Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Nysa s14 Zenki
Autor Wiadomość
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2015-06-03   

PMW napisał/a:
Game napisał/a:
Koszt zakupu EVO + jego utrzymanie to na bank te same koszta co utrzymanie nysy


powodzenia u mnie wyszło 30k wóz + 30k czesci i robocizna a to był ułamek "to do" ktore zamierzałem zrobić... nysa do sportu to prawie 100k zrobione tak żeby sie nie rozpadło

nie ma lepszej skarbonki niż nissan... evo kupujesz i od razu w gratisie masz zajebiste zawieszenie, turbo, pancerne 4g63, heble brembo itp. i po mokrym jedziesz 2x szybciej ;)


Ps.
zajrzyj pod dywan 8-) serio chyba nie ma gorzej zabezpieczonych przed korozja samochodów


I kładziesz 100 na auto, zrobisz rewizje skrzyni, silnika, napędów i masz 130 :lol:


Zamierzałem kupić ten samochód od jakiś 5 lat więc doskonale zdaję sobie sprawę z bolączek tego modelu w tym rdzy ;)

Auto to zabawka i ma mi sprawiać fun, więc na przyszłość darujcie sobie komentarze co jest lepsze/gorsze/co innego mogłem kupić ;)
_________________

 
 
Rafau 


Auto: obniżone
Dołączył: 13 Kwi 2012
Posty: 501
Skąd: Katofaza
Wysłany: 2015-06-03   


:mrgreen:

Co do samej nysy, to morda zenki ma coś w sobie(jak dla mnie).
Narazie śmierdzi serią, ale fajnie będzie obserwować jak to się będzie zmieniać ^_^
 
 
PMW 

Auto: Audi A8 D3
Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 616
Skąd: Warszawa STM
Wysłany: 2015-06-03   

Game napisał/a:


I kładziesz 100 na auto, zrobisz rewizje skrzyni, silnika, napędów i masz 130 :lol:


Zamierzałem kupić ten samochód od jakiś 5 lat więc doskonale zdaję sobie sprawę z bolączek tego modelu w tym rdzy ;)

Auto to zabawka i ma mi sprawiać fun, więc na przyszłość darujcie sobie komentarze co jest lepsze/gorsze/co innego mogłem kupić ;)


1. bez przesady 40-60k
2. też marzyłem o s14a cieszyłem się nim 3 lata miło wspominam ale drugi raz bym nie kupił bo wiem czym to pachnie

nie ma tu żadnego hejtu z mojej strony nie bierz tego do siebie

s14 jest fajnym samochodem i daje sporo frajdy ale nie dłużej niż godzinę dziennie :lol: ... w pewnym momencie wyrzucisz z niego klimatyzację aby zmieścić większy intercooler, założysz sztywniejszy zawias, porobisz wydech - wtedy go znienawidzisz, zwłaszcza latem kiedy wydech podgrzewa tą cieniutką podłogę tak aż w środku robi się 60° i białko w mózgu się ścina
_________________

 
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2015-06-03   

Ale ten samochód ma taki być.. twardy, głośny i niewygodny :lol: To nie będzie mój daily. Więc serio nie musisz mnie przekonywać, że mogłem kupić coś innego bo uwierz, że w tym pieniądzach, które dałem to nie kupiłbym nawet zadbanej e36 2.8 a nysa daje sporo większy fun z jazdy ;-)
_________________

 
 
Grzesiek84RWD 
Maryan


Auto: BMW & CRX Ballade,Audi
Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 514
Skąd: Namysłów/Silesia
Wysłany: 2015-06-03   

Game napisał/a:
Ale ten samochód ma taki być.. twardy, głośny i niewygodny :lol: To nie będzie mój daily. Więc serio nie musisz mnie przekonywać, że mogłem kupić coś innego bo uwierz, że w tym pieniądzach, które dałem to nie kupiłbym nawet zadbanej e36 2.8 a nysa daje sporo większy fun z jazdy ;-)

Nie zgodzę się z ostatnim zdaniem.Choć u mnie to troche inaczej bo miałem m-pakietowe zawieszenie w serii,jak wsiadłem do 200sxa kumpla na seryjnym zawiasie,to myślałem ze sie przewróce na bok.Bujał się jak stary tapczan,jazda tym po ostrych winklach to był dramat .
_________________
http://www.streetfire.net...ideo_725261.htm
Crx ballade zc1 & Bmw e36 z niespodzianką.
 
 
 
PMW 

Auto: Audi A8 D3
Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 616
Skąd: Warszawa STM
Wysłany: 2015-06-04   

mi w s14 przeszkadzał tak naprawde fakt że to tej samej klasy auto co honda civic - jakością materiałów, wykonania nie różni się od niej :oops: miałem i przyznam że jest mega tandetne - niestety ale do e36 w m-pakiecie nie ma podejscia a jak do e36 zapodać dobry piec (nawet 4,4) to nie wahałbym się wybierając e36

od momentu kiedy kupiłem dupowóz e39 prawie nie jeżdziłem sx-em


_________________

 
 
 
CEZAR86 


Auto: S14A / Saab Aero
Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 300
Skąd: Ciechanów/Waw
Wysłany: 2015-06-04   

PMW powiedz po prostu, że Cie starość dopadła i nie marudź :D
Nikt od s14 nie oczekuje komfortu, jest to auto do zapierdalania ;) I nie ma go co porównywać z dupowozem e39 ;)
_________________

 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2015-06-04   

ja bym zapodal tu front od s14a albo do s15

mialem 2 lata temu kupowac s14a ale jak przeliczylem wszystkie mody+ ogarniecie rudej + pozniej utrzymanie tego jako track cara to koszty robily sie bardzo duze..

ale rwd nieszczy wszystko pod wzgledem fanu :mrgreen: gratki furki
_________________

 
 
 
PMW 

Auto: Audi A8 D3
Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 616
Skąd: Warszawa STM
Wysłany: 2015-06-04   

Tommi01 napisał/a:
ogarniecie rudej


żeby to miało jakikolwiek sens bude trzeba całkowicie rozbroić, wypiaskować, dodatkowo wzmocnić ocynować, zabezpieczyć, polakierować

a potem jeszcze kupić części i wszytskie potrzebne zabawki na 380+ koni razem z zawieszeniem i hamulcami które są potrzebne + robocizna to minimum 60 tys zł

jest druga opcja - próbować doraźnie coś podziabać, coś potuningować, kawałek po kawałku ale każdy kolejny mod będzie wymuszać ingerencję w co raz to inne podzespoły - same silikony na kpl silnik z porządnymi artyleryjskimi cybantami to 1k pln



w tej cenie można kupić seryjny samochód np. 911 albo m3 e92 i kask i pojechać nim prosto na tor


Game
jak chcesz wyślę Ci moją listę prac przy samochodzie.... żona kazała mi prowadzić taki dziennik/cennik żebym zobaczył jakie mam fajne hobby :lol: z tym że ja kupiłem wóz w którym połowa rzeczy była w miarę rozsądnie ogarnięta
_________________

 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2015-06-04   

widzę że za polowę tej kwoty można "załatwić" RX-8 z przyzwoitym R4 (k20), który w serii będzie lepszy :D
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-06-04   

Rzeźba się zawsze będzie sypać i wsadzisz tyle samo.

Co niezmienia faktu, że RX8 to mega zajebiste auto i strasznym błędem mazdy było tam pakowanie tylko wankli. k20 waży tyle samo co ten obsrany wankiel, a koszta utrzymania 1/3 niższe.
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2015-06-04   

Pankracy napisał/a:
Co niezmienia faktu, że RX8 to mega zajebiste auto i strasznym błędem mazdy było tam pakowanie tylko wankli. k20 waży tyle samo co ten obsrany wankiel, a koszta utrzymania 1/3 niższe.


jak w gre wchodza swapy to na track cara to tylko mr2+ k20...
_________________

 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2015-06-04   

Tommi01 napisał/a:
Pankracy napisał/a:
Co niezmienia faktu, że RX8 to mega zajebiste auto i strasznym błędem mazdy było tam pakowanie tylko wankli. k20 waży tyle samo co ten obsrany wankiel, a koszta utrzymania 1/3 niższe.


jak w gre wchodza swapy to na track cara to tylko mr2+ k20...

który nie będzie miał 1/4 ew. praktyczności co s14, czy RX-8
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2015-06-04   

Bio napisał/a:
który nie będzie miał 1/4 ew. praktyczności co s14, czy RX-8


tak ale gosc pisze ze auto do upalania wiec wsadzi dwa kubly , kanape wywali i z praktycznosci pozostanie tyle co nic..
_________________

 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2015-06-05   

miejsca na przewóz opon ;)
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna