Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pilar
2019-06-17
FK2R K20C1 Championship White GT
Autor Wiadomość
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-06-25   

Ale doebałeś zestaw ! Szkoda że nie ma wyboru felg z tego co mówisz, chociaż na HondaFest w NL i w tym roku w DE widziałem na innych kołach i było spoko :shock:
Ale czy to nie popsuło właściwości jezdnych, to nie wiem, natomiast nie wydaje mi się by szersza opona z innym ET popsuła nagle auto :->
_________________
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-06-25   

To jest właśnie ta różnica, nam się może coś wydawać, a przy projektowaniu tego auta ktoś to przewidział i policzył że takie własnie ET i koło będzie ok. Według mnie dobry wybór, że poszedłeś w oem.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-06-25   

Wiadomo, ale nie wierzę że CIVIC jest tak kosmiczną technologią jak jakiś McLaren w którym też można zmienić koła ;)
Wystarczy poszukać dobre info i zródło, SPOON też zmieniał koła w 10gen, więc raczej go nie popsuli a wygląda i lepiej.

Nawet ta paskuda na innym kole od przodu wygląda dobrze w ujj 8-)




Jako ciekawostka, to FK2 na HondaFest robiło mnie jak trzeba, zajebisty kocur ! Wydech też miał zrobiony, świetnie to mruczało 8-) 8-)






FK2 z paroma smaczkami to auto kompletne z wyglądu jak w pytę. Jeszcze jak by była opcjonalnie lotka z koncepta z tymi rogami, jak nic miał bym to auto zamiast Cupry a co ! :mrgreen:

_________________
Ostatnio zmieniony przez Karamba_DC2 2018-06-25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-06-25   

Każde zdjęcie tego auta, które nie ukazuje tyłu robi robotę jak cholera. Wg mnie nie ma lepszego hothatcha z wyglądu od tego Civica. Wystarczy zmienić tylny zderzak na taki usuwający te plastiki i jest KOT KOT KOT!
_________________
 
 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2018-06-25   

Karamba_DC2 napisał/a:
Wystarczy poszukać dobre info i zródło, SPOON też zmieniał koła w 10gen, więc raczej go nie popsuli a wygląda i lepiej.


Tylko musisz wziąć pod uwagę że FK8 ma inny zawias... i podobno bardziej toleruję zmianę ET. Ma też większe nadkole i pomieści szersze felgi. Poza tym ktoś taki jak SPOON nie zmienił tylko koła ;-) Do FK2 żeby wsadzić TE37 lub ZE40 w rozmiarze 19' trzeba rolować nadkola... Nie chce takiej rzeźby... Marzy mi się Volk w anodzie ale nie za wszelką cenę.... Poza tym koszt to jakieś 15tys i szkoda było by mi chlastać takie felgi na torze... Na tor pewnie uda mi się jechać raz w roku tak że dla mnie taki zestaw wystarczy :-P Poza tym mogę teraz w dalekie podróże wsadzić jedno koło jako zapas :-P a to też plus ;-)

Jestem ciekaw strasznie tych opon 8-) tyle się o nich nasłuchałem więc musiałem je kupić ;-)


Limon napisał/a:
Według mnie dobry wybór, że poszedłeś w oem.


Dzięki! Nie żałuję tej decyzji ;-)


Karamba_DC2 napisał/a:
Jako ciekawostka, to FK2 na HondaFest robiło mnie jak trzeba, zajebisty kocur ! Wydech też miał zrobiony, świetnie to mruczało 8-) 8-)


Muszę przyznać fajny bandzior ale splitter od Maxton-a wyje...ałbym z miejsca... Nie wiem dlaczego ale te siłowniki strasznie mi nie siadają. Maska w carbonie na plus. Na białym też by się ładnie wpasowała :mrgreen: :mrgreen: Wydech coraz bardziej mnie korci ale jak coś to tylko z klapami ;-)
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-06-25   

Ja wpakowałem do Cupry ostatecznie bez klap i nie narzekam :)
Tyle że u mnie wydech nawet po trybach jazdy z komputera pracuje inaczej, coś jak klapy, ale tak na 30%.
Na komfort jest tylko słyszalny, ale nie męczy, na sport i cupra już strzela a przy odpuszczaniu słychać prykanie, i mi to pasuje :)
Do FK2 myślę wiele osób w kraju już wydech zmieniło, w okolicy nie masz spotów żeby kogoś trafić, umówić ? ;)
_________________
 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2018-06-25   

Karamba_DC2 napisał/a:
Do FK2 myślę wiele osób w kraju już wydech zmieniło, w okolicy nie masz spotów żeby kogoś trafić, umówić ? ;)


Na dniach jadę właśnie posłuchać Remus-a do ziomka z innego forum ;)

Co do klap to pewnie i tak w większości jeździłbym na otwartych :mrgreen: 8-) ale w długie trasy będzie bardziej komfortowo;) w tym roku pewnie znowu gdzieś wyskoczę FK2
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5759
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2018-06-26   

Limon napisał/a:
To jest właśnie ta różnica, nam się może coś wydawać, a przy projektowaniu tego auta ktoś to przewidział i policzył że takie własnie ET i koło będzie ok. Według mnie dobry wybór, że poszedłeś w oem.

Producent samochodu zawsze idzie na kompromis. W "cywilnych" wozach (a takim dalej jest Civic Type-R - jak każdy inny hothatch) zawsze jest sporo miejsca do poprawy prowadzenia, ale zawsze kosztem czegoś - najczęściej komfortu, zachowania w koleinach (bo tych na torze nie ma) i tak dalej.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2018-06-26   

Cytat:
Producent samochodu zawsze idzie na kompromis. W "cywilnych" wozach (a takim dalej jest Civic Type-R - jak każdy inny hothatch) zawsze jest sporo miejsca do poprawy prowadzenia, ale zawsze kosztem czegoś - najczęściej komfortu, zachowania w koleinach (bo tych na torze nie ma) i tak dalej.
_________________


Jest jeszcze coś takiego jak torque steer:

 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2018-07-01   

Udało się wpaść do Łodzi na zlot Hondy S2000 ;) i zaliczyć Tor Łódź 8-) Świetni ludzie i super klimat!!! Yaca miło było poznać i pogadać! Mam nadzieję że uda się jeszcze w przyszłości coś wspólnie ogarnąć ;)

Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo jestem zadowolony z samochodu :serce: Jeździło mi się niesamowicie po torze... Nie chcę tutaj wychwalać jakie to niby FK2 jest świetne itp ale to naprawdę dobre auto a tor to tylko potwierdza! Tam ten wóz naprawdę spełnia swoje przeznaczenie! Opony okazały się jak dla mnie strzałem w dziesiątkę! Mogę potwierdzić wszystkie dobre opinie i recenzje! Najważniejsze to dobrze je rozgrzać i pilnować ciśnienia. Tor Łódź nie jest szybkim obiektem ale za to fajnym technicznie i można się na nim wiele nauczyć.
















A teraz mały UP 8-) Wpadł aktywny wydech REMUS ;) Ciekawa historia gdyż udało mi się go dostać za 1/3 ceny :mrgreen: Gdzieś na grupie na FB napisałem że szukam właśnie tego wydechu. Odpisał chłopak że ma takowy używany na sprzedaż z carbonowymi końcówkami... Długo nie musiałem się zastanawiać ;) Dodał od razu na początku że wydech ma przelatane jakieś 15tys i że jedna puszka jest rozwarstwiona. Zapewnił mnie że była taka partia od Remusa która miała taką wadę i że będę miał ją nową... Remus na początku wysłał złą puszkę koledze ale w ramach rekompensaty później wysłali prawie cały nowy wydech :mrgreen: Piszę prawie bo używane są tylko końcówki ;) Jestem mega zadowolony gdyż udało mi się naprawdę dostać wydech w super cenie i to aktywny z carbonowymi końcówkami ;) Trochę zajęło mi ich doczyszczenie ale co tam ważne że układ jest nowiusieńki:) Jest to wersja z pilotem.










Montaż wkrótce....
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-07-01   

Piękny zestaw ! Auto nareszcie nabierze wigoru, a pilota będziesz używać raz na rok :lol:
_________________
 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2018-07-01   

Karamba_DC2 napisał/a:
Piękny zestaw ! Auto nareszcie nabierze wigoru, a pilota będziesz używać raz na rok :lol:


Z tym pilotem pewnie tak właśnie będzie ;)

Postaram sie jeszcze z hamować auto bo jestem ciekaw jakie cyferki się pokażą ;)
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2018-07-01   

Pięknie lecisz z tematem, wszystko smaczne. 8-) Szkoda, że nie dojechałem na zlot S2k, ale wierzę, że jeszcze się gdzieś złapiemy w tym roku. :-)
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-07-01   

memo88, mógłbyś nakręcić jakiś film, jak będzie brzmiał na przymkniętych i otwartych klapach? Wygląda świetnie. :ok:
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2018-07-01   

gratuluje wyników na torze! bardzo fajna jazda :ok: mi również miło było poznać i pogadać na spokojnie, jestem pewien że jeszcze nie raz będziemy mieć okazje wspólnie spotkać się na jakimś większym obiekcie 8-)
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna