Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda Civic ED2 GL 91'
Autor Wiadomość
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-01-07   

Nie wszystko musi być robione według schematów i podręczników, aby było fajne. :->
Widziałem 4gena HB na 16x9 JR10 i wyglądał bajecznie, ja mam jedynie 15x8 :)
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-07   

Oczywiście, że nie trzeba kopiować schematów, jednak nawet "schematowe" połączenie felgi/nadwozie można zrobić ciekawie, np zmianą koloru rotorów, śrubek lub rantów.

Jedne felgi pasuja do danego nadwozia, drugie nie, wg mnie nie ma nic odkrywczego w połączeniu JR i 4 gena ale to Tobie ma sie podobać a nie mi ;)
_________________

 
 
Autos Süchtig


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 402
Skąd: Europa
Wysłany: 2017-01-07   

podpisuje się pod postami gaseba. Imo juz lepiej zostawic te stalowki
_________________
www.mg-eng.net
„Les lois de la concurence font qu’un moteur qui ne double pas de
puissance en 12 à 15 ans meurt et l’entreprise qui le fabrique – aussi”

Claude Daugas

Flowbench, obliczenia układów dolotowych, wylotowych, customowe części, modelowanie 3D...
 
 
flejm 


Auto: DB1, ACR30
Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 620
Skąd: inąd
Wysłany: 2017-01-08   

zbieraj na ewing'i :D
_________________
jaram się starymi rupieciami
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-01-08   

Dobra ori rolka typu ewing, czy Equip to mój cel, który na pewno będzie dobrym zwieńczeniem pracy nad autem, ale póki co będzie co będzie, JR to JR, ale nie przesadzajmy, że lepsza stalówka. :lol: :lol: Nie mam sentymentów, nie patrzę kategorią "bo klasyk" i inne takie. Chcę zrobić fajne auto, a każda felga na początek jest lepsza od stali. :lol:
No nic, wrzucę fotę jak to siądzie finalnie niedługo. ;-)
 
 
Arkadio

Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 437
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2017-01-08   

ja na przekór inny, uważam że może być dobrze ;)
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2017-01-08   

jo tysz, należę do tych którzy w felgach MR-5 widzą tylko jeden plus - metkę :mrgreen: . Wzorem nie są w stanie mnie przekonać. A do 4 gena bym dał tak szczerze mówiąc felgi które nie pasują specjalnie do wielu innych aut, a których repliki zwą się Rota Auto-X :D
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
empe 

Auto: escztery
Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 325
Skąd: Poznań
Wysłany: 2017-01-08   

johnnyg napisał/a:
jo tysz, należę do tych którzy w felgach MR-5 widzą tylko jeden plus - metkę :mrgreen: . Wzorem nie są w stanie mnie przekonać. A do 4 gena bym dał tak szczerze mówiąc felgi które nie pasują specjalnie do wielu innych aut, a których repliki zwą się Rota Auto-X :D


MR-5 dodatkowo są ciężkie. :)
Auto-X to kopia SSR Type-X i wygląda fajnie nawet na 5 genie. Tylko zawias i opona muszą być odpowiednie. Ktoś tu miał taki setup i było mega.
_________________

 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-08   

No ja nikogo na siłę przekonywać nie będę do MR5, wydaje mi się, że ten wklejony strone wczesniej wygląda ekstra. Jak się właścicielowi nie podobają to wiadomo, że takich nie założy i nie bede namawiał. Są inne felgi z epoki ładnie wygladajace na 4 genie. Chodzilo mi o to, że najlepiej na danych autach wyglądają felgi z lat kiedy te auta były produkowane. Inne współczesne, nie pasują klimatem, a 4 gen to już powoli auto klimatyczne. Takie jest moje zdanie :P
_________________

 
 
nomad 


Auto: Bullitt & 939
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 81
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-01-08   

Jak zwykle są zwolennicy klasyków jak i restomodów.
Nie ma co się spierać o wyższość świąt. ED2 to nie DB5 :-P

Ps. A MR5 są najzwyczajniej w świecie brzydkie. Jeśli Mugen to M7.
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-01-08   

Tak jak powiedział Nomad, ED2 to nie DB5, a w konfiguracji takich felg nawet bez spasu i na kozie, w której można kuny w nadkolu chować, auto zwraca na siebie pozytywnie uwagę. Nie będę pakował na pierwszy sezon rolek o wartości samochodu. Pierw priorytety, które i tak dążą do klimatycznego klasyka. :->
Ostatnio zmieniony przez Twisted 2017-01-08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2017-01-08   

Dla mnie super siadła ta felga, samochód od razu inaczej się prezentuje! Do przedlifta może by się gryzła, ale tutaj jest bardzo dobrze. Każdy by chciał Mugena albo jakieś Raysy, ale to nie są tanie rzeczy i najpierw lepiej zrobić perfekcyjnie bude a potem można się bawić w felgi droższe od auta, a skoro właściciel te dorwał okazyjnie to tylko plus, bo pomiędzy stalówkami to przepaść ;-)
Autos Süchtig napisał/a:
podpisuje się pod postami gaseba. Imo juz lepiej zostawic te stalowki

Jak bardziej Ci się stalówki podobają to pozdro :lol:
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-01-08   

Dla mnie lipa, na stalówkach lepiej bo przynajmniej zachowany jest oem look a teraz jest ck stajl :P

Jasne, że M7 lepsze ale kto siedzi w temacie wie, że za ich cenę kupisz ze 3 takie ED :mrgreen:

Skoro chcesz doprowadzić budę do idealnego stanu to tymbardziej nie widzę sensu wsadzania takiego koła, szkoda kasy, zacząłbym od budy a później szukal docelowego felunku.

Nie za bardzo rozumiem argument, że to nie DB5. Skoro to nie DB5 to można nasrać na maskę? :P
_________________

 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2017-01-08   

No też średnio mi się podoba, na stalówkach chyba serio było lepiej.
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
nomad 


Auto: Bullitt & 939
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 81
Skąd: Toruń
Wysłany: 2017-01-08   

Jak to w Polsce, czarne albo białe, nic pomiędzy. Pomijając jakie kto ma fantazje i fetysze, do DB nikt zdrowy na umyśle nie założy JR, a ED można zrobić na tysiąc sposobów, w tym nawet na czarnych stalówkach jak widać po głosach. To Civic, a nie ultraklasyk, w którym nawet wunder-baum powinien być z epoki.

A Mugeny - prosty przekaz: MR5 są brzydkie, ale to nie znaczy, że Mugen jest bee - M7 są ok. Nic o cenie, nikomu nie sugeruję kupować M7 :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna