Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
EJ9 K20A2 "QŃ"
Autor Wiadomość
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-07-13   

Dzięki! ;-)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
beddom 

Auto: ED4 & RD8
Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 157
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2020-07-13   

nikesonmyfeet napisał/a:
M
Szukam opony stricte do zakładania na tor i wacham się miedzy RGC i Extreme właśnie. RGC chwali się nową konstrukcją i niższą masą opony (zeszli do 8,5 kg, wcześniej było 10). Extreme to raczej sprawdzone gumy, ale są trochę droższe. Może ten drugi gatunek to jest wyjście? ;)


Mam nowe raceGC z tego roku mieszanka średnia 195/50/15 waga 9.5kg (+-200 jako ze ważone na łazienkowej)
 
 
ZdanoG6


Auto: EJK20 + Impreza WRX 01'
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 144
Skąd: W-wa Wesoła
Wysłany: 2020-07-19   

Szybki Up.

W poniedziałek postanowiłem zdrutować jakiś dolot powietrza do filtra. Nie miałem tego nigdy, filtr co prawda jest mocno przy ziemii ale myslę że mało powietrza tam dostawał. Teraz ma spiro prosto z kratki zderzaka.





SuperOes Toru Kielce VII/2020 . We wtorek mignęło mi na facebooku że jest taka impreza, mówię czemu by nie, nigdy tam nie byłem, zero napinki na wynik. Opony są, auto sprawne, co tu siedzieć na dupie w domu? Rano pobudka 4.00 i pojechaliśmy z kumplem na dwa szóste geny. No i miło się zaskoczyłem. Były dwa przejazdy tradycyjne z patelni do lasu pod górę oraz dwa z lasu w dół. Rano było trochę mokro więc jechałem mało odważnie, potem przeschło. Zważywszy na to że byłem tam pierwszy raz jechałem tak trochę speniany gdy w lesie zapinałem piątaka. To nie jest impreza typu Łódź gdzie przyjeżdza 30% przygotowanych aut profi, 30% na nalewkach a reszta na cywilach by się pobawić. Tu gdzie nie spojrzałem na parkingu rano załamywałem ręce jak ludzie mają przygotowane auta, jakie opony, zawieszenia. Zupełnie inna liga. Ale ale summa summarum wyszło mega dobrze. Opony to nowe Extreme VR2 z drugiego gatunku, przód średni tył miękki.
Wyniki:
Klasa IV - miejsce 3/23
FWD - 3/53
Generalka 21/93
Z awarii zerwałem chyba jakiś poliuretan albo po prostu OEM tuleję przód, nie mogę teraz tego zlokalizować, jutro(poniedziałek) muszę na szybkości błagać JHM by to ogarnęli aby zdążyć na RaceDay.







_________________

 
 
Ania 


Dołączyła: 07 Paź 2019
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-19   

Jestem w totalnym szoku jeśli chodzi o Twój wynik, ogromne gratulacje!
Kielce to specyficzna impreza, szczególnie 4 klasa to sami matadorzy i tubylcy - a Ty przyjechałeś pierwszy raz i to na nalewkach (!!!) - i od razu podium! Łamiesz wszelkie teorie że Kielce należy znać żeby tam wygrać :) jeszcze raz gratki - i jak Ci się podobało? Będziesz przyjeżdżał?
_________________
fb/szparko
 
 
ZdanoG6


Auto: EJK20 + Impreza WRX 01'
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 144
Skąd: W-wa Wesoła
Wysłany: 2020-07-19   

Jak się auto nie sprzeda to pewnie wrócę. Mi na extreme dobrze się jedzie. Co do mojej klasy to całe czoło czyli 4 Hondy i kilka Renault Clio- każdy był na slicku 13" lub 17". No ładnie pojechałem nie ma co gadać, choć mało odważnie w lesie, zabrakło jaj na pełny gaz :)

Film ze wczoraj:
https://www.youtube.com/watch?v=9mpzspx2n2Y
_________________

 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-19   

Mega wynik i moje szczere gratulacje !
_________________

 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2020-07-19   

imo mega pojechane, tam przy barierce jeden błąd i po aucie ;) w lesie też chyba tam najwięcej dzwonów, więc nie dziwne, że uważałeś
w kilku miejscach chwila zawahania, ale to pewnie pierd zza ekranu siedząc na du*ie i oglądając :)
 
 
ZdanoG6


Auto: EJK20 + Impreza WRX 01'
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 144
Skąd: W-wa Wesoła
Wysłany: 2020-07-19   

wierzba napisał/a:
imo mega pojechane, tam przy barierce jeden błąd i po aucie ;) w lesie też chyba tam najwięcej dzwonów, więc nie dziwne, że uważałeś
w kilku miejscach chwila zawahania, ale to pewnie pierd zza ekranu siedząc na du*ie i oglądając :)


Dokładnie tak było, stąd jechałem szybko naprawde sprawnie ale uważnie, nigdzie na 100% bo to mało bezpieczny tor. Auto na sell i nie w głowie jazda na włos.
_________________

 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-07-20   

Mega jazda Panie :!:

wierzba napisał/a:
imo mega pojechane, tam przy barierce jeden błąd i po aucie ;) w lesie też chyba tam najwięcej dzwonów, więc nie dziwne, że uważałeś
w kilku miejscach chwila zawahania, ale to pewnie pierd zza ekranu siedząc na du*ie i oglądając :)


Ja to w ogóle jestem w szoku co tam robią te bale drewna (2 min filmu, jakby ktoś chciał zobaczyć o co mi chodzi). Przecież uderzenie w coś takiego to jak uderzenie w skałe...
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2020-07-20   

nikesonmyfeet napisał/a:
Mega jazda Panie


+100

nikesonmyfeet napisał/a:
Ja to w ogóle jestem w szoku co tam robią te bale drewna


dokładnie o tym samym od razu pomyślałem .... dziwie sie organizatorom ze nie uprzątneli tego wcześniej ... :ugh:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Shingo 

Auto: B16A
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 143
Skąd: JDM
Wysłany: 2020-07-20   

Dobrze sobie radzisz za kierą tej K20
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5757
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2020-07-20   

Yaca napisał/a:

nikesonmyfeet napisał/a:
Ja to w ogóle jestem w szoku co tam robią te bale drewna


dokładnie o tym samym od razu pomyślałem .... dziwie sie organizatorom ze nie uprzątneli tego wcześniej ... :ugh:


A są w takim niebezpiecznym miejscu? Patrząc po onboardzie, ciężko mi wybrazić sobie wydzwonienie tam.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Ania 


Dołączyła: 07 Paź 2019
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-07-20   

Bio napisał/a:

A są w takim niebezpiecznym miejscu? Patrząc po onboardzie, ciężko mi wybrazić sobie wydzwonienie tam.


No tak z deczka :) nie wiem czy Rafał jest u nas na forum, ale poszukaj na yt jak poskładał tam CRXa, cud że żyje... no i jeden z tych zakrętów nazywa się "hirkowy" od słynnego dzwona Hieronima Kochańskiego w latach 70.
Też się dziwię że ta impreza się odbyła z tak niezabezpieczoną trasą (a sory - było zabrzpieczone pachołkami...), ale Kielce rządzą się swoimi prawami...
_________________
fb/szparko
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2020-07-20   

Masakra z tymi ściętymi balami pół metra od toru... takie rzeczy tylko w Polsce :shock: :lol: jazda zarąbista.
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-07-20   

Bio napisał/a:
Yaca napisał/a:

nikesonmyfeet napisał/a:
Ja to w ogóle jestem w szoku co tam robią te bale drewna


dokładnie o tym samym od razu pomyślałem .... dziwie sie organizatorom ze nie uprzątneli tego wcześniej ... :ugh:


A są w takim niebezpiecznym miejscu? Patrząc po onboardzie, ciężko mi wybrazić sobie wydzwonienie tam.


Wiesz, w realiach rajdowych to pewnie pikuś - tam słupy, domy itd przy trasie to nic nowego.

Tutaj mamy jednak amatorską imprezy na zamkniętym obiekcie. Nie wiem, może ja mam zbyt bujną wyobraźnie (i dlatego jestem taki wolny :lol: ) ale nie trudno mi sobie wyobrazić kogoś kto hamując z 4 biegu zblokuje koła i spanikuje jadąc wprost na te bale. Nawet niech wytraci dużą część prędkości i ma 20 km/h w momencie uderzenia, to biorąc poprawkę na to, że drewno nie przyjmie na siebie prawie nic z energii uderzenia, to straty będą spore. I to nie tylko w sprzęcie, bo na amatorkich imprezach dużo ludzi jeździ w szelkach, ale używających HANSa to widziałem do tej pory może 2 razy na różnych imprezach czy treningach :(
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna