Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Torowy Civic EJ2 K20A2 - by Kunis
Autor Wiadomość
Krzyh00 


Auto: jest! ;)
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 16 Maj 2011
Posty: 1631
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-05-12   

Kuniu4 napisał/a:
Krzyh00 napisał/a:
e tam, tez mam seryjny dlugi magiel i nie uwazam ze jest to ograniczenie :)


Ograniczenie w czym?


ograniczeniem w robieniu czasu, a kwestia wygody to inna sprawa. chociaz dlugi magiel tez ma pewne zalety jednak precyzja ciut wieksza i mniejsza nerwowosc.
_________________
 
 
Kuniu4 

Auto: ITR K20 & M3 RS
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 259
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2020-05-12   

Krzyh00 napisał/a:
Kuniu4 napisał/a:
Krzyh00 napisał/a:
e tam, tez mam seryjny dlugi magiel i nie uwazam ze jest to ograniczenie :)


Ograniczenie w czym?


ograniczeniem w robieniu czasu, a kwestia wygody to inna sprawa. chociaz dlugi magiel tez ma pewne zalety jednak precyzja ciut wieksza i mniejsza nerwowosc.


W 100% racja ;)
Tylko nikt wyżej nie pisał, że to jest ograniczenie w robieniu czasu, dlatego nie wiedziałem o co chodzi.

tak już btw właśnie wróciłem z małego testu po założeniu stabilizatora z tyłu i krótko mówiąc jest duuużo więcej przyczepności z przodu! Zaczyna to jechać jak powinno :)
 
 
ZdanoG6


Auto: EJK20 + Impreza WRX 01'
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 144
Skąd: W-wa Wesoła
Wysłany: 2020-05-13   

W czerwcu prowadziłem nawet kilkudniowe rozmowy z byłym właścicielem tego granatowego EJ z Mszczonowa, już prawie byłem dogadany, no i wpadła z nienacka moja K20-tka bardziej cywilizowana. Mega się śliniłem na te auto Norberta, ale jest jak jest. Fajnie że pojeździliście. Muszę też wymyślić jakiś dzień ale to raczej weekend ze względu na pracę.
_________________

 
 
Exiu 


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 328
Skąd: Rydultowy
Wysłany: 2020-05-13   

nie martw sie tez nie potrafie krecic, ale mi to nie przeszkadza, Bawie sie za kazdym razem rownie dobrze :D a nie spinam sie i nie mysle o tym jak mam ulozyc rece tylko se poprostu zapierdalam :D
 
 
Kuniu4 

Auto: ITR K20 & M3 RS
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 259
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2020-05-15   

ZdanoG6 napisał/a:
W czerwcu prowadziłem nawet kilkudniowe rozmowy z byłym właścicielem tego granatowego EJ z Mszczonowa, już prawie byłem dogadany, no i wpadła z nienacka moja K20-tka bardziej cywilizowana. Mega się śliniłem na te auto Norberta, ale jest jak jest. Fajnie że pojeździliście. Muszę też wymyślić jakiś dzień ale to raczej weekend ze względu na pracę.


Mimo, że się nie znamy to trochę znam Twoją historię :)
Znam bdb właściciela od którego kupiłeś auto i też je z Norbertem oglądałem. Jednak kasa + ilość rzeczy jaka była do zrobienia typowo pod tor była trochę po za budżetem. Stało się jak stało i wyszło chyba dla oby stron bardzo fajnie.

Na pewno gdzieś się jeszcze uda spotkać i razem pojeździć ;)

Exiu napisał/a:
nie martw sie tez nie potrafie krecic, ale mi to nie przeszkadza, Bawie sie za kazdym razem rownie dobrze :D a nie spinam sie i nie mysle o tym jak mam ulozyc rece tylko se poprostu zapierdalam :D


Dokładnie, dawno się tak fajnie nie bawiłem jak tego dnia.
Jednak wychodzi na to, że zanim się coś wrzuci do neta to trzeba się ze dwa razy zastanowić :D
 
 
Kuniu4 

Auto: ITR K20 & M3 RS
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 259
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2020-05-29   

No dobra, po lekkich poprawkach zawiasu udało się pojechać Łódź!



Auto skręca najlepiej w swojej karierze, ale nadal jest sporo do poprawy :) geometria ustawiona w garażu dzień przed, uciekające paliwo na zakrętach i zapowietrzone hamulce.
Wyjeździłem chyba z 50 kółek! Mega tor!
 
 
Altair

Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Płońsk
Wysłany: 2020-05-29   

Bardzo ładnie proszę Pana 💪👌
 
 
Jarzomb 


Auto: Civic EG5/ ITR DC2
Dołączył: 21 Sie 2011
Posty: 200
Skąd: Górki Śląskie/Rybnik
Wysłany: 2020-05-29   

Panie szacun! Zajebiste czasy :D
_________________
VTEC CUP POLAND - Ogólnopolska liga time-attack dla hondziarzy! :D

www.vteccup.pl
 
 
airman 

Auto: EG4 D15VTEC+CU2-S
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-05-30   

Zaczynając low budżetem na ckpl powoli zrobiłeś niezłego zapierdalatora, gratulacje :)

Byłem teraz na Łodzi na drugiej turze i widziałem auto na żywca, wygląda mega niepozornie :P
 
 
ZdanoG6


Auto: EJK20 + Impreza WRX 01'
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 144
Skąd: W-wa Wesoła
Wysłany: 2020-05-30   

Ale wam wszystkim zazdroszczę, niestety mi zostają tylko treningi w niedzielę ze względu na nawał pracy w tygodniu. Chyba, że trening o 18.00 to może bym się wyrobił na szybkości.
Rafał, po przesiadce na 17" czujesz mega poprawę w kleju? Szerokość opony myślę że na takiej ciasnej Łodzi robi robotę. Mówisz że skręca najlepiej ale to przez nowy zawias czy przez lepszą gumę?
_________________

 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2020-05-31   

zawsze bede miał sentyment do tego nadwozia 8-) .. a widząc jak to lata w twoich rękach banan na gębie obowiazkowy :super:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2730
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-05-31   

ZdanoG6 napisał/a:
Ale wam wszystkim zazdroszczę


wyjazd bardzo bardzo bardzo fajny, jezdzisz kiedy chcesz, same znane mordeczki i tanio, idealnie 8-)

Fura zapierd@la i fajnie wali w wydech :mrgreen:

pięć!
 
 
xero 


Auto: GTI / ST150 race car / Vespa 125 :)
Dołączył: 20 Paź 2009
Posty: 357
Skąd: Wwa
Wysłany: 2020-06-01   

Kuniu4

daj znać jak będzie znowu atakować - przyłączyłbym się :mrgreen:
 
 
Kuniu4 

Auto: ITR K20 & M3 RS
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 259
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2020-06-09   

airman napisał/a:
Zaczynając low budżetem na ckpl powoli zrobiłeś niezłego zapierdalatora, gratulacje :)

Byłem teraz na Łodzi na drugiej turze i widziałem auto na żywca, wygląda mega niepozornie :P


No niestety, apetyt rośnie w miarę jedzenia :) A że lubię się ścigać to jestem gdzie jestem :)

ZdanoG6 napisał/a:
Ale wam wszystkim zazdroszczę, niestety mi zostają tylko treningi w niedzielę ze względu na nawał pracy w tygodniu. Chyba, że trening o 18.00 to może bym się wyrobił na szybkości.
Rafał, po przesiadce na 17" czujesz mega poprawę w kleju? Szerokość opony myślę że na takiej ciasnej Łodzi robi robotę. Mówisz że skręca najlepiej ale to przez nowy zawias czy przez lepszą gumę?


Ciężko powiedzieć. Dużo zmian zrobiłem wraz z wsadzeniem większego koła... Szpera, nowy zawias, nowe nastawy, wahacze etc... Ja lubie 17" za precyzję - 13 za to nienawidziłem i niegdy bym nie wrócił, nawet gdyby na 13 było szybciej (co jest bardzo możliwe). Plus też jest taki, że 17 starcza na znacznie więcej jazdy.

Yaca napisał/a:
zawsze bede miał sentyment do tego nadwozia 8-) .. a widząc jak to lata w twoich rękach banan na gębie obowiazkowy :super:


Dzięki za miłe słowa ;)

fulek napisał/a:
ZdanoG6 napisał/a:
Ale wam wszystkim zazdroszczę


wyjazd bardzo bardzo bardzo fajny, jezdzisz kiedy chcesz, same znane mordeczki i tanio, idealnie 8-)

Fura zapierd@la i fajnie wali w wydech :mrgreen:

pięć!


Ehh, Ty to mnie mordeczko trochę wczoraj załamałeś :P Mam nadzieję, że Ci przejdzie :P

xero napisał/a:
Kuniu4

daj znać jak będzie znowu atakować - przyłączyłbym się :mrgreen:


Teraz jadę 20 na Drive Cup na Słomczynie.
27 chce tez pojechać kolejną rundę VTEC CUP na Ułężu :)

A teraz odnośnie wypadu pierwszą rundę VTEC CUP. Znowu, padło na Modlin :)
Po Łodzi zrobiłem jeszcze kilka modów zawieszenia i powiem szczerze - wóz jest szybki. Trochę przy ciężki ale daje radę mega! Biłem się o 1 miejsce w generalce z Marcinem Sikora - więc to juz coś :)

Ostatecznie 1 miejsce w K Pro i 2 miejsce w generalce.









I tradycyjnie 3 kółka ze środka:

 
 
Altair

Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 152
Skąd: Płońsk
Wysłany: 2020-06-09   

Ach wspaniałe było Cie oglądać w akcji, zajebisty skill i fura dobrze podaje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna