w spoilerze... bezcenny :mrgreen:

gaseb, pawilony nie ogarnęły ciśnienia imprezy, ale ładnie wkomponowały się miedzy auta i na szczęscie obyło się bez strat :)

pany dajcie jakieś foty, bo nic nie ustrzeliłem sam z podniecenia :oops: . Tak naprawdę to dopiero teraz dochodzę do siebie... Śmiało mogę napisać, że to chyba najlepsza masowa impreza na jakiej byłem :-D . Klimat,ludzie auta, organizacja wszytko się zgrało. Teraz tylko wyczekać ten rok...
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2015-07-27   

Ja zrobilem chyba 4 fotki :mrgreen:
Nie bylo czasu ani checi latac z telefonem i fotografowac. Ale mobilek bedzie mial fotki z niedzieli niedobitkow przy paletach :lol:
_________________
 
 
vlad 


Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 64
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-27   

Karamba_DC2 napisał/a:
Zlot jako caloksztalt niszczy rok temu bardzo mi sie podobalo, ale to na jaki poziom przeniesli to w tak krotkim czasie, jest nie do opisania
Vlad kawal swietnej roboty !! Milo ze wpadles sie przywitac i pogadac , wielki uklon za tak wspanialy zlot


Nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę czytając takie komentarze. Obecnie ledwo żyjemy, jesteśmy po 5 dniach tak wykańczającej roboty że to się w pale nie mieści... ale warto, jak zawsze :) To było moje największe marzenie zrobić z japońskimi autami i całą tą naszą kulturą "coś więcej" i zdaje się ze się udalo :) Masę błędów z zeszłego roku poprawiliśmy, ale i z rozwojem i ekspansją w każdą stronę pojawiły się nowe wyzwania.... na wydarzeniu na fejsie już tam na nas hejtują ze sobie nie pojeździli.... no ale sory na tym obiekcie po prostu jest to niewykonalne... na TA w formularzach online zadeklarowało się 170 samochodów xD a ten obiekt gdy jest całodniowe WLTA był w stanie z trudem przyjąć max 80-100 ekip, więc i tak cud że jakoś z tego wybrnęliśmy JAKOTAKO, zaznaczam, bo oczywiście zdarzają sie takie akcje jak pisał Hotrider... no niestety, ale była panika bo było za dużo samochodów i trzeba się trzymać pewnych zasad i ustalonych ram. :)


jeszcze raz dziekuje, miło było was poznać i z wami pogadać, na następny rok dogadamy się tak żebyście mieli fajną strefę dla siebie i będzie jeszcze grubiej :) no i zapewne na wyścigi TA będzie cały jeden dzień :) pozostaje jedynie pytanie GDZIE my ta impreze zrobimy, bo Rakietowa niestety już w tym roku była dla nas mała.... :)

pozdrawiam,
Michał :)
_________________
www.japfest.pl
Facebook: https://www.facebook.com/japfestpl
Youtube: https://www.youtube.com/c/fastfamily
 
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2015-07-27   

vlad, Wszystkim nie dogodzisz :-)

Dzięki wielkie bo organizacja na poziomie światowym. Mnie urzekła ropiska z najbliższymi sklepami, aptekami itd. I zaproszenia na gale VIP. Detale, ale one robią cały klimat

Z uwag to super by było dodać komentatora podczas drift battle, większość ludzi nie ma pojęcia o co chodzi i jak jest przejazd oceniany itp. No i ewentualnie zabezpieczyć widownie (nawet rolki ze słomy) przy tych dwóch najbliższych zakrętach tak na wszelki wypadek. Ale to detale… Fakt obiekt za mały, może udało by się wykosić trawę koło toru po prawej, tam było sporo wolnej przestrzeni. Albo niech spytać yokohamy czy nie chcą toru rozbudować :P
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2015-07-27   

Bednary kolo poznania?
_________________

 
 
TomeK_ek4 


Auto: Brak hahaha
Dołączył: 27 Lut 2012
Posty: 145
Skąd: wlkp
Wysłany: 2015-07-27   

miło było Was poznać choć wbijałem tylko na chwilę i pooglądać ciekawe forumowe projekty dla mnie było o wiele lepiej jak rok temu brawo !!!
impreza i gala na wielki + z tą galą to ciekawe urozmaicenie i nie spodziewałem się takiego efektu :)

co do TA to fakt było ciasno wszystkim się nie dogodzi, ale to było urozmaicenie imprezy, a nie jej cel kto chciał mógł w deszczu polatać :P fajnie i tu też ukłon w stronę organizatorów, że udało się coś ogarnąć w niedzielę i można było jeszcze zrobić kilka kółek :)

pozdro i oby do przyszłego roku choć może już nie być czym :)
_________________

 
 
 
knysha 


Auto: EP3
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 17
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-27   

Dziękuję z Vladkiem za miłe komentarze, na prawdę robi się ciepło pod sercem jak się to czyta :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna