Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Alfa Romeo Giulietta
Autor Wiadomość
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-07-31   

Team Dynamics Pro Race są fajne , i w wielu autach ładnie wyglądają , myślę że tutaj też będzie spoko... ale ni uja bym nie kombinował mając taką mega fabryczną felgę z tego modelu :shock: :oops:







:-P
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2019-07-31   

z dystansem 5mm tracisz centrowanie felgi, chyba ze w alfie kolnierz piasty jest wyjatkowo dlugi.
_________________
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-07-31   

Cytat:
Na to wejdą "mostokamienie" A005 - klimat w Bratysławie jest taki, że zimówka nie ma sensu.


Slick z wtcc w daily, kozak 8-)
 
 
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2019-07-31   

fulek napisał/a:
Cytat:
Na to wejdą "mostokamienie" A005 - klimat w Bratysławie jest taki, że zimówka nie ma sensu.


Slick z wtcc w daily, kozak 8-)




https://youtu.be/GbU7o4zZ8TI?t=254
_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-08-01   

Hondata napisał/a:
Team Dynamics Pro Race są fajne , i w wielu autach ładnie wyglądają , myślę że tutaj też będzie spoko... ale ni uja bym nie kombinował mając taką mega fabryczną felgę z tego modelu :shock: :oops:

od zayebania ich jest.

Calypso napisał/a:
Seria 18" ma et41, u mnie w qv, wtedy przydałby się dystans. Ale przy et35 jeszcze bedziesz chciał dawać dystans?

mam +5mm więc zobaczę z i bez, ale z tego co widziałem z Powinno być spoko. Docelowo Eibachy wpadną więc powinno wyjść spoko.

fulek napisał/a:
Cytat:
Na to wejdą "mostokamienie" A005 - klimat w Bratysławie jest taki, że zimówka nie ma sensu.


Slick z wtcc w daily, kozak 8-)

no ba - całoroczna opona najlepsza :lol:
Ale tak na serio - znając moje lenistwo, na tor nie pojadę, 90% zimy w Bratysławie to +5 stopni, więc nie widze sensu na 2 zestawy kół.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
sti-wrx 


Auto: matic Accord
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-13   

to auto żony czy sam takie wybrałeś? po fiacie 500 chyba nie ma bardziej babskiego autka :mrgreen:
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-08-14   

sti-wrx napisał/a:
to auto żony czy sam takie wybrałeś? po fiacie 500 chyba nie ma bardziej babskiego autka :mrgreen:

Tomac już Ci nie odpisuje na zaczepki? A coś w innym wątku beczałeś o "hejterstwie". Trochę śmierdzi hipokryzją :lol:

+ dzięki za odkop :mrgreen:

I odpowiadając na Twoje pytanie. Daily, żeby się żonie wygodnie jeździło (E46 ze sportsitzami było za "głębokie" i ciężko jej jeździło z powodu wzrostu poniżej średniej).

Wygląd mi nie przeszkadza, bo nie potrzebuję uwypuklać męskości samochodem. Z hormonami wszystko w porządku, więc mógłbym i 500-tką, czy Beetlem jeździć. Ba, jak trzeba to i multiplą sobie pojeżdżę (zresztą, to cholernie praktyczny wóz).
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
sti-wrx 


Auto: matic Accord
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-14   

mój post miał taki sam sens jak twoje mądralkowanie w każdym możliwym temacie. gdzie się tylko da to ciebie pełno, nawet a może i szczególnie jak nie masz nic sensownego do przekazania. taki mądryś a nie wychwycił aluzji

w warszawie ani razu nie widziałem samca w tym modelu

to auto żony? opisałeś w szpanie daily żony? :lool: :lool: :lool:
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-08-14   

Też opisałem daily żony w szpanie, jest mi głupio :lol:
_________________
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-08-14   

sti-wrx napisał/a:
mój post miał taki sam sens jak twoje mądralkowanie w każdym możliwym temacie. gdzie się tylko da to ciebie pełno, nawet a może i szczególnie jak nie masz nic sensownego do przekazania. taki mądryś a nie wychwycił aluzji

w warszawie ani razu nie widziałem samca w tym modelu

to auto żony? opisałeś w szpanie daily żony? :lool: :lool: :lool:

Zacznij czytać ze zrozumieniem. Ułatwisz sobie życie :mrgreen: A przy Twoim poście mógłbym powiedzieć "przyganiał kocioł garnkowi".


@Karamba - ja dalej nie rozumiem że "Auto, żeby żonie się wygodniej jeździło" oznaczało to samo co "auto dla żony", więc wiesz :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-14   

sti-wrx napisał/a:
w warszawie ani razu nie widziałem samca w tym modelu

Ja w Warszawie widziałem nie raz Giuliette z koniczynką i bardzo ładne jest to auto, wstydu nie ma. Abartha 500 ma kolega z pracy, fajny gokart - aczkolwiek brakuje szpery mechanicznej (chyba jest jakaś namiastka elektronicznej), no i fajnie brzmi na aftermarketowym wydechu 8-)
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-08-14   

Kubaa, u mnie na serii strzela :mrgreen:
Ostatnio przez przypadek odkryłem hehe, muszę wreszcie kupić ssawkę na karoserię do GoPro i nagram coś :)

Bio, niby się kupuje pod żonę, ale prawda jest taka że to co ona chciała, nie przeszło by, więc ukradkiem i podstępem jej pomogłem, uwielbiam do miasta tego małego wariata 8-)
_________________
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-14   

Karamba_DC2 napisał/a:
Kubaa, u mnie na serii strzela :mrgreen:
Ostatnio przez przypadek odkryłem hehe, muszę wreszcie kupić ssawkę na karoserię do GoPro i nagram coś :)

Seria potrafiła strzelić, teraz ma Magneti Marelli z przepustnicą i jest przyjemniej :mrgreen:
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-08-15   

Kubaa napisał/a:
sti-wrx napisał/a:
w warszawie ani razu nie widziałem samca w tym modelu

Ja w Warszawie widziałem nie raz Giuliette z koniczynką i bardzo ładne jest to auto, wstydu nie ma. Abartha 500 ma kolega z pracy, fajny gokart - aczkolwiek brakuje szpery mechanicznej (chyba jest jakaś namiastka elektronicznej), no i fajnie brzmi na aftermarketowym wydechu 8-)

No co ty... babskie przecież! Żaden chłop nigdy w życiu nie będzie chciał tym jeździć :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Calypso 

Auto: Giulia Q, Giulietta QV
Dołączył: 25 Maj 2008
Posty: 120
Skąd: Lublin
Wysłany: 2019-08-15   

Sam z chęcią wsiadam w żony Giuliette QV i na prawdę biedy nie ma... W kolorze rosso competizione mega przykuwa uwagę. Do miasta 235km wystarcza spokojnie ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna