Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Skrzynia S80 typeR kupię !
Autor Wiadomość
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2018-08-29   

Kurde tańsze to nie są. Sama Oem szpera do K to ~2k ;-) W EJ K20 miałem Y2M3 i placiłem 4800 z tego co pamiętam + fd 5.1 i wyszło prawie 6k :lol: bylo to 5 lat temu ale to raczej nie staniało :-P

ale fakt ceny gołego słupka i skrzyni są podobne
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-08-29   

No tak, jak się chce FD zmieniac no to koszty rosną, ale po 4500 spokojnie da się kupić tą skrzynię, a jak pisalem z białasów JDMowe są nawet tańsze, więc nadal lepiej wypada K vs B :D
_________________
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2018-08-29   

pamiętam jak kupiłem swego czasu s80 z uk za 500F jak F był po 4 pln = to był dobry deal
3,5-4k musiałbym się źle poczuć aby tyle zapłacić za tą skrzynię
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-08-29   

mozna sobie pientrolic drogo czy nie drogo, ale jak ktos zasmakowal s80 w boju to raczej sie na inna seryjna nie bedzie chcial przesiadac. jest warta kazdej monety jezeli chce sie wygrywac. a do jezdzenia po miescie to faktycznie niezbyt logiczny zakup 8-)
_________________
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-08-30   

Krzyh00, a czy ktoś podważa że ta skrzynia jest zajebista ? No nie hehe, sam się przekonałem że to najlepszy mod do Bserii :)
Tylko zwyczajnie w świecie ceny zaczynają się robić mało rozsądne, bo jak ktoś atakuje wygrywanie klasy, i ma wolne 5k, to ma też wolne 10k+ na kłowe 8-)
_________________
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-08-30   

Karamba_DC2 napisał/a:
bo jak ktoś atakuje wygrywanie klasy, i ma wolne 5k, to ma też wolne 10k+ na kłowe 8-)


a jak ktos ma wolne 10+ to ma tez wolne 20+ na k20 i tak mozna sobie teoretyzowac ;)
ja poszedlem w s80 bo nie uwazam po pierwsze ze w amatorce klowka jest potrzebna dwa ze dla mnie na przyklad wtopic w civika 5k a 10k to akurat jest duza roznica..
_________________
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-08-30   

Przecież ta dyskusja w zasadzie od samego początku nie ma sensu :mrgreen:
Każdy robi jak uważa, i na ile zasobność portfela pozwala :)

Wszystko sprowadza się potem do jednego czynnika, kierownika 8-)
To nie 1/4 mili że sprzęt robi większą robotę, jak w tym samym aucie można posadzić 10 osób i każda zrobi inny czas, skrzynia to ułamek sukcesu :)

Z mojej strony tyle, i czekam dalej na oferty ze skrzynią S80 :]
_________________
 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2018-08-30   

Z Hondą jak i z całą resztą rzeczy przeróżnych jest tak samo... coraz mniejsza ilość towarów = większa cena i tyle. Honda sama podnosi ceny swoich części, gdy na magazynie robi się ich coraz mniej. Nowe części do S2K? DC2? EE/EF? Tam już praktycznie nie ma czego kupować bo niczego nie ma dostępnego, wszędzie pustki. Cena za S80 sroga to prawda, ale taka jest kolej rzeczy, tych części już więcej nie przybędzie, więc skoro nadal duże grono osób ich chce to cena szybuje do góry i tyle... znajdzie się ktoś kto tyle za to położy. Super skrzynie mamy za te ~5000zł a ludzie potrafią zapłacić 3000zł za pierwszą generację klaksonu Spoona lub prawie 9000zł za licznik od Spoona, Mugen? To samo. Nowy caly przód OEM do EE8/9? Cena dobrego i super zadbanego EK4. Przykładów mogę podać milion. Ktoś ma pasje to zapłaci każdą cenę. Dla kogoś chorą, no ale nic na to nie poradzimy.

VW i wszystkich tych samochodów od Niemców nie ma co tutaj porównywać, wyprodukowano ich od **ja i bez problemu można większość rzeczy kupić nawet nowych w salonie, bo te marki mają taką politykę. Honda ma w dupie stare modele i tyle. Skończyło się? To nie nasz problem. :lol: Jedyną szansą jest program na przykładzie starych GT-Rów gdzie Nissan razem z Nismo wznowił produkcję części do tych modeli i jest to super sprawa, być może Honda dla modeli Type-R też to uczyni, miłoby bylo.
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-08-31   

dobra ale żeby położyć 3 kafle za klakson to trzeba być zdrowo pierdolniętym :mrgreen:
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-08-31   

$$Honda Fan$$ napisał/a:

VW i wszystkich tych samochodów od Niemców nie ma co tutaj porównywać, wyprodukowano ich od **ja i bez problemu można większość rzeczy kupić nawet nowych w salonie, bo te marki mają taką politykę.


tu sie absolutnie nie zgodze 8-) jest do woldzwagenow mnostwo rarytasikow ktore osiagaja astronomiczne ceny, a to z tego wzgledu ze fanow golfow jest kilka razy wiecej niz fanow japoncow i o ile "my" w wiekszosci jestesmy nastawieni glownie na performance tak oni glownie na wizual, a umowmy sie jak masz golfa to ladna felga nie wystarczy zeby sie wyroznic z tlumu :lol: mam znajomego waginiarza zatwardzialego i nasluchalem sie historii chocby jak to gosc zatrzymal na drodze jakiegos dziadka i odkupil od niego golfa za jakies glupie pieniadze bo mial jakies rarytasne uchylne brazowe szyby tylne za ktore dostal pozniej 4 razy tyle co zaplacil za cale auto 8-)
_________________
 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2018-08-31   

Krzyh00 napisał/a:
$$Honda Fan$$ napisał/a:

VW i wszystkich tych samochodów od Niemców nie ma co tutaj porównywać, wyprodukowano ich od **ja i bez problemu można większość rzeczy kupić nawet nowych w salonie, bo te marki mają taką politykę.


tu sie absolutnie nie zgodze 8-) jest do woldzwagenow mnostwo rarytasikow ktore osiagaja astronomiczne ceny, a to z tego wzgledu ze fanow golfow jest kilka razy wiecej niz fanow japoncow i o ile "my" w wiekszosci jestesmy nastawieni glownie na performance tak oni glownie na wizual, a umowmy sie jak masz golfa to ladna felga nie wystarczy zeby sie wyroznic z tlumu :lol: mam znajomego waginiarza zatwardzialego i nasluchalem sie historii chocby jak to gosc zatrzymal na drodze jakiegos dziadka i odkupil od niego golfa za jakies glupie pieniadze bo mial jakies rarytasne uchylne brazowe szyby tylne za ktore dostal pozniej 4 razy tyle co zaplacil za cale auto 8-)


Kurde w sumie masz racje, każda marka ma jakieś rarytasiki, też mi się przypomniało jak raz szukałem dla znajomego jakiś rzadkich części właśnie od VW... kosmos prawie jak w Hondzie :lol:
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-09-01   

$$Honda Fan$$ napisał/a:
Super skrzynie mamy za te ~5000zł a ludzie potrafią zapłacić 3000zł za pierwszą generację klaksonu Spoona lub prawie 9000zł za licznik od Spoona, Mugen?
No ale takie kwoty za spoona/mugena ludzie płacą w USA gdzie jednak przelicznik graty/pensja jest inny, a nie w PL.

Gdybym w momencie rozkładania 6 gena na części, wiedział ile 8 lat później osiągnie kierownica Mugena FG360 to bym jej wtedy nie sprzedał. Dziś bym tą kierownicę zamienił na około 13k pln! :shock:
_________________

 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-09-01   

gaseb napisał/a:

Gdybym w momencie rozkładania 6 gena na części, wiedział ile 8 lat później osiągnie kierownica Mugena FG360 to bym jej wtedy nie sprzedał. Dziś bym tą kierownicę zamienił na około 13k pln! :shock:


oczy mnie wypadli :shock: :shock: :shock:
_________________
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2018-09-02   

Ja sprzedałem swoją S80 za 2500 jakieś 6 lat temu... S9B za 1500zł.. wraz z upływem czasu podaż maleje (popyt jest taki sam bądż większy) to i ceny rosną.. to normalne.. natomiast co do kredytów poruszonych na poprzedniej stronie to: https://www.youtube.com/w...8nLjTvC0tA&t=8s ;)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-09-02   

Tomac napisał/a:
natomiast co do kredytów poruszonych na poprzedniej stronie to: https://www.youtube.com/w...8nLjTvC0tA&t=8s

jak dla mnie wieszcz spod budki z piwem i cienki kołcz (mam uczulenie na takich), same oczywistości i banały które nie powinny nikogo dziwić, jeżeli ktoś chce się dowiedzieć faktycznie konkretów to polecam Michała z https://jakoszczedzacpieniadze.pl/


swoją drogą nieźle zboczyliśmy z tematu "kupię s80" :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna