Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
SLC 107
Autor Wiadomość
ALBI 


Auto: NISSAN Z 32 TT
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 310
Skąd: BRWINÓW
  Wysłany: 2016-02-23   SLC 107

Witam
mając już dwa NISSANY Z32 postanowiłem kupić zardzewiałą niemiecką myśl techniczną :mrgreen:










podłoga do roboty ale to nie problem :idea:
_________________
 
 
Marker 


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 802
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-02-23   

grubo :mrgreen:
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2016-02-23   

Spoko klasyk. Sporo do łatania po rudej?
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
ALBI 


Auto: NISSAN Z 32 TT
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 310
Skąd: BRWINÓW
Wysłany: 2016-02-23   

niby nie jest sporo ale jak robić wyjębię całą podłogę i progi bo jakich ...uj podnosił go nie tam gdzie trzeba i ruda w progach się porobiła więc to też ogarnę 3 parchy przy tylniej szybie tapicerkę zrobię całą bo nie lubię jak śmierdzi gnojem starych dup , zawieszenie będzie nowe ale to nie problem bo cenowo nie jest drogo dużo pasuje od innych modeli i jeszcze cała reszta ale mam dużo czasu nie śpieszy mi się więc niech się robi ...ciekawostka cała podłoga nówka sztuka merca 420 euro .... :-D :-D
_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2016-02-23   

zakładam, że nie będziesz "psuł" tuningiem tego wozu i "tylko" zrobisz na salon? ;)
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
ALBI 


Auto: NISSAN Z 32 TT
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 310
Skąd: BRWINÓW
Wysłany: 2016-02-23   

taki jest plan , a tak na marginesie co tu tuningować auto samo się broni swoją klasyką , jak by to był total gruz 450 z 5 litrowym motorem można było by iśc w wersję rajdową ale tak przy tym motorze ;-) :-D nie widzę sensu jedna moja zetka ma 400+ druga seria wolny sssssak i ostatnio częściej jeżdżę tą słabą :-D :-D :-D stary się zrobiłem i tyle 2,8 w mercu dupy nie urywa 180 kuni niby (a ile z pastwiska zwiało ) więc to ma być auto zrobione pod koszyk wiklinowy termos herbaty i żonę w kapeluszu do lasu wywieść i ..........tam ją zostawić ....hahahahaha :-D :-D :-D
_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2016-02-23   

jest na polskiej scenie już posadzony na glebie stary merc (nie pamiętam modelu, ale pewnie kojarzysz), który wygląda obleśnie, stąd pytanie ;)
Chociaż może lekko niżej (bez szaleństw) + jakaś lepsza, klasyczna felga (albo odsadzenie tej) i było by spoko.

Siadła by lotka z rynku JP
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cf/Mercedes-Benz_560_SL_001.JPG
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
ALBI 


Auto: NISSAN Z 32 TT
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 310
Skąd: BRWINÓW
Wysłany: 2016-02-23   

Bio, koło nie jest złe po nr win sprawdzałem takie miał i ma chociaż mam plan na inne koło i lekko w dół żeby siadł (tego merca ala rajdowego widziałem na żywo i przeżyłem szok :shock: :shock: dno dna ) lotka jest do kupienia na ebayu , ale to już kosmetyka najpierw duże i najdroższe rzeczy , potem się zobaczy mam nadzieję że latem będę nim już jeżdził ale jak to bywa w takich autach pewnie coś piardnie (mam nadzieję że nie ) co ciekawe poprzedni właściciel robił w nim jakieś rzeczy typu uszczelki paski skrzynia olej filtr itd dał fv na 5600 ....gorsza sprawa że stał ostatnie 4 lata co prawda w blaszaku ale gumy końcówki ..to wszystko idzie do śmieci i nowe wpadnie.


ps
a koło lepsze od starych baroków

_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2016-02-23   

no to kibicuję, bo rozbiórka co do śrubki będzie boleć :mrgreen:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Grzesiek84RWD 
Maryan


Auto: BMW & CRX Ballade,Audi
Dołączył: 16 Wrz 2013
Posty: 514
Skąd: Namysłów/Silesia
Wysłany: 2016-02-23   

Fajny klasyk :)
_________________
http://www.streetfire.net...ideo_725261.htm
Crx ballade zc1 & Bmw e36 z niespodzianką.
 
 
 
Autos Süchtig


Dołączył: 11 Lut 2014
Posty: 402
Skąd: Europa
Wysłany: 2016-02-23   

ALBI napisał/a:
tapicerkę zrobię całą bo nie lubię jak śmierdzi gnojem starych dup ,

a nie wystarczy wyprac?
mercedes wtedy chyba miał dobre materiały?
Te nieoryginalne tapicerki na ogół wyglądają paskudnie
Poza tym co oryginał to oryginał. Straci Ci samochód na wartości.

Jak się tym jezdzi? pewnie mega komfort, co? :D
_________________
www.mg-eng.net
„Les lois de la concurence font qu’un moteur qui ne double pas de
puissance en 12 à 15 ans meurt et l’entreprise qui le fabrique – aussi”

Claude Daugas

Flowbench, obliczenia układów dolotowych, wylotowych, customowe części, modelowanie 3D...
 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2016-02-23   

Piękny Mercedes! 8-) Bardzo dużo takich i innych robi mój znajomy u siebie w warsztacie. Po renowacji szczena opada :mrgreen: Nie myślałeś może wsadzić tam skór zamiast materiału? ;-)
ALBI napisał/a:
ciekawostka cała podłoga nówka sztuka merca 420 euro .... :-D :-D

i to mi się podoba, że Mercedes nadal produkuje części do swoich starych modeli i to w niewygórowanej cenie :-D
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
ALBI 


Auto: NISSAN Z 32 TT
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 310
Skąd: BRWINÓW
Wysłany: 2016-02-23   

Autos Süchtig, można by było wyprać ale fotel kierowcy rozpruty na rancie , może to nie problem część jest wypłowiała więc kolorystyka tapicerki zmienia się w zależności jaka część auta najgorsze jest tylne podszybie cały kolor prawie znikł z materiału i tak pewnie najpierw wypiorę i zobaczę jak to wyjdzie , $$Honda Fan$$, skóra była by fajna ale raczej chyba pójdę w to co jest , chyba w angli jest firma której wysyłasz nr win a oni robią ci całą nową tapicerkę taka jak była ale cena jest mega duża
_________________
 
 
SłabyHTB 

Auto: COUPE VIg C4+S4C
Dołączył: 06 Paź 2011
Posty: 904
Skąd: BYDGOSZCZ
Wysłany: 2016-02-23   

zajebiaszczy,kurcze jedna z ciekawszych fur,oststnio widziałem cały komplet nowych blach do pagody za 15k.Jaram sie yountimer-ami,mieczysławy podchodzą mi najbardziej.Co do gleby i koła to chyba beczka wygląda najlepiej nisko i szeroko,w twoim widział bym serie na lale zresztą i tak stan jest naprawde spoko
_________________
 
 
ALBI 


Auto: NISSAN Z 32 TT
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 310
Skąd: BRWINÓW
Wysłany: 2016-02-23   

SłabyHTB, dzięki , moim jeszcze jednym typem jest 114 w coupe i bmw e24 z amerykańców camaro rocznik 1970-1973 i jeszcze japońska motoryzacja rzecz jasna s30 r32 gtr :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale to potem ;-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna