Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Daily do XXX PLN.
Autor Wiadomość
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2018-10-09   

-Honda Civic FN2 - w dobrym stanie niezawodny, twardy, mało Nm
-Golf 6 GTI - kiedyś się interesowałem, ale odpuściłem ze względu na silniki tfsi
-Seat Leon Cupra R - to samo co w vw - imo 1 albo 3 generacja, 1 stara, 3 droga
-Ford Focus ST MK2 - przy dorzuceniu lpg robi się praktycznie brak bagażnika

ja na tapecie mam leona 3 fr 1,8 tsi - ale podobno poprawione tylko tak z 60k trzeba położyć
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2018-10-09   

Na 335i nie ma szans za 50k, ludzie szukają w budżecie 70k i 8 na 10 to straszne ulepy.
_________________

 
 
LiSuu 


Auto: Seat ibiza 1.4 SXE 98r
Dołączył: 08 Mar 2014
Posty: 6
Skąd: Bytów
Wysłany: 2018-10-09   

Ogólnie nie planuje dokładania LPG, tak jak prędzej pisałem nie patrzę na pojemność także może być i v8 pod maską, bardziej liczy się przyjemność z jazdy. W razie czego posiadam drugi samochód więc ten nie musi być jakiś bardzo praktyczny.
Co myślicie np o Subaru impreza da się coś sensownego dostać za tą kwotę?
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2018-10-09   

LiSuu napisał/a:
Ogólnie nie planuje dokładania LPG, tak jak prędzej pisałem nie patrzę na pojemność także może być i v8 pod maską, bardziej liczy się przyjemność z jazdy. W razie czego posiadam drugi samochód więc ten nie musi być jakiś bardzo praktyczny.
Co myślicie np o Subaru impreza da się coś sensownego dostać za tą kwotę?


Sensowanego WRX'a na pewno znajdziesz za ten hajs.
_________________

 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-15   

jakieś podwyższone auto do codziennego tyrania do 30k potrzebne dla rodziców, pierwsze moje skojarzenia:
https://www.otomoto.pl/of...4-ID6A0grw.html
https://www.otomoto.pl/of...a-ID6BiO33.html
https://www.otomoto.pl/of...c-ID6Bq5sz.html
https://www.otomoto.pl/of...e-ID6B7BFG.html

Co będzie z tego najmniej problematyczne? I żeby w trasę też było w miarę wygodne.
 
 
Kawasaki 

Auto: flotowe
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 1206
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-15   

A musi być diesel? Jeśli tak to bym wykluczył mitsubiszi z powyższego zestawienia.
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-10-15   

Rodzice moich dwóch znajomych mają Grand Vitary i są zadowoleni. W nich chyba prawdziwe 4x4 jest, a nie podwyższone fwd ani udawane awd ;-)
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-15   

Nie chodzi stricte nawet o "prawdziwe" 4x4, bardziej o wygodne wsiadanie. Rodzice na grand vitarę na bank nigdy sie nie zdecydują, bo jechali tym autem trasę gdańsk-zakopiec i wymęczyło ich to auto niesamowicie, bardzo niewygodne w trasie, mają jakiś uraz do tego auta, z resztą ja jeździłem i też nie podobało mi się.

Diesel nie musi być, ale akurat tak się głównie trafiają te auta. Na ten moment chyba wygrywa CRV przed RAV4.
 
 
guczi 


Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 347
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2018-10-15   

Ten diesel z RAV4 ponoć jak się zacznie sypać nie jest tanio. Auto ma być wyższe tylko po to żeby się wygodnie wsiadało?
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-15   

Cytat:
Auto ma być wyższe tylko po to żeby się wygodnie wsiadało?

TAK :mrgreen: :lol: no i po prostu takie się im podobają więc co mi do tego. Diesel 2.2 z CRV chyba jest niezły prawda?
 
 
guczi 


Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 347
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2018-10-15   

Z tego co się orientowałem to jest bdb, myślałem trochę o ufo z tym silnikiem, wystarczy zmienić IC i 200km pęka :mrgreen: ale sprzęgło tego nie ogarnia i nie znalazłem też jakiegoś sensownego rozwiązania tej kwestii więc odpuściłem.
Coś mi się wydaje, że te auta mogą mieć zbliżony komfort, trzeba by obadać.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-15   

Identyczny CRV jest u mnie w rodzinie no i dla mnie furka kozacka, trochę duża ale fajna, w trasie też podobno daje rade, ja tylko raz prowadziłem jak wiozłem jako świadek młodych do ślubu :mrgreen:

czyli co, znowu brak alternatywy dla Hondy? :mrgreen: a może o Yeti się ktoś wypowie? :lol:
 
 
Mareczuczek 


Dołączył: 21 Paź 2016
Posty: 1004
Skąd: Łomża
Wysłany: 2018-10-15   

Musi być SUV?
Może A6 C6 Allroad?
 
 
guczi 


Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 347
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2018-10-15   

Jeśli to jest kwestia tylko tego wsiadania to przymierzył bym się do jakiś zwykłych fur z segmentu D, E, taki podwyższone auto nie ma sensu jak się z tego nie korzysta, gorsze prowadzenie, większe opory itp.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-10-15   

Musi być wysoki SUV no i to nie podlega dyskusji, wiem że to może nie mieć sensu, no ale im się takie auta podobają i tyle, mi z resztą w sumie też. Tak raz w tygodniu auto będzie jeździć na wioskę gdzie droga jest różna w zależności od pogody, raczej nie będzie wjeżdżać w teren gdzie by sobie nie poradziło normalne auto, ale zawsze bezpieczniej czymś wyższym i nawet z oszukanym 4x4, tym bardziej np z przyczepką.

A no i ma dobrze się nadawać do ciągnięcia przyczepy, więc sporo momentu w dieslu jak najbardziej na plus. Fajnie gdyby się też dobrze prezentował ubłocony po dach, bo na myjnię autem Taty jeżdżę głównie ja :lol: jak raz na miesiąc się pojawię w domu...

Ktoś sie jeszcze wypowie o tym dieslu w RAV4? Oprócz RAV4 i CRV coś jeszcze jest? Angielskie SUVy pewnie drogie albo się psują, a niemieckie stare w tych pieniądzach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna