Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda Civic ED2 GL 91'
Autor Wiadomość
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-24   

Auto jeździ, pokonało przez wakacje już ponad 2500 kilometrów, czyli jak na staruszkę to sporo! Zaczynam zauważać, że po porządnym glinkowaniu, myciu i ogarnięciu paru spraw zaczyna przyciągać więcej spojrzeń niż Accord. :lol: Ale nadal seria...

Dzisiaj mały serwis.



Do kolekcji.



I dwa takie zdjęcia biednej serii. :mrgreen:





btw. czy ktoś może zna jakiś dobrze opisany projekt Civa 4gen H22 ? :)
 
 
Wojtuuus 
EF enthusiast


Auto: EE9 / JZS160
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 905
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-24   

Twisted napisał/a:
btw. czy ktoś może zna jakiś dobrze opisany projekt Civa 4gen H22 ? :)


szukaj na c4g forum:

-LukasJuve

-Tecno (tecnogarage)
_________________
Honda Civic Ferio 6th Generation

Drogi są niebezpieczne, dlatego trzeba jeździć szybko, by czas przebywania na drodze skrócić do minimum.
 
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-24   

Się pochwalę jeszcze, bo mi się cykło. :->





 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2016-08-24   

O jezusie. Kiedyś miałem straszną fazę na takiego civa albo Prelude 3gen. Mimo zjeżdzenia prawie wszystkich egzemplarzy w promieniu 150km i w normalnych cenach (STAN KOLEKCJONERSKI MILJON FUNTÓW I LODZIK sobie odpuszczałem). To nie znalazłem egzemplarza, który nie wymagałby rozebrania do gołej budy i robienia od podstaw. W niektórych to nawet nie było do czego spawać. Szkoda, że te Hondy są robione z prasowanego gówna a nie blachy, bo fajnie było by mieć takiego klasyka.
 
 
sebeck_ 


Auto: EG6
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 702
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-01   

Po wlepach widzę, że gust dobry :mrgreen: Wygląda na zadbaną, a może wyglądać jeszcze bardzo wiele lepiej! Ja się jaram i czekam na up'y ;-)
_________________
Honda Civic EG6 B16 Milano Red '92 | CIVIC EG --> https://www.facebook.com/...f_type=bookmark
 
 
 
Autos Süchtig


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 402
Skąd: Europa
Wysłany: 2016-09-01   

fajnie ze nadal seria :ok: ostatnio wracalem z ERC Barum za takim zadbanym sedanem na opolskich blachach z 1.6 pod maska

Pankracy napisał/a:
O jezusie. Kiedyś miałem straszną fazę na takiego civa albo Prelude 3gen. Mimo zjeżdzenia prawie wszystkich egzemplarzy w promieniu 150km i w normalnych cenach (STAN KOLEKCJONERSKI MILJON FUNTÓW I LODZIK sobie odpuszczałem). To nie znalazłem egzemplarza, który nie wymagałby rozebrania do gołej budy i robienia od podstaw. W niektórych to nawet nie było do czego spawać. Szkoda, że te Hondy są robione z prasowanego gówna a nie blachy, bo fajnie było by mieć takiego klasyka.


sam zauwazyles ze to juz klasyki. albo jezdzisz po tanich egzemplarzach i kupujesz samochód do roboty, albo musisz wylozyc troche wiecej. Gaseb pokazał, że da się kupic w pl nawet zadbanego 3 gena, tylko trzeba polozyc 10k, co jakos niektorym, nie wiedziec czemu sie w glowie nie miesci
_________________
www.mg-eng.net
„Les lois de la concurence font qu’un moteur qui ne double pas de
puissance en 12 à 15 ans meurt et l’entreprise qui le fabrique – aussi”

Claude Daugas

Flowbench, obliczenia układów dolotowych, wylotowych, customowe części, modelowanie 3D...
 
 
p0lish 

Auto: Verso
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3443
Skąd: Kyiv
Wysłany: 2016-09-02   

10k za zadbanego 3g/4g to nie tak dużo jeżeli jest zdrowy blacharsko
_________________
INSTA
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-03   

W takim razie jak na stan swojego, nie licząc kilku rzeczy do pomalowania, kupiłem na prawdę okazyjnie. :-) Jeżeli na prawdę chce się mieć taki samochód i dłubanina dla nabywcy jest mniej przyjemna od jazdy, wyłożyć 10k i mieć spokój to jak najbardziej dobra opcja.

Accord nadal nie złożony, a ja się biję z myślami jakie koła i czy się bawić w swap... :-|
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-01-07   



Jednym się podobają, innym nie, ja te chinole uwielbiam :lol:
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2017-01-07   

Fajnie wygladaja te kolka tylko czy beda pasowac do 4g?
_________________

 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-07   

Nie Nie Nie!
Te felgi nie dość, że są brzydkie a do tego udają coś czym nie są, czyli skrecanymi to w ogóle nie pasuja klimatem do 4 gena.

Do 4 gena dałbym Mugen MR-5, glebę i zderzaki w kolor, nic więcej nie trzeba.
_________________

 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-01-07   

Czekałem tu na Ciebie Gaseb :-D Tak, tak, tak. Każdy robi to, na co go stać. Nie zamierzam bawić się w ori felgi warte milion złotych do samochodu, któremu do ideału daleko. Właśnie przymierzyłem na mega kozie i co jak co, pasują. :)
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-07   

No bez jaj, MR5'tki idzie kupić za bardzo dobry pieniądź. 2500-2800zł to chyba nie milion złotych a efekt jak milion. Można też poszukać 14" żeby było taniej.
_________________

 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-01-07   

No z całym szacunkiem, kocham wyroby MUGEN'a, ale MR5tki mi się nie podobają. Ten JR to przejściowe koło, które pierwszy raz pozwoli mi doznać czym jest szeroka felga, spas i niskie zawieszenie. Na razie jest koza, a założyłem i już jestem zakochany. Do zabaw w pure jdm'y mam jeszcze czas.
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-07   

Skoro Ci się MR-5 nie podobają to nie ma o czym mówić. Osobiście nie założyłbym JR do 4 gena ale nie ze względu na to, że nie jest japońska a dlatego, że jest to współczesny model, który w dodatku jest kopią ccw czyli felg nijak mających się do 4 gena.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna