Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
328 E36 Individual Japan
Autor Wiadomość
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2017-12-03   

Rudy Hiszpan' napisał/a:
przez takich posiadaczy co ma im fura zapodawać jest opinia jaka jest o tym aucie i dzieci porozbijane na drzewach


Lepiej robić zdjęcia jak na syndykacie i swapować m62 do e36 żeby dalej robić zdjęcia, ew. szczyt ekstrawagancji to spalenie laka na jedynce :lol:
_________________

 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-03   

Game napisał/a:
Rudy Hiszpan' napisał/a:
przez takich posiadaczy co ma im fura zapodawać jest opinia jaka jest o tym aucie i dzieci porozbijane na drzewach


Lepiej robić zdjęcia jak na syndykacie i swapować m62 do e36 żeby dalej robić zdjęcia, ew. szczyt ekstrawagancji to spalenie laka na jedynce :lol:


Me gusta :oops:


:lol:
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-12-03   

Rudy Hiszpan' napisał/a:
RWD to rodzaj napędu, gruz w/w auto.


chyba nie zrozumiales pytania.

pytam dlaczego z jednej strony piszesz ze przez "gruzy" to auto ma opinie jaka ma, a z drugiej piszesz ze spoko skoro to gruz.
_________________
 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-03   

Zgadza się, spoko skoro to gruz, takie ma przeznaczenie.

Przez takie osoby, które mają w dupie auta, a poruszają się nimi i mają tylko zapodawać, to potem w telewizji słychać ''kierowca bmw...'' :) źle wyłapałem bo myślałełm, że jeszcze twisted napisał o kierunkowskazach w marce bmw, ale widzę że to jednak kto inny miał o to aluzje.

Bronię marki, bo moim zdaniem to auto jak każde inne, a tu widzę atak gdzie w jednym poście chciałem podpowiedzieć, że fury nie powinno być szkoda do jazdy, a sam właściciel nagle dostał ataku i zaczął wyjeżdżać z syndykatami, co mnie nie rusza totalnie i to nie ja temat rozpętałem :roll: niestety co zaobserwowałem przez lata na tym forum są to typowe zaczepki hondziarzy :lol:

Nie zamierzam się tu wykłócać. Czekam na jakiś onboard jak zapodaje.
 
 
Qban 

Auto: Rx7 FB, is, golf7r
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 383
Skąd: Gorzów
Wysłany: 2017-12-03   

To w końcu ma „zapodawac” czy nie? Bo już nie ogarniam.. Niby bronisz BMW, a sam zacząłeś temat. Myśle, ze gdyby to był np 200sx to wogole byś się nie podjął tematu. Niby chcesz zaprzeczać stereotypom, a w swoich wypowiedziach ich bronisz..
 
 
Twisted 


Auto: GX61
Dołączył: 12 Lut 2012
Posty: 414
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-12-04   

Rudy Hiszpan' napisał/a:
No coś Ty, zero kija w dupie za to racja, sto procent dystansu do tematu, bo jak można poważnie traktować gościa, co twierdzi że ma idiviżual japan do tego 328, jak to zwykły kebab po swapie z 1.8 :lol: :lol: :lol: widzę że tu lepiej niż na syndykacie, bo jak tam ktoś komuś pociśnie po dobrej furze, gdzie brakuje detalu to każdy ma tego świadomość i przemilczy, ja tu mówię o furze za którą bym nie dał złamanego grosza, że jest ok tylko parę najbardziej kujących w oczy rzeczy, bo fura musi być po niezłym dzwonie, jak przód cały zmieniony, a rzucasz się jak pies na smyczy. Współczuję, oby padło szybciej niż Ci się wydaje, bo szkoda RWD na takiego fana ''driftów''. Niektórzy są normalni z dystansem do swoich zajebistych fur, ale widzę że ma civica 4g i kebaba i pozjadał wszystkie rozumy :lol: przez takich posiadaczy co ma im fura zapodawać jest opinia jaka jest o tym aucie i dzieci porozbijane na drzewach


Nie musisz mnie powaznie traktować, ale ewidentnie powinieneś cofnąć się do czasów, w których nauka za logiczne czytanie jest nagradzana szóstką z dwoma plusami. :) Nigdzie nie było napisane, że jest to ori 328, od początku, że swap, który ma zapodawać, uczyć i dawać mi dobre czasy. Cisnę bekę z typowego E36stkowego tematu, który zaczałeś Ty, że nie ma tego, ma tamto, ma sramto, kiedy mi to jest obojętne i to jedyne, co napisałem. Sram na to. :-) Nigdy jednak nie napisałbym nawet komuś kogo nie lubie, że lepiej, aby jego auto się szybko rozjebało/zepsuło, czy inne. To skrajnie popieprzone z Twojej strony, rudzi tak mają? Aż tak z wami źle? A może jakieś kompleksy, molestowanie, czy inne rzeczy, które powodują, że życzysz ludziom źle? Wyżal się, pomówimy o tym. ;-)

Masz rację w kwestii wyposażenia, tego co kto ma i inne, ale to tak jakbyś przyszedł do rolnika bez szkoły i wytykał mu błędy językowe. Trochę klasy, powagi i wyczucia sytuacji, no ja jebie. :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2730
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2017-12-04   

Rudy Hiszpan' napisał/a:
typowe zaczepki hondziarzy


no kuva

nawet m3 e36 opierdala moje seryjne 1,6, a reszta bmw to idz pan w chvj z tym takie to wolne :lol: :mrgreen:
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2017-12-04   

ale lecą prywatne wycieczki, shit escalated quickly :D

A zaczęło się od tego że jeden zauważył braki w wyposażeniu podanej w temacie wersji samochodu. :roll:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
YacaJackowski 


Auto: Passeratti
Dołączył: 30 Gru 2012
Posty: 3029
Skąd: Chełmża
Wysłany: 2017-12-04   

johnnyg napisał/a:
A zaczęło się od tego że jeden zauważył braki w wyposażeniu podanej w temacie wersji samochodu. :roll:


Kurva, dzięki za streszczenie - nie chciało mi się czytać tej gównoburzy :lol:

Kebab fajny, jak ktoś się nie spuszcza czy ma czy nie jakieś listewki za czterocyfrowe sumy to samochód idealny.
_________________

 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2017-12-06   

haha, fajna gównoburza. No ale tak to jest jak dla jednego auto jest gruzem do latania, a dla drugiego potencjalną perełką. Kiedyś tak z hondami miałem ;)

Żal mam o to, że nie wpadliście z Wielkoludem na kawuchę jak już byliście w Gnieźnie :evil:

pozdrawiam z podobnego poziomu bawarskiej fascynacji ;)


_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2017-12-06   

Fawor napisał/a:

Żal mam o to, że nie wpadliście z Wielkoludem na kawuchę jak już byliście w Gnieźnie :evil:


zeby to byl weekend :) wyjazd po pracy, jazda w takiej mgle ze bylo widac max 4 pasy przed maska i powrot o polnocy. w sezonie mozna sie ustawic jak bede na bednarach :mrgreen:
_________________
 
 
Fawor 


Auto: 'almost EK9'
Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 3420
Skąd: Tuchola/Poznań
Wysłany: 2017-12-06   

aa faktycznie pamiętam ten dzien. To znaczy, że ch*jowo zaplanowaliście wyjazd :mrgreen:
_________________
doloty, wydechy i Hondy Turbo/NA na życzenie - NGS-R
 
 
 
Blaid_MC 


Auto: EG5C4+EP3
Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 256
Skąd: Mielec\Kraków
Wysłany: 2017-12-14   

Rudy Hiszpan' napisał/a:
Lampy tylne w m3 niczym sie nie różniły od tych z 316i. Albo był biały albo pomarańczowy kierunek


Okazuje się, że były 4 wersje - M3 i M Sporty miały lekko przyciemnione wewnętrzne klosze. Taka ciekawostka z Syndykatu :-D
_________________
Real Rock'n'Rolla
 
 
 
Rudy Hiszpan' 

Auto: S14
Dołączył: 31 Paź 2007
Posty: 848
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-14   

Twisted napisał/a:

Nie musisz mnie powaznie traktować, ale ewidentnie powinieneś cofnąć się do czasów, w których nauka za logiczne czytanie jest nagradzana szóstką z dwoma plusami. :) Nigdzie nie było napisane, że jest to ori 328, od początku, że swap, który ma zapodawać, uczyć i dawać mi dobre czasy. Cisnę bekę z typowego E36stkowego tematu, który zaczałeś Ty, że nie ma tego, ma tamto, ma sramto, kiedy mi to jest obojętne i to jedyne, co napisałem. Sram na to. :-) Nigdy jednak nie napisałbym nawet komuś kogo nie lubie, że lepiej, aby jego auto się szybko rozjebało/zepsuło, czy inne. To skrajnie popieprzone z Twojej strony, rudzi tak mają? Aż tak z wami źle? A może jakieś kompleksy, molestowanie, czy inne rzeczy, które powodują, że życzysz ludziom źle? Wyżal się, pomówimy o tym. ;-)


Na to już nie ma co odpisywać, bo temat widzę Cię za mocno poniósł i z luźnego chłopczyka pokazałeś jaki masz dystans do siebie wspominany wcześniej. Szkoda, że zapomniałem tu wcześniej wpaść i odpisać, ale już Cię uspokajam, że Twoje wysublimowane teksty w moją stronę wyleciały drugim uchem, bo niestety zauważyłem że sam masz problemy z oceną sytuacji, może z głową.

Twisted napisał/a:

Trochę klasy, powagi


Twisted napisał/a:

Sram na to.


Blaid_MC napisał/a:
Rudy Hiszpan' napisał/a:
Lampy tylne w m3 niczym sie nie różniły od tych z 316i. Albo był biały albo pomarańczowy kierunek


Okazuje się, że były 4 wersje - M3 i M Sporty miały lekko przyciemnione wewnętrzne klosze. Taka ciekawostka z Syndykatu :-D


Trolololo :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna