Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Szparkie jajko
Autor Wiadomość
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2020-02-18   

kolor petarda!
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Ania 


Dołączyła: 07 Paź 2019
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-03-19   

Niespodziewanie zrobiło się dużo czasu na mody :/ Zabrałam się więc za odłożoną kiedyś na półkę prawilnie flokowaną deskę.
Do tej pory miałam deskę oklejoną "flokiem/alkantarą" z Allegro - serdecznie NIE POLECAM. Zaraz po oklejeniu wyglądała rewelacyjnie, niestety po kilku miesiącach wypłowiała na kolor różowo-dżdżownicowy. Pomalowałam ją wtedy sprayem do tapicerek ala VHT, przez co straciła trochę "meszek" ale przynajmniej znowu była czarna.



Niestety to też było tymczasowe rozwiązanie, bo po czasie znowu zrobiła sie dżdżownicowa :D Także korzystając z wczorajszej pogody zabrałam się za tę znienawidzoną czynność.







Bardzo chciałabym też wywalić te wszystkie plastiki od nawiewów i dać nawiew tylko na szybę (podobno wystarczy zamocować nagrzewnicę do grodzi, bo nawiew na szybę jest poprowadzony przez nią) i na nogi (myślę że poczciwa spirorurka dałaby tu wystarczająco radę :) ) ale - dochodzą mnie dosyć sprzeczne informacje :) podobno seryjna nagrzewnica wcale nie jest jakaś super ciężka i można to ogarnąć nie kupując "rajdowej" - ale co wtedy z dmuchawą? No i chociaż nie chciało mi się rozbierać i oglądać tego ustrojstwa to wygląda na to, że jednak i nagrzewnica, i oryginalna dmuchawa są dosyć opasłe. Pokażcie, jak macie to u siebie rozwiązane? Ewentualnie jaki model "rajdowej" nagrzewnicy, czy nagrzewnicy z innego modelu (słyszałam o traktorach i C1?) polecacie, żebym nie kupiła za mało wydajnej? Jeżdżę na zawody najczęściej na kołach, więc oprócz samego odparowania szyb muszę mieć trochę ciepło w środku.

No i dorwałam lekkie plastikowe lampy, przez chwilę podobała mi się wersja z żółtymi lampami, ale już mi przeszło :)





No i zdążyłam mieć chociaż jedno zdjęcie z toru w tym sezonie... Już mnie nosi, żeby pojeździć :/

_________________
fb/szparko
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3705
Skąd: Katowice
Wysłany: 2020-03-19   

Ambery nie pasują, ori migacze dużo lepiej by wyglądały ;)
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2730
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-03-20   

Ania napisał/a:
Ewentualnie jaki model "rajdowej" nagrzewnicy, czy nagrzewnicy z innego modelu (słyszałam o traktorach i C1?) polecacie, żebym nie kupiła za mało wydajnej? Jeżdżę na zawody najczęściej na kołach, więc oprócz samego odparowania szyb muszę mieć trochę ciepło w środku.


Mały wydajny wentylator podpinany do seryjnej nagrzewnicy lub jakiejkolwiek innej małej która pasuje pod podszybie. Miałem kiedyś taki zestaw i kilka nawet wypuściłem w obieg. Niestety nie mam już dojscia do tych dmuchawek. Takie były montowane w traktorach, maszynach budowlanych.


Wogole wywal to wszystko, po co Ci te gajgi i cała kompletna deska :-P

Pilar napisał/a:
Ambery nie pasują, ori migacze dużo lepiej by wyglądały


+1 ;-)
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-03-20   

Są na Allegro ;)

https://allegro.pl/oferta/dmuchawa-spal-006-a22-26d-12v-7173676837
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Ania 


Dołączyła: 07 Paź 2019
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-03-20   

Eeee, to te "rajdowe" nagrzewnice mają chyba zintegrowaną dmuchawę i kosztują niewiele więcej. Ale jest to jakaś opcja, dzięki :)
Deska mi potrzebna, bo ja jeżdżę dużo imprez i część przestrzega jeszcze regulaminu KJS :P
No co Wy z tymi amberami... :o
_________________
fb/szparko
 
 
Exiu 


Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 328
Skąd: Rydultowy
Wysłany: 2020-03-20   

Ja mialem na chwwile kupiona, dodatkowa nagrzewnice do busa, jakos 1,6kg wazyla, ale finalnie nie zalozylem :P no to zrob taka sobie lekka deske mozna sporo urwac :D
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2730
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-03-21   

No dokładnie sama skorupę zostawić. Exiu pokaz ta nagrzewnice, sam może wstawię cos
 
 
qureku 

Auto: EH2 B16A
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 150
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-03-26   

O proszę kogo tutaj widzą moje oczy :mrgreen:
Fajnie, ze założyłaś temat.

Gdzie flokowałaś ? pytam. bo tez zamierzam obszyć deskę futerkiem :mrgreen:
_________________

 
 
airman 

Auto: EG4 D15VTEC+CU2-S
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-03-27   

Mnie interesują te lampy.. to clear blacki w wersji plastik? Jak to dorwać:P
 
 
Ania 


Dołączyła: 07 Paź 2019
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-03-31   

qureku napisał/a:

Gdzie flokowałaś ? pytam. bo tez zamierzam obszyć deskę futerkiem :mrgreen:


tu: Print Perfect, ale to było tak, że chłopak się chyba dopiero uczył flokować (dał ogłoszenie na fb), więc było wyjątkowo tanio, ale za to są małe niedoróbki. Pół roku temu było 250 zł za deskę, a z przywiezieniem swojej na wymianę 200. Nie wiem jak jest teraz. Zawoziłam do Koluszek gdzieś.

airman napisał/a:
Mnie interesują te lampy.. to clear blacki w wersji plastik? Jak to dorwać:P


Nie mam pojęcia, polowałam na nie od trzech lat ;) to TYC, ale chyba na rynek amerykański, bo mają gładkie klosze i te "cycki" do ustawiania.
_________________
fb/szparko
 
 
podlez 

Auto: EG9, CN2+, GK3
Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 393
Skąd: wrocław
Wysłany: 2020-03-31   

super furmanka.
Kolor znajomy mi bardzo :) Ciekawe czy identyczny :)
 
 
Ania 


Dołączyła: 07 Paź 2019
Posty: 112
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-04-21   

podlez napisał/a:
super furmanka.
Kolor znajomy mi bardzo :) Ciekawe czy identyczny :)


Dzięki :) Mój to zwykły akryl z palety RAL, u Ciebie z tego co wyczytałam, chyba Urban Green z BMW? Strasznie mnie jarał ten kolor, ale miało być tanio ;)

Przy okazji mały update, bo nudy takie że ż głupio nic nie robić przy samochodzie.
Zamontowałam lusterka ala Spoon, opierałam się długo, bo do poprzedniego "wcielenia" jakoś mi nie pasowały, a teraz wręcz odwrotnie, raziły mnie te odstające uszy ;) No i nie raz poskładałam lusterka o szykanę, więc aspekt praktyczny też jest.



Eksperymentalnie zamówiłam u Majfrendów TPMS - czujnik ciśnienia w oponach, na razie działa i wygląda obiecująco (pokazuje ciśnienie i temperaturę każdego koła), zobaczymy, jak to się sprawdzi w akcji.

Kupiłam spraye "w kolorze", na próbę poszedł pas przedni, żeby pod maską nie było efektu LEGO:



No i z rzeczy wizualno-performensowych trafiły do mnie laminatowe błotniki z dziurami - ciekawe, czy skojarzycie z jakiego projektu ;) Ostatnie dni to było naprawianie, klejenie, malowanie i pasowanie, niestety jak to laminat - spas żaden, a kolor z kupnego spraya wyszedł inny niż z pistoletu, i do tego matowy, mimo, że to połysk. Ale trudno. Różnica wagowa 0,5 kg na błotniku, zawsze coś.





No i wczoraj zaczęłam lepić progi ze starego banera, będzie zero waste racing ;)

_________________
fb/szparko
 
 
Solid Snake

Dołączył: 24 Gru 2016
Posty: 23
Skąd: Polska
Wysłany: 2020-04-21   

Fajny dywan 8-)
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-04-21   

Napisz coś więcej o tych czyujnikach. Jak one działają i jak wygląda odczyt?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna