Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda S2000 AP1 // Karamba
Autor Wiadomość
Calypso 

Auto: Giulia Q, Giulietta QV
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 120
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-06-06   

Spec od wgniotek zrobi to na tip top. Nie takie załamania wgniotki widziałem uratowane do stanu ori. Zrobić zaprawkę, polerka i będzie igła. Głowa do góry i powodzenia ;-)
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-06-06   

Szkoda owszem, z drugiej strony obiecałem sobie ze to nie będzie kolejny pomnik jak DC2 i będzie upalane :mrgreen:
Duża wgniota jest do ogarnięcia, ale jeszcze rant się pofałdował, nie ma co ukrywać, wolę pokazać innym ze nie jest to takie fajne i latwe ;)
Popsułem tylko jedna stronę, naprawi się i będzie po wszystkim, a ja mam nauczkę :mrgreen:
Bardziej bym się martwił jak bym pociął nadkola na poszerzenia, i to by nie wyszło :shock: :mrgreen:

Jeszcze w tym tygodniu auto trafi do mojego speca, zobaczymy co z tym zrobią 8-)

Będę informować z placu boju, jutro powinny być opony, wrzucę koła na auto i zobaczymy :)
_________________
 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2019-06-07   

Kuźwa ale błotnik się zagiął... chyba ***** dostałeś na miejscu :-/

Ja bym dostał :lol:
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2019-06-07   

Odwaliłeś kawał niezłej maniany :D
_________________
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-06-07   

No dobra, to skoro już wiemy jak nie robić, to pytanie jak rolować? Mnie też to czeka, bo chciałbym w niedługim czasie wrzucić opony 205 i wiem, że z tyłu może zrobić się ciasno (z przodu już były - bez problemów). Ma ktoś doświadczenie i chciałby się podzielić? :)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-06-07   

Według mnie na pierwszych fotkach było widać że to będzie mega cieżkie do wyciągnięcia domowymi metodami. Szkoda trochę auta bo nawet jak zrobią to zawsze to będzie to po jakiejś ingerencji. Oby się udało bezśladowo to naprawić. Trzymam kciuki.
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2019-06-07   

Karamba_DC2, najebalo sie troche, ale mysle ze bez obaw spokojnie. Mi gość z auta 400 wgniotek
WYciągnął bez śladu wiec i to wyprowadzi idealnie. Jak cos w pl jest jeden z najlepszych specow w europie. Poszukaj garaz czarodzieja i zobacz realizację myślę ze mozna sie umawiać i na wypchniecie ich od razu. Tylko ze wiem, ze u Ciebie problem ze jesteś sporadycznie

Wracajac do opon to nie miałem jeszcze jak do nich podleciec:/ o temacie pamietam
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-06-07   

Nie ma tego złego, do Ski nie wchodzi sensowne koło od tak ;)
Wiedział że będę i tak w ranty nadkoli ingerować, tylko akurat teraz nie musiało się zjebac :lol:
Kolega myślę to ogarnie, strzeli korekte lakieru i tyle do ślubu pojedzie, a potem zrobi to jakiś blacharz jak należy z obu stron, oddam do lakiernika i będzie można pakować 255 na tył 8-)
_________________
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-06-07   

ale to powiedz czyli z jednej strony będzie trochę wypchnięte a z drugiej zostawiasz serie? czyli taka się zrobi nam wspaniała asymetria ;]
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2019-06-07   

johnnyg, moze polskiego porsche sie naoglądał :lol:
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-06-07   

Oglądam polskie Porsche 8-)

johnnyg, będą obie strony u blacharza zrobione porządnie :)
Zrobi je trochę szerzej i równo po obu stronach, bo domowymi metodami jak wyżej pisane, nic dobrego nie wyjdzie, i potem polakierowane będzie, nie ma lipy ;)
Raz to zrobię i spokój na lata, można zakładać co się chce :)
_________________
 
 
fala 


Auto: corolla KE70
Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 114
Skąd: Iława
Wysłany: 2019-06-07   

wiadomo było , ze to sie nie uda ... rolować ok , ale żeby wypychać hmm :roll:

Ale...



I będzie liść !
_________________

 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-06-09   

o kurła panie

nie takie hop siup z rolowaniem wiem po sobie
_________________

 
 
 
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2019-06-13   

Damian szacun za szczerość i relacje. Nie każdy by się na to odważył... Trudno, stało sie. Tak jak piszesz wyżej nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;-) Blacharz ogarnie temat i będzie gitara. Eska będzie miała jedno zadanie. Sprawdzać się na torze a nie do lansu po mieście ;-)

Będziesz zmieniał dyfer w przyszłości?
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-06-18   

Tydzień temu jechałem na kawalerski, a Ska trafiła na detaling, założyliśmy koła, i zeszłą sobotę młodszy brat jechał nią do ślubu :]

Koła nie pasują :lol:
Generalnie przód wystaje jeszcze sporo, bez szerszych błotników z ebay nie ma szans. Musiał bym jakieś chore kąty robić i opony placki dać :mrgreen:

Tył tam gdzie rolowałem jakoś się mieści, ale na tor nie pojedzie bo będzie trzeć, tam gdzie nie rolowałem, trze i trze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dlatego decyzja zapadła i felgi idą do sprzedania, jak by ktoś był chętny to PW :)
I szukamy z Jakubem na szybko coś innego na JapFest.

Opony dałem Federala RS-RR
Ale nie było okazji przetestować, bo tarły o błotniki albo nadkola z przodu przy skręcie :lol:


Dzisiaj auto trafiło do ziomka w Poznaniu, na dniach blacharz zacznie ogarniać te tylne błotniki, obiecał postarać się poszerzyć je o 1cm względem serii, tak by inna felga 9" z lepszym ET ładnie się wpasowała.


To chyba tyle na szybko, auto klepło w kilka dni ponad 2000km i ma się dobrze :mrgreen:


A tak to wygląda obecnie, z daleka na zdjęciach jakoś się broni, ale na żywo wygląda jak kaleka na za dużych walcach :lol:


A ja idę spać, bo właśnie wróciłem z PL do DE i za 6h do pracy :lol: 8-)














_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna