Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pilar
2017-09-13
BMW E39 528i
Autor Wiadomość
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-19   

Game napisał/a:
Kontury wiadomo, ze koty. Mi się w sportach bardzo wygodnie jeździ, w wakacje jechałem trasę brata e39 w sportach i było mi mega wygodnie ;-)


Nie chce się sprzeczać, ale na jakimś większym kole lub zawiasie innym niż Sachs/sachs advantage/Bil B4? Bo ogólnie E39 przez wielowahacz wiele wybacza nawet na taborecie, ale dopiero na jakimś zawiasie/kole od 18'' na niskim profilu (30/35) lub 19'' zaczyna się czuć dyskomfort w aucie. Ja np na 18'' w marcu przed tymi setami, ale już na KW V1 to mogłem 150km/h ciąć i żadnego kamienia czy zwierzęcia domowego bym nie poczuł :ok2:
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2017-09-19   

Brat jeździ na 255/35/18 a zawias to nie mam pojęcia co tam siedzi ale nie jest to gwint ;-) Nie no ogółem wiadomo, ze komforty są o wiele wygodniejsze i tutaj nie ma gadki ale trzymanie boczne w sportach jest mega przyjemne ;-) Do tego brat ma wnętrze z kilkoma bajerami w individualu i w kolorze Montana Sandbeige a znaleźć komforty w tym kolorze i dobrym stanie to nie takie łatwe ;)
_________________

 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-19   

Game napisał/a:
Brat jeździ na 255/35/18 a zawias to nie mam pojęcia co tam siedzi ale nie jest to gwint ;-) Nie no ogółem wiadomo, ze komforty są o wiele wygodniejsze i tutaj nie ma gadki ale trzymanie boczne w sportach jest mega przyjemne ;-) Do tego brat ma wnętrze z kilkoma bajerami w individualu i w kolorze Montana Sandbeige a znaleźć komforty w tym kolorze i dobrym stanie to nie takie łatwe ;)


Tak, trzymanie boczne mają niezłe, jak na limo, które wychodziło już od 150KM w 2.0 R6, to trzeba przyznać. Przesiadając się z moich foteli na sporty to człowiek czuje mega przepaść, jakby wpadł w kubełek dosłownie. Beig mówisz? U mnie jakiekolwiek wnętrze poza czarnym było od razu skreślane może dlatego nie mogłem znaleźć dla siebie fury tyle czasu :lol: mają te skóry swój urok, pasują stereotypowo do polifta w 530dA może nawet kombi choć niekoniecznie i kolorze oxfordgrun lub topasblau... Gdybym trafnie wytypował byłoby mi miło :P niestety przedlift, czarny, który miał ewentualnie służyć na bazę German Style, to tylko czarny środek jak smoła, z sufitem antracyt itd. wiadomo, że beż się może podobać, rozumiem że rzecz gustu :gej:
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2017-09-19   

Prawie zgadłeś bo Oxfordgrun II z individuala :mrgreen: . Sam zawsze byłem fanem czarnych wnętrz i nie podobały mi się całe jasne - za mdłe dla mnie ale u brata ktoś serio to fajnie zestawił. Wnętrze jest jasno-czarne, podsufitka czarna, tyły foteli czarne, boczki też nie są całe jasne, no i dość rare listy w skórze i pod kolor foteli, do tego dywaniki ze skórzaną jasną obwódka ;)

https://imgur.com/a/xoNYT
_________________

 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-19   

O, takich dekorów nigdy nie widziałem, to chyba nie jest oryginał co? :shock:
Też ma rączki w skórze w drzwiach, ogólnie fajnie to może wyglądać, ale czy długo tak człowiek wytrzyma w pustynnej burzy :mrgreen:
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2017-09-19   

To ori z vinu, wszystkie listwy takie są, w tym ta klapka na radio itp ;) Do tego doł kiery m pakietowej tez w jasnej skórze ;)
Na dowód zdjęcie z bliska i rozkodowany vin ;-)
https://imgur.com/a/QrFPD

https://imgur.com/a/bbYAD

Masz linka, wszystko co zaznaczone wychodziło w skórze pod dowolny kolor ;) Niektóre jeszcze da się kupić Sandbeige już niestety przestali produkować w tym roku a brat chciał kupić dwie listwy.

http://www.realoem.com/bm...&diagId=91_0130
_________________

 
 
Qban 

Auto: Rx7 FB, is, golf7r
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 383
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2017-09-19   

Rudy Hiszpan' napisał/a:
O nieźle, miło mi to wszystko słyszeć, to coś tam się rozpiszę może i potłumaczę z tego i owego ;)

Emre napisał/a:
Wszystko fajnie, ale to chyba nie ten dział...


Zgadza się, ale to nie celowo.. nigdy bym nie pomyślał, że E39 to szpan :lol:

Lucas.MB2 napisał/a:
Hagu mordo nie wiedziałem że tu jesteś :) Modź do woli :)


O kur%%wa Ogród? Człeku, ja na JDM-O siedziałem, jak Ty o prawku nie myślałeś hehehehe

gaseb napisał/a:
Dużo lepiej na tej ostatniej feldze wygląda. Zastanawia tylko znaczek merca :roll:


Felga S95 (monoblok)była na niższej oponie, na dystansie i spasie, że jak sam jeździłem to tarłem wszystkim o wszystko. Wizualnie wg mnie lepiej siedziało. Plan na obecne koło (3tlg z emblematem merca) jest taki, że albo wpadną ranty jeszcze szersze zamiast przednich i zamieniam je osiami i na tył z 11,5J wejdzie albo lekki dystans, na pewno opony niższe/węższe jak w S95 bo to robi robotę, a kapsel robiłem custom, długo to zajęło, więc wrzuciłem Merca na pewien czas, ale już je mam i są AC Schnitzera, teraz muszę je pomalować w kolor tylko i będzie koło wyglądało jednolicie. Ogólnie koło to Custom, z oponami, modami, kolorem, kapslami... centrowania i ja pier... czego jeszcze tu nie robiłem wyszły mnie sporo ponad 10k, więc chciałbym już zamknąć ich temat, a tu ciągle mało szerokości :roll:

s3b napisał/a:
Piękny przedlift! Jaki motor?


Jak to w 528i przedlifcie z października 98 M52B28TU dwa vanosy.

Seria 193km u mnie 198/199 wg dwóch pomiarów. Ogólnie ta hamownia ma miano surowej i większość osób na zlotach nie jest z niej pocieszona, każdy mi mocno gratulował wyniku na oryginalnym motorze, więc może fabryka coś dodała od siebie :) auto trzepie w zakresie 0-200km/h np 745dA E65 polifta na wirusie. Nie używam go do tego, ale parę razy sprawdzałem z ciekawości, przy Waszych 1.6 250KM to nie mam podejścia z żadnej strony :lol:
Fajna e39, ale w jak to piszesz w 1.6 eg5 wystarczy 160km, a nie 250km żeby ja objechać. Testowane wielokrotnie. ;-)
 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-09-20   

Qban napisał/a:
Fajna e39, ale w jak to piszesz w 1.6 eg5 wystarczy 160km, a nie 250km żeby ja objechać. Testowane wielokrotnie. ;-)


W pugu 106 wystarczy 130 i oglądam tylny zderzak ;) nie napisałem, że akurat musi to być civic. Miałem cupre, więc wiem ile można objechać aut klasy premium z 155km pod maską.
Fura do jazdy i tyle :ok2:
Dziś oglądałem Accorda 6gen Type R. Pochłostałem pochłostałem i niestety fajnie to brzmi i że tyłem nie rzuca, ale jakoś mi nie podeszło. Prelude już lepiej. Ale nawet jakbym miał coś do zabawy kupić to chyba już konkret krótkie EK lub EG i puste, silnik b18c4, bo sedan czy coupe to znów udawanie funkcjonalności.
 
 
Lucas.MB2 


Auto: FN2
Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 41
Skąd: Italia
Wysłany: 2017-09-24   

Cytat:
Ale nawet jakbym miał coś do zabawy kupić to chyba już konkret krótkie EK lub EG i puste, silnik b18c4, bo sedan czy coupe to znów udawanie funkcjonalności.

Dobrze mówisz mordzia. aczkolwiek jeśli bawić się w Hondy to najlepiej z K serią pod maską. B seria ze względu na mały moment obrotowy w pewnych momentach zwyczajnie jest 'słaba'
Accord Type-R to świetne auto -w standardzie 2 tłoczkowy hebel,stołki recaro, ale niestety to H seria (jakby rozwinięcie B serii) i znowu lepiej pójść w coś co ma już K ;-)
 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-19   

Zamykamy sezon 2017





























Mój ukochany gabinet :mrgreen:









































Sprzedam 2x nokian 245/35/19 ;)





2x movie

https://www.youtube.com/w...2&v=uB9Z6tMDmLg

https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2017-11-19   

Syndykat :serce:
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-19   

Oooo znana miejscówka. Bardzo dobrze wygląda piąteczka.
_________________

 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-19   

O, miło mi że wyjadaczom się podoba :oops:

Nie rozpisuję się tu ogólnie co jest do roboty, bo pewnie każdy widzi, a i tak gdzie nie napiszę, że lampy do uszczelnienia, rotory na srebrno itd, to zaraz ktoś to powtarza, bo ogląda tylko obrazki :roll:

Hehehe, miejscówka obok mojej rodzinnej okolicy i póki nie miałem auta, to nie znałem jej potencjału. Szkoda, że nawalili latam tyle znaków i zamalowali mural, bo poprzednie grafy robiły robotę 8-)

Jeszcze raz napiszę, cieszę się że się podoba, będzie tylko lepiej obiecuję :mrgreen:
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2017-11-19   

Zostaw felgi jak są - siadają idealnie z tym ciemniejszym rotorem ;)

Ogólnie to stylistycznie wg. mnie nie masz już nic do roboty.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-11-19   

Bio napisał/a:
Zostaw felgi jak są - siadają idealnie z tym ciemniejszym rotorem ;)

Ogólnie to stylistycznie wg. mnie nie masz już nic do roboty.


Rotor srebro grube ziarno, kapsle ACS, dystanse i niższe opony, lekki negatyw.
JW lampy parują, dekory w środku ciemne, heble od V8 leżą i czekają na regenerację i swapa.. Oj jest cała lista na parę lat roboty :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna