Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Kupię Civica lub Jazza
Autor Wiadomość
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-05-17   Kupię Civica lub Jazza

Wrzucam posty po różnych "obcych" grupach na FB, a o forum zapomniałem... :oops:

Potrzebuję kupić tanie auto do turlania się po mieście przez kilka miesięcy. Zależy mi na:

- Sprawnej klimatyzacji
- podłoga bez dziur, progi na miejscu ;)
- możliwie sprawny mechanicznie, ale nie oczekuje cudów.
- OC im dłużej tym lepiej :)
- rysy, wgniotki i inne parkingowe rzeczy mi nie straszne. Auto do miasta, wiec i tak nałapie tego więcej.

Celuje głównie w Civica VI ewentualnie tańszego Jazza. Opcjonalnie Civic VII, ale musiałbym mieć pewność, że UPG i skrzynia się zaraz nie odezwie ;) Budżet generalnie dość płynny, ale całość tematu chciałbym zamknąć w 7k.

Lokalizacja, im bliżej Warszawy tym lepiej, ale jeśli macie do polecenia 100% sprawdzoną sztukę i jesteście w stanie wykonać większa ilość zdjęć to mogę jechać dalej.

Jeśli macie do polecenia auto, własne, z rodziny albo znajomych, to bardzo proszę o info na PW ;)

Pzdr
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2020-05-17   

Ponad rok temu też kupowałem dupowoza żonie do pracy i marketu. Też jazz i Civic 7g na początku miał być, generalnie w tych pieniądzach można kupić coś dużo młodszego i ładniejszego, im więcej oglądałem tym coraz bardziej się przekonywałem, że nie warto. Stare, drogie i słabe w środku, często ruda. Ostatecznie kupiłem Focusa ll i nie żałuję....

PS mam go na sprzedanie jak cos :lol:
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2020-05-18   

Wiem, że jest dużo nowszych aut za podobne pieniądze, ale ja z różnych względów wolę zostać przy H. Zwyczajnie znam te auta, sporo rzeczy mogę przy nich zrobić sam, albo z pomocą znajomych, części są łatwo dostępne i kosztują grosze.

Co do innych marek, to miałem przez chwile Puga 206 - wyleczył mnie totalnie z aut francuskich :-D
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna