Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Spot JDMO 2015
Autor Wiadomość
SłabyHTB 

Auto: COUPE VIg C4+S4C
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 904
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2015-07-27   

...no serio my z kubusiem i jego rodzinką zapierdalal.liśmy w sobote rano na pare godzin i jak byłby to zlot pokroju tegorocznego sckpl to bym był mega zły,ale było megaśnie,fajne było zobaczyć na żywo pare mordek forumowych skleić jakiś gadki,no i poziom fur i atmosfery poprostu przehooj,naprawde warto było grzać w tą i nazat
_________________
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-07-27   

Tak co do mankamentów, to chyba lepiej zrobić opaski jaki bilety, bo ja sobie wyszedłem na chwile do sklepu i mnie babeczka z powrotem nie chciała wpuścić, mimo okazania biletu. A jakiegoś info, że wejście jest jednorazowe ani widu ani słychu. No i mocno ryzykowne było ustawienie publiczności na driftach. Wiem, że prędkości były nie wielkie, ale te barierki na wylocie zakrętu były mocno niebezpieczne
 
 
wisnia8686 


Auto: CIVIC EJ9 & DC5 Type R
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 547
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-07-28   

Siema tak naprawde dopiero dzis pozbierałem sie po tylu przebytych kilometrach łącznie okolo 1900... lol

Mimo awarii sprzetu i wqrviajacego piasku w oku od środy był to zdecydowanie najlepszy zlot i jak narazie wypad do PL jaki zaliczylismy!!!

Karamba i ten pan wielki co trzeba mu zmienić nick za imprezke, jedzonko i reszte :)

podlez z bratem dobre tempo jedzonko lodoweczka itp itd :D

Lukas4 i Madzia ojojoj dzialo sie dzieki za oprowadzenie po wrocku, jedzonko, palonko i alko :D

Rogal i Kasia za pogaduchy przy naszym palecianym stole :D

Yaca dzieki za slowa pocieszenia i wielkie gratulacje zdobycia nagrody Hondata miło bylo pogadac i sie posmiac (Yaca za rok przejazdzka sie uda! :D ) i tu mała uwaga za rok pijemy i imprezujemy razem :D

Tomek_EK4 fajnie bylo znowu pogadc piona!!!

SłabyHTB mega sie ciesze, ze dojechales za rok na bank caly zlot tylko jeszcze Dorotka z nami :D

cygan za wsparcie laptopowe!!!

Starstuck i Civic EG za miłe pogaduchy :D

Gaseb, ze wzial 2 Pawilon i sie pomiescilismy :D

jesli kogos pominalem to nadal musze byc zmeczony i dopisze go w next poscie :D

brawa dla organizatorow!!! mega mile kiedy jest dla nas wyznaczone miejsce i podchodzi vlad sie przywitac i knysha chyba tez o ile pamietam bardzo bardzo pomocni ludzie!!!

Plusow tego wszystkiego jest tak wiele, ze nie da rady ogarnac. Z tych plusow, ktore moze malo ludzi doceni, a mialy duzy wpływ na konfort to mega ilosc TOI TOIi(było ich chyba wiecej niz przez 8 lat zlotow sckpl) czystych i pachnacych jak i kosze na smieci plus worki na 2 dzien wszystko wymienione brawo!!!!
świetne cateringi naprawde klasa!!!Gala wyyypas!!! Progres jaki poczyniliście w stosunku do zeszlego roku jest niesamowity!!!

Z małych minusow to:
- zeby wiedziec co i jak i slyszec troszke muzyki trzeba bylo byc bardzo blisko sceny do nas nic nie docieralo mimo iz siedzielismy w miaare blisko
- wybor np. jdm auta hmmm... no i jeszcze kilka wybrow budzily kontrowersje( moze nastpnym razem przydalo by sie pod scena przedstawic kilka ciekawych i nie spotykanych aut)
- na next gali musowo na telewimie zdjecie auta jakie wygralo w danej konkurencji :)
-DJe na gali ehh liczyłem, ze zagraja tak jak potrafia na kozaku, a tu milo, ze Gala powaliła na kolana to dalej przenieslismy sie do klubu
- sexy car wash zdecydowanie za mlode dziewczyny przez co mozna było poczuc sie jak w gimnazjum.

Jeszcze raz ogromne dzieki i brawa za wszystko!!!
_________________
HONDA TEAM BYDGOSZCZ
 
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2015-07-28   

Wisnia8686 dzieki Tobie był Mega pozytywny klimat w obozie JdmOption :-)
Panowie więcej zdjęć :->
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
sebeck_ 


Auto: EG6
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 702
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-07-28   

wisnia8686 napisał/a:
- sexy car wash zdecydowanie za mlode dziewczyny przez co mozna było poczuc sie jak w gimnazjum.


Ja tam nie narzekałem :lol: A tak na serio, to jedna z tych dziewczyn, która zresztą została Miss Japfest, chodziła ze mną do gimnazjum! :roll:
_________________
Honda Civic EG6 B16 Milano Red '92 | CIVIC EG --> https://www.facebook.com/...f_type=bookmark
 
 
 
wisnia8686 


Auto: CIVIC EJ9 & DC5 Type R
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 547
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-07-28   

Hondata dzieki :D

I ogromne dzięki dla Kamil-R za przejazdzke chociaz troche usmiechu sie u mnie pojawilo dzieki :D

No i moje śpioszki Gorlisie dzieki wielkie za podtrzymanie na duchu oraz chec konwoju az do BDG :D
_________________
HONDA TEAM BYDGOSZCZ
 
 
 
dabrowskim 


Auto: Civic VI SDN B20 VTEC
Dołączył: 21 Mar 2011
Posty: 194
Skąd: Hajnówka/Warszawa
Wysłany: 2015-07-28   

Ja również dziękuję wam za mega zajebisty zlot! Organizacyjnie bardzo dobrze choć chciałoby się więcej pojeździć :P Fajnie było was poznać osobiście! Dzięki Yaca i Hondata za nocne rozkminki w ogródku hotelowym :P Mam nadzieję że ze wszystkimi będzie jeszcze jakaś okazja spotkać się gdzieś na jakimś upalaniu ;) Kaska za flagi poszła dzisiaj! Przepraszam za opóźnienie miałem to zrobić osobiście i oczywiście wyleciało z głowy po trasie...
_________________
MOJE SŁOWNO-FOTOGRAFICZNE POTYCZKI
 
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2015-07-28   

Karamba_DC2 napisał/a:
Yaca, to nie moge dodac fotki z gali ? :-P
Bo kazdy dodaje fotki aut a gdzie ludzie ? :lol:

ok :oops:
lukas4 napisał/a:

Yaca, z tym nigdy nie ma problemu, więc polecam się na przyszłość. Widok porannej toalety w spoilerze... bezcenny :mrgreen:

:ok:
wisnia8686 napisał/a:
Yaca dzieki za slowa pocieszenia i wielkie gratulacje zdobycia nagrody

;-)
wisnia8686 napisał/a:
(Yaca za rok przejazdzka sie uda! ) i tu mała uwaga za rok pijemy i imprezujemy razem

:zdrowko:
dabrowskim napisał/a:
Dzięki Yaca i Hondata za nocne rozkminki w ogródku hotelowym Mam nadzieję że ze wszystkimi będzie jeszcze jakaś okazja spotkać się gdzieś na jakimś upalaniu

:cwaniak:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2015-07-28   

Z racji duzej ilosci fotografow jak zwykle nie robilem sam prawie nic :lol:
Czekam az znajomi doślą to dodam tutam małą galerię mam nadzieje :mrgreen:

Ja zrobilem takie siedząc na leżaku w deszczu pod namiotem jdm-o




I jedno z gali VIP 8-)

Od lewej : Yaca , Karamba , Lozek , Hondata ( nawet na foto BlackCartel :lol: )




Trochę było tych DC2 :]

_________________
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-28   

Poziom tych ITR'ów miażdży. Kilka lat temu takie projekty można było oglądać tylko na zagranicznych forach.


Kilka fotek
http://imgur.com/a/3bS1J
_________________

 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2015-07-28   

Dwa takie ode mnie :-P
Zdjęcia w Ultra Jakości

_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
Gorlis 


Auto: Civic B18C4
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1089
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-07-29   

wisnia8686 napisał/a:
śpioszki Gorlisie


Jeszcze raz sorki ze tak pozno dotarlismy w niedziele i nie dalo rady zrobic rundki po torze. Moze ogarniemy cos na kartodromie w BDG?

Pozdro jeszcze raz dla calej ekipy 8-)
_________________
www.facebook.com/CivicGorlis/
 
 
Wojtuuus 
EF enthusiast


Auto: EE9 / JZS160
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 905
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-29   

Przyłączam się do ochów i achów, bardzo miła i fajna impreza, chyba najlepsza na jakiej byłem, dużo japońskiej historii w jednym miejscu :ok2: Miło mi było poznać Was osobiście i porozmawiać nie tylko o autach ^^

Na takich imprezach nie ma odpoczywania, rozmawia się do 3-4 nad ranem, pozdrawiam Yaca i Hondata, tudzież myje się furki z ziomkami - dabrowskim, cygan

Miło mi było, że niektórzy podchodzili do mojego seryjnego wyglądem sedana, chwalili modyfikacje i pytali się o to i owo :)

Dzięki grafix za pogawędki o strojeniu, sondach, modyfikacjach , mac102 za ciekawość co mam pod maską ^^

Do zobaczenia, do następnego spotkania!

PS
Dziś również jak inni - ureguluje dług związany ze sprawą flag, zupełnie o tym zapomniałem! :oops:
_________________
Honda Civic Ferio 6th Generation

Drogi są niebezpieczne, dlatego trzeba jeździć szybko, by czas przebywania na drodze skrócić do minimum.
 
 
 
podlez 

Auto: EG9, CN2+, GK3
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 393
Skąd: wrocław
Wysłany: 2015-07-29   

Gorlis napisał/a:
Moze ogarniemy cos na kartodromie w BDG?
jestes za :)

Ja tez żadnych fotek nie robiłem, co oznacza, że była super impreza.
 
 
iamhav 


Auto: Type R
Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 37
Skąd: z internetu
Wysłany: 2015-07-29   

Miałem okazje być i powiem, że spoko impreza. Szkoda tylko, że nie byłem w sobote no ale coż. Za rok będę i stane gdzieś na trawie zamiast chować się za barierkami Yokohamy :)

Pozdro dla "nowej" ekipy JDMO i szacun za mega projekty na naprawdę wysokim poziomie. Robiłem łały i ochy jak za dawnych lat. Złapałem się nawet na tym, że pomyślałęm sobie.. ja też chce K-series, tylko potem przypomniałem sobie, że przecież mam :D

Nie było mnie trochę na forum, ale postaram się teraz zaglądać trochę częściej.
Jeszcze raz pozdro ode mnie i od Roxy, dzięki za miejscówkę przy paletowym stole

Zrobiłem tylko jedną fote :oops:

Ostatnio zmieniony przez iamhav 2015-07-29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna