Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Honda Civic EG5 - Jarzomb
Autor Wiadomość
Michael456 


Auto: Fiesta ST180
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 62
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-01-25   

Jak to się sprawowało jako daily w obecnym setupie? Czuć było duży dyskomfort, czy raczej do przeżycia? Bo się zastanawiam ile robić u siebie modów aby cały czas służyło jako daily, ale i na tor żebym mógł nim jechać :-P
 
 
Demon 


Auto: MX-5 Anniversary
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 156
Skąd: śląskie
Wysłany: 2019-01-26   

Dość fajnie ci poszło z wygłuszeniem. U mnie w miacie dłuuuugo się męczyłem. To była tragedia ściąganie mat bitumicznych
 
 
Les 


Dołączył: 31 Lip 2014
Posty: 497
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-01-26   

Demon napisał/a:
Dość fajnie ci poszło z wygłuszeniem. U mnie w miacie dłuuuugo się męczyłem. To była tragedia ściąganie mat bitumicznych

Jak robiłeś to na wiosne/lato to nie dziwne
_________________

 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-27   

Nie ma reguły na to chyba. U mnie w crx 90% odeszlo ogromnymi platami, po samym stukaniu i podwazaniu, a w jednym miejscu ta mata sie rozpuscila i zrobil sie z niej 0.5cm baranek jak na podwoziu. Jeszcze w niektorych miejscach jak polaczyła się z pasta do uszczelniania zgrzewow to tez masakra to wyskubac
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-01-27   

Wpływ chyba na to ma w jakich warunkach/kraju auto przebywało.. rwałem w kilku autach maty i rzeczywiście nie w każdym idzie to lekko. Zawsze robiłem to techniką na suchy lód i w niektórych było gładko a np w aktualnym ek4 to ja pierdol3 :!: Ale na mrozie napewno będzie łatwiej niż w 30 stopniach
 
 
Demon 


Auto: MX-5 Anniversary
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Lip 2018
Posty: 156
Skąd: śląskie
Wysłany: 2019-01-27   

Ja to robiłem łącznie chyba kilka miesięcy :lol: bo auto na jesień postawiłem do garażu i rozbierałem. Więc temperatury były różne. I metody też
A wracając do tematu Jarząb to szukasz teraz 3 auta na daily?
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-01-27   

Był plan z trzecim autem na daily. Ale na razie nie zostanie spełniony. Po prostu przetestuję jeszcze moją wytrzymałość psychiczną i będę dalej jeździł tym. Przez cały sezon 2018, jezdzilem bez tylnej kanapy, w Recaro z EVO i z pasami szelkowymi zamontowanymi. Więc w tym roku będzie to samo, tylko już bez tych całych tylnych boczków, bez dywanu, wygłuszeń, podsufitki no i z normalnym lekkim kubłem. Gaz zostaje na razie aż do innego daily.

Co do komfortu. Jako daily było jeszcze baardzo znośnie. Jestem przyzwyczajony. Na poliuretanie nie jest jakoś kosmicznie twardo jak to niektórzy opowiadają. Problemy jakie niektórzy robią z lekkim zamachem i krótką skrzynią to też wg mnie gruba przesada bo jest bardzo okej, a mam Fidanze 3,1kg. Recaro były mega wygodne (to te same co w ITR), pasy szelkowe miałem odsunięte i jeździłem w zwykłych. Trochę głośniej było przez brak tyłu.

Część mat poszła gładko i po prostu odpadła, ale niektóre trzebabyło drapać i zostawał też taki właśnie "baranek" brązowy, widać to na zdjęciach. No i tam gdzie uszczelnienia spawów też trzymało mocno.

fulek, a sedana i tak objadę :mrgreen: :mrgreen:
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-27   

Jarzomb na daily DC2 tylko bez LPG :mrgreen:
_________________

 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-02-04   

Nowy fant :D

 
 
Exiu 


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 328
Skąd: Rydultowy
Wysłany: 2019-02-04   

Byś chociaz poscielil do zdjecia ; :-> fotel mega fajny : :lol: ) taki akurat dla mnie :D :-P
 
 
Monster 


Auto: Ignis Sport
Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 682
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2019-02-04   

Jarzomb, a 4 litery Cia sie zmieszcza? :mrgreen:
 
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-02-04   

Exiu, to jest pościelone :D

Monster napisał/a:
Jarzomb, a 4 litery Cia sie zmieszcza? :mrgreen:


Lekko :D Pasuje jakby był na mnie mierzony :D
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2019-04-17   

Kubeł już dość dawno wpadł na swoje miejsce, więc wróciły też moje pasy OMP, które wcześniej jeździły u mnie razem z Recaro z EVO II:



Do tego doszła kiera RRS 350mm z odsadzeniem 90mm + naba D1Spec 77mm. Wg mnie idealny zestaw :D Wygląda pięknie








Wleciał też gwint zakupiony od Fulka. Budżetowo Lowtec z regulacją wstępnego napięcia sprężyny i regulacją wysokości. Do tego sprężyny 10kg przód i 8kg tył. Komplet poliuretanów Strongflexa na tył (przód już był wcześniej). Założyłem też 2 świeże mediumy RaceGC na przód.

Parę dni temu wygrałem też swoją klasę i 2 miejsce w generalce w zawodach na torze Łódź, które sam sobie zorganizowałem :lol: :lol: Musiałem sobie zrekompensować brak mojego udziału w TAP w tym sezonie :D Ogólnie efekt był taki, że zrobiłem 1:06:478 na lekko wilgotnej nawierzchni, co w porównaniu do zeszłorocznego 1:07:995 jest mega dobrym wynikiem. Gdybym cały dzień miał suchy tor, to pewnie zeszłoby do niskiego 1:05 albo nawet optymistycznie wysokiego 1:04 :)









 
 
wymaxclinowany 


Auto: Micra K11
Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 116
Skąd: Bytów
Wysłany: 2019-04-18   

Teraz wnętrze wyglada :) graty podium :lol:
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-04-18   

No to mega progress :-D tyle urwać w takich warunkach, graty 8-)

Szkoda, że nie jedziesz tap :-/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna