Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda S2000 AP1 // Karamba
Autor Wiadomość
memo88 


Auto: FK2R K20C1
Dołączył: 23 Wrz 2015
Posty: 467
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 2019-07-30   

Damian bardzo dobre czasy i bardzo fajna jazda! 8-)

A co do Eski to jest świetna! Na żywo mega mnie robi ten kolor w tym samochodzie. W mojej opinii jest to jeden z lepszych kolorów do tego auta.

Karamba_DC2 napisał/a:
Jeszcze mam rozkmine czy wreszcie kupić jakiegoś Paździocha czy robić dalej Ske :mrgreen:


Skilla masz więc myślę że pójście dalej w S2000 będzie dobrym rozwiązaniem ;-)


michalkaza napisał/a:
a i pamiętaj żeby kluczyk dorobić! :-D :-D :-D


dobrze mówi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-07-30   

Obiecuję dorobić kluczyk :->
Piloty już mam dwa, a kluczyk ogarnę :mrgreen:
_________________
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-01   

Karamba_DC2 napisał/a:

Czas na torze z szykanami, 1.06.700 jak dobrze pamiętam, bo nie ma już dostępu do wyników :roll:

Z czasu jestem zadowolony, auta nie udało się przygotować tak jak chciałem, zrobiłem mało okrążeń właśnie przez brak np przegród w misce, których kolega nie raczył dosłać.
Podobny czas miał np Doser grubszym autem, Civic FK8 z klatką na lepszej oponie, Carlos też był, jeździ ostatnio regularnie, okazałem się trochę szybszy, także coś jeszcze pamiętam :kwasny:


Potwierdzam, byłem trochę wolniejszy, moją analizę przedstawie w temacie szarej S, ale tak czy inaczej gratuluje! Jak na pierwszy raz po długiej przerwie to uważam, że jest dobrze. Tak w sumie to dziwie się że pojechałeś na semi bez przegrody (biorąc pod uwagę co koledzy z forum pisali w moim temacie). Byłem przekonany, że już dawno jest w misce.

Karamba_DC2 napisał/a:
Jeszcze mam rozkmine czy wreszcie kupić jakiegoś Paździocha czy robić dalej Ske :mrgreen:


Otwierasz muzeum, że chcesz mieć dwa pomniki? Na forum jest parę niebieskich monumentów, w innych kolorach zresztą też. To całkowicie moje prywatne zdanie, ale nie idź tą drogą. S2000 to kozacka platforma do TA, a nie tylko do zdjęć i lansu. Poza tym to już chyba miałeś 6gena z K i jakoś wiele czasu to auto na torze nie spędziło.
_________________

 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-08-01   

No wjechałem bez przegrody to prawda, ryzyko było. Olej zalany do maxa, i w zasadzie robiłem 3 okrążenia na czas z każdej sesji, bez parcia, bardziej żeby zapoznać się z autem, razem wyszło mi 18 okrążeń w tym chłodzące ;)
Ustawienia gwintu można było zmieniać i zobaczyć zmiany w czasach.
Teraz już wiem że twardsze sprężyny trzeba dać, i co ciekawe jak wsadziłem pasażera zrobilem zaraz 1s lepszy czas, balans auta zrobił się bardziej neutralny, czego w DCK20 czy EJK20 nie czułem, dziwne :)

S2K będzie dalej robiona, ale to dobra baza na taki tor Poznań czy Brno gdzie chce ją zabrać w tym roku koniecznie :)
Ale na małe trzepaki rozglądać się będę za 4g ;)

Ska będzie na bank jeździć na tory dalej, ale jakiejś większej przebudowy nie planuje, za dużo rzeźby, i waga nie sprzyja do walki w czołówce. Ale to tylko moje odczucia, nie kalkuluje mi się robić jej na tor jak ja bym tego chciał, bo w HB pakuje klatkę i wagowo jest daleko przed Ska :)

Tak czy inaczej, jazda Ska po zakrętach to sama przyjemność 8-)
_________________
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2019-08-02   

Przy balansie w ek i dc pewnie nie czuc roznicy bo przy dodawaniu odejmowaniu gazu w winklu i tak balans jest mega zburzony. W rwd kola maja tylko skręcać więc może i odczucia są mocniejsze.. tam wiekszosc zakrętów idzie w lewo wiec po wyrzuceniu mnie na prawy dołożyliśmy trochę przyczepnosci... oczywiście tak mi sie wydaje ze powinno być a czy to prawda to by yrza kogoś mądrego pytać:p

Osobiście zostałabym z s2k jako torowym autem. Jeździć po plytach nie będziesz a przeciez esa pomimo wagi potrafi zrobic przeciag. Na krzywej to by mini albo maluch robiły robotę , wiec tor typowo pod treningi szybkości łapek :-P
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-08-03   

Dzięki uprzejmości lukas4, będzie rzeźbiony na bazie tego dyfuzora delikatny custom, w całość z carbonu 8-)
W dalszej kolejności jeszcze powstanie kilka aero gratów z carbonu, żadnego oklejania plexi foliami czy coś, konkretnie albo wcale :mrgreen:
Łukasz przedstawił mi fajnego ziomka, który zaczyna z tym zabawę na większą skalę, jak u mnie wszystko się uda, pojawi się i tutaj na forum ;)


Jako ciekawostka, to dyfuzor od Hondaty, zatem już +5pkt do aero :mrgreen:
_________________
 
 
michalkaza 


Auto: Civic EJ/EK9 K20A2 Kanarek :)
Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 102
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-08-03   

Dobrze się zapowiada, oby tylko spas był jak u Hondaty 🙂
Jakieś dodatkowe tematy aero będą grane? 😁
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-08-03   

Spasy będą robione na aucie, przed wyrobieniem ostatecznej wersji :)
Co do dalszych tematów aero trochę musisz poczekać :mrgreen:
Robię wszystko zza granicy, auto tutaj a fachowiec w PL więc trochę to potrwa :)
_________________
 
 
chaves 
MODIFIED.PL


Auto: Civic Coupe
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 477
Skąd: Mała Kamienica
Wysłany: 2019-08-04   

patrząc po podejściu człowieka od carbonu do tematu, to będzie naprawdę dobrze! czekamy!
_________________


Polub na na Facebook'u: https://www.facebook.com/Modifiedpl
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-08-06   

Tylko się nie śmiej z wykonania. Pierwszy raz coś takiego lepiłem ;-)
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
lukas4


Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 1812
Skąd: gfx
Wysłany: 2019-08-06   

Hondata napisał/a:
Tylko się nie śmiej z wykonania. Pierwszy raz coś takiego lepiłem ;-)


Powiem Tak... ziomek to widział stwierdził, ze jest dobrze, wiec chyba nie jest źle:D
_________________
"The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred."

Soichiro Honda
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-02-03   

Temat auta stoi w miejscu, jak Ska w garażu :lol:
Dyfuzor o którym mowa wyżej niedługo pojawi się w temacie EGK20 :->

Co do samej S2K, może ktoś szuka na sezon fajnego egzemplarza, auto będzie za jakiś czas wystawione do sprzedania, pewnie na przestrzeni marca. Wolał bym żeby została na forum, zatem do dzieła, nie czekać tylko pisać PW 8-)

Nie ukrywam że na obecnym etapie do bardziej badanie rynku, bo trochę będzie mi dziwnie, jak miejsce koło DC2 będzie stać puste jakiś czas :/
_________________
 
 
michalkaza 


Auto: Civic EJ/EK9 K20A2 Kanarek :)
Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 102
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-02-03   

Ty już wiesz co może stanąć na miejscu eSki :-D
Szkoda trochę sprzedawać, fajny egzemplarz ale można zrobić miejsce na coś bardziej unikatowego 8-)
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2020-05-25   

Koniec przygody z S2000 :)
Sprzedała się w parę godzin na moim fb, kupił kolega znany też na tym forum, szkoda że od dawna się nie udziela, ale może go namowie żeby ją tutaj pokazał. Trafila w bardzo dobre ręce, zdecydował się prawie w ciemno, auto było jeszcze u mnie w DE, jedna videorozmowa i następnego dnia ziomek zabrał ją laweta do polski :-D

Uprzedzając pytania, obecnie w miejsce Ski nic nie będzie, podejrzewam że w przyszłym roku coś kupię, możliwe że właśnie EK9 sprowadzę z Japonii do mojej małej kolekcji :mrgreen:
_________________
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2020-05-25   

W takim razie gratuluję udanej sprzedaży samochodu, bo to zawsze sukces, nawet jak auto jest dobre :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna