Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Toyota KE70
Autor Wiadomość
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2018-08-24   

Bio napisał/a:
johnnyg napisał/a:
nie masz uniballa, uniball ma długopis kulkowy kurna chata :D :lol: jak nie pasóje to mję zablokój :cwaniak: ale toyota i tak fajna mimo że kierowca troche spięta dupka

Ten długopis kulkowy to uni-ball jak już chcesz się czepiać. Więc sam napieprzasz błędy, a chcesz "szkolić" ludzi. Zamiast Camber też mówisz "kąt pochylenia koła"?

Nie karm go już bo nigdy nie odpuści z tą durnotą :lol:

Toyota na okrągłych lampach wygląda kozacko! :shock: 8-) Ogólnie świetne autko. Jakbyś potrzebował jakiś nowych części do niej to zapraszam na PW bo widzę, że w Japonii całkiem tego sporo jeszcze jest. Jakieś felgi z Japońską metką czy kierownice Nardi to również służę pomocą. 8-)
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2018-08-24   

chciałem pomóc żeby jeden z drugim przestali wiedzieli jak poprawnie mówić na coś z czego korzystają, dostarczam główki cięgła do zawiasu bolidu AGH w Student Formula i jakoś Ci, którzy naprawdę się jakoś już ścigają nie mają problemu z poprawnym nazewnictwem :roll: . Ale nic na siłę, fajni są ludzie którzy jak im się wskaże błąd mówią "dzieki stary faktycznie" . Mniej fajni są Ci którzy reagują: "a idź chuyu głupi ja się znam lepiej a ty sie pierdziel i foch"

Bio -
:ugh:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2018-08-24   

johnnyg, tez lubie jak jest napisane poprawnie. Unibal skad sie wzięło wiesz? Moze to taki sam przypadek jak adidasy;)
Chociaż nie chcie mi sie walczyc za kazdym razem jak widze slowo spaw ;p

Btw. Jesli juz nazewnictwo to w przypadku koła ani odciazenie ani odelzenie tylko zmniejszenie masy ;) ewentualnie zmiejszenje mometu bezwładności poprzez zredukowanie masy elementow wirujacych :mrgreen:
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
fala 


Auto: corolla KE70
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 114
Skąd: Iława
Wysłany: 2018-08-24   

$$Honda Fan$$ napisał/a:

Toyota na okrągłych lampach wygląda kozacko! :shock: 8-) Ogólnie świetne autko. Jakbyś potrzebował jakiś nowych części do niej to zapraszam na PW bo widzę, że w Japonii całkiem tego sporo jeszcze jest. Jakieś felgi z Japońską metką czy kierownice Nardi to również służę pomocą. 8-)


Dzięki ! Dostałem już namiar na Ciebie od pewnego gagatka :-) koło kupione , póki co przejściowe . Na przyszły sezon będzie nowe koło i powoli rozglądam się za swapem .

johnnyg napisał/a:
którzy naprawdę się jakoś już ścigają nie mają problemu z poprawnym nazewnictwem :roll: . Ale nic na siłę, fajni są ludzie którzy jak im się wskaże błąd mówią "dzieki stary faktycznie" . Mniej fajni są Ci którzy reagują: "a idź chuyu głupi ja się znam lepiej a ty sie pierdziel i foch"


akurat ja mam na co dzień styczność z tymi co jeżdza w TA furami po 1K HP i tam każdy mówi jak mówi . Wyjedź gdzieś poza powiat i zobaczysz jak się mówi ;-)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna