Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe forum?

Nowe forum?
Za!!!
76%
 76%  [ 55 ]
A idz pan w uj...
23%
 23%  [ 17 ]
Głosowań: 72
Wszystkich Głosów: 72

Autor Wiadomość
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2018-11-26   

Ok więc męską decyzją forum zostaje w obecnej formie.
 
 
 
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2018-11-26   

Deox napisał/a:
Fajnie, ale tak to niestety nie działa.


To brzmi jak oferta kupcie teraz.
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2018-11-26   

mlody87 napisał/a:
Deox napisał/a:
Fajnie, ale tak to niestety nie działa.


To brzmi jak oferta kupcie teraz.


No widzisz taką ofertę też dostałem, więc trafiłeś w ścianę jeśli myślisz, że temat jest o kasę. :lol: :lol: :lol:
 
 
 
Leo 
Krzysiek/ mlody87

Auto: CL7/ EP3 po adminie :D
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 792
Skąd: Pruszcz Gd.
Wysłany: 2018-11-26   

Deox napisał/a:
mlody87 napisał/a:
Deox napisał/a:
Fajnie, ale tak to niestety nie działa.


To brzmi jak oferta kupcie teraz.


No widzisz taką ofertę też dostałem, więc trafiłeś w ścianę jeśli myślisz, że temat jest o kasę. :lol: :lol: :lol:


Fajnie, że Cie rozbawiłem. Za jakiś czas sobie poczytasz stare posty i będziesz chichotał w kącie, ale pojechałem usera :lol: :lol: :lol: forum zdechło, ale mu dojebałem. yeah.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-11-26   

Deox, serio nie było nikogo chętnego do sprawowania technicznej pieczy nad forum? (updates, awarie itp?)

Ja jestem programistą z zawodu, chętnie się podejmę w takim zakresie. Forum żadnego nie administrowałem i nie chcę być człowiekiem od banowania ludzi, ale technicznie mógłbym szybko reagować na awarie czy wprowadzić jakieś usprawnienia.
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-11-26   

Ale nie dostaniesz danych, bo nie jest twoje :mrgreen:
_________________
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2018-11-26   

Limon napisał/a:
Deox, serio nie było nikogo chętnego do sprawowania technicznej pieczy nad forum? (updates, awarie itp?)

Ja jestem programistą z zawodu, chętnie się podejmę w takim zakresie. Forum żadnego nie administrowałem i nie chcę być człowiekiem od banowania ludzi, ale technicznie mógłbym szybko reagować na awarie czy wprowadzić jakieś usprawnienia.


No i tak jestem wstanie rozmawiać. Limon jeśli masz ochotę dostaniesz czego potrzebujesz.

Btw. zapamiętam tę chwilę, pierwszy pucz na forum, dopiero po 12 latach. :lol:
 
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-11-27   

Jest plan i wspólna wizja jak zacząć technicznie ogarniać forum, czym zajmę się ja.
Także trochę cierpliwości i zacznie się coś ruszać. :)


;) :lol:
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-11-27   

Jeszcze niech wyznaczy odpowiedzialnego admina, to będę spokojny :)
_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5759
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2018-11-27   

Karamba_DC2 napisał/a:
Jeszcze niech wyznaczy odpowiedzialnego admina, to będę spokojny :)

Z dostępami odpowiednimi ;)
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2018-11-27   

Szkoda, że nie dało się tak od razu... :)

Pozostaje liczyć na to, że Deox dogada się z Limonem i coś z tego wyjdzie. Dzięki Deox i Limon, że podjeliście temat.

PS. 52 głosy w ankiecie, a to oznacza przynajmniej tylu, mniej lub bardziej, aktywnych użytkowników. Fajnie, gdyby tą liczbę udało się utrzymać ;)
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2018-11-27   

kurde znowu mnie ominęło...
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2018-11-27   

To ja tak w kwestii wyjaśnień - pomysł na przenosiny był. Odbyłem z DODi kilka rozmów tel. ustalony mieliśmy czas, jego wynagrodzenie, pomysł na dalszy rozwój marki JDM-Option (gadżety, koszulki, etc) i wszystko pod patronatem Deoxa ale niestety - był problem z dostępem do bazy danych forum. Stad pomysł umarł.

Pomoc ze strony Limona, posprzątanie bazy, zmiana silnika forum - jestem przekonany ze to najlepsze wyjście z tej sytuacji

Również jestem w stanie zrozumieć karambe i pozostałych. Ty Deox stworzyłeś fajne miejsce w sieci. Na tyle fajne ze ludzie po tylu latach chcą walczyć o dalsza historie tego miejsca i jego rozwój. Wg mnie to dla Ciebie jakiegoś rodzaju pochwała ;-)
 
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2018-11-27   

To akurat może się udać, zatem wstrzymamy się z nowym.
_________________
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2018-11-27   

Deox napisał/a:
No i tak jestem wstanie rozmawiać.



No nie, no poprostu kurvva no nie. Bożę czy Ty to widzisz? Przecież gadka o tym jest od dobrych kilku lat. Już Ci Radek napisał, że WSZYSTKO było ustalone. Sam z Tobą rozmawiałem przez telefon i prosiłem żebyś się tematem zainteresował, bo bez Ciebie nie możemy kwestii technicznych podjąć. Kilku krotnie była o tym poważna rozmowa tu na forum i zawsze odbijaliśmy się od ściany, czyli CIEBIE, więc:


Deox napisał/a:
Prosiłem nie raz nie dwa i szukałem osoby chętnej do pomocy na forum, aby zrobiła usprawnienia, update itp. Byli chętni? Nie wydaje mi się.


Deox napisał/a:
to nie jest tak, że nie zgadzam się na update, ulepszenia itp, na to moja zgoda zawsze była.


skomentuję: :lol:

Deox napisał/a:
Nie zgadzam się na oddanie forum w obce ręce, a taką propozycję otrzymałem. Niby dlaczego mam się na to zgadzać, bo ktoś tak chce? Hej mamy pewien pomysł, ale oddaj nam bazę? Fajnie, ale tak to niestety nie działa.


Nikt nie chce zabierać żadnej bazy, nikt tu nie robi żadnego puczu. Haloooo!!! Pomysł nowego forum powstał tylko z chęci utrzymania JDMO i braku jakiejkolwiek pomocy od Ciebie, bo zaraz obecne pierdolnie i nic nie zostanie.

Napisane miałeś to w tym temacie naście razy. Przez kilka lat było to pisane pewnie z setkę razy. Chcemy utrzymać miejsce w sieci w którym wszyscy się dobrze dogadujemy (no, może poza JohnnyG :mrgreen: ).

Wniosek jest taki. Jakbyś wiedział cokolwiek co tu się dzieje to dawno by nie było tematu. A Ty mylnie uznałeś to za próbę przejęcia bazy, forum JDM i bóg wie czego jeszcze. Zadzwoniłeś pewnie do Japońca, a on się pewnie zagotował na samą myśl, że to jego ukochane forum zostanie zabrane.

Daj komuś zaufanemu uprawnienia do technicznej części tego forum i nie ma sprawy. Można zrobić kogoś adminem technicznym, Ty nadal masz SuperUsera i nikt Ci nie podskoczy. Przecież kruwwa nie jestśmy dziećmi, żeby kraść komuś bazy czy inne pierdoły.. Daaaaaaamn... Tyle krzyku, bo wymyśliłeś sobie, że ktoś chce Ci tu coś ukraść.. Czytaj ze zrozumieniem.

Weź no powiedz chociaż, że się pomyliłeś i źle zrozumiałeś całą sytuację.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna