Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Karamba_DC2
2020-09-03
Skyline R34 | Bajcarek
Autor Wiadomość
sti-wrx 


Auto: matic Accord
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-06-19   

bardzo dobry wybór kierownicy! będzie tu idealnie pasowała.


tomac, 40'tka na karku a ty dalej strzępisz ryja w internecie? zamiast ludzi pouczać, weź się za swoje życie, od rodziców byś się w końcu wyprowadził i przestał żyć za ich pieniądze :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Shingo 

Auto: B16A
Dołączył: 15 Lut 2018
Posty: 143
Skąd: JDM
Wysłany: 2020-06-20   

Kozak auto, nawet lepiej ze tylko RWD :-) Biały lub czarny w połysku byłby totalny kotem
 
 
Tomac 


Auto: V8 BiTurbo
Dołączył: 29 Lis 2006
Posty: 2676
Skąd: że
Wysłany: 2020-06-20   

Kamil.. kierownica bardzo fajna.. sam kiedyś o takiej myślałem.. :ok:

sti-wrx napisał/a:
tomac, 40'tka na karku a ty dalej strzępisz ryja w internecie? zamiast ludzi pouczać, weź się za swoje życie, od rodziców byś się w końcu wyprowadził i przestał żyć za ich pieniądze :mrgreen: :mrgreen:


Posłuchaj mały zakompleksiony śmieciu.. analizując twoje wszystkie posty nie trudno stwierdzić w jakim celu się tutaj zarejestrowałeś.. masz moją stuprocentową gwarancję że wylądujesz najpierw na jutubie gdzie będziesz za wszystko przepraszał.. następnie link z przeprosinami wkleje tutaj żeby każdy zobaczył twoją przestraszoną pryszczatą mordę.. mógłbym ładnie poprosić na PW żebyśmy się ustawili i po staropolsku dali sobie po ryjach ale wybrałem wariant drugi.. wezmę cię z takiej zaskoczki że się zesrasz (co też nagram i upublicznię). Moi wyjątkowo skuteczni "mecenasi" już nad tobą pracują.. Produkcja filmowa z tobą w roli głównej będzie mniej więcej tak wyglądała: https://www.youtube.com/watch?v=HwXHokADYBQ

I jeszcze przesłanie do twojego bezmózgiego łba: https://www.youtube.com/watch?v=DCMlHTFXQXE

Przekaz internetowy skończony... A więc.. jakby to powiedzieć.. powodzenia 8-)
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=CfjPbOqnxps
 
 
Kalcjusz 


Auto: ej9 B18c4
Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 24
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2020-06-20   

Czytam...i czytam...i Tomac rymuje mi się z „rak”...przypadek?!nie sądzę🤷 ...kurtyna!dobranoc 😗 bajcarek zazdro! Baw się mordo, chyba o to w tym chodzi 💪
_________________
 
 
133699 


Auto: Impreza Turbo & Forester Turbo
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Kielce
Wysłany: 2020-06-21   

Gratuluje zakupu 8-)
Personal Grinta to świetny wybór ;) miałem taką dłuższy czas w Imprezie i szczerze - lepszej kierownicy do ulicznego auta nie można sobie wymarzyć. Przy odpowiednim osadzeniu jest diabelnie wygodna.

A co do trakcji.. hm. Nie znam się, ale gdyby naszła Cię ochota na porządny start z miejsca czy jakieś delikatne wspomaganie w formie kontroli trakcji, to można pomyśleć o raceTCS. Pewnie kojarzysz, Polski produkt. W sieci można sporo o tym poczytać, bardzo fajne i rozbudowane urządzenie nie ograniczające potencjału samochodu, bo używa się tego do osiągania lepszych czasów na torze. Sam autor z jego RX8 pokazał już wystarczająco dużo jak bardzo użyteczne jest to urządzenie nawet w daily.

Poza tym, jak dobrze pamiętam auto jest postawione na Classicu.. przykładowo Black jest wyposażony w jakieś opcje kontroli trakcji, ciekawe czy w Classicu też jest to możliwe. Z filmów fastfamily można było wywnioskować, że auto mocowo nie jest jakkolwiek kastrowane przy starcie - czyli dmucha tyle ile popadnie, a w takiej formie i obecnej mocy ciężko czymś takim ruszyć porządnie z miejsca, fakt faktem frajdy musi być co nie miara ;)
 
 
KubaJDM 
Kuba


Auto: Ferio Access
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2003
Skąd: FG-FMI-PZ
Wysłany: 2020-06-22   

Gratulacje zakupu, świetne auto! Zawsze chciałem mieć R34 w Bayiside Blue 8-)
W Twoich rękach na pewno wpadnie jeszcze tutaj sporo dobrych gratów z JP :-D

ps. Szkoda, że to nie Z-Tune :lol: :gej:
_________________
http://www.facebook.com/98ferio
 
 
tym0 


Auto: E60 530i, GLC250
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: PGO
Wysłany: 2020-06-24   

Jestem w trakcie zrywania folii z auta (nie robię tego sam). Auto oklejone od nowości w grudniu 2015. W tej chwili, po czterech latach, ze zderzaków schodzi z farbą. Także jeśli jest plan na zrywanie tego u Ciebie, to weź to pod uwagę. Po co masz się niepotrzebnie wqr...
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2640
Skąd: Mielec
Wysłany: 2020-06-24   

...też szukałem informacji o tym i ostatnio rozmawiałem z kumplem który mocno badał ten temat bo chciał oklejać swoje samochody i też mi mówił że generalnie jest z tym duży problem :-/
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
tym0 


Auto: E60 530i, GLC250
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: PGO
Wysłany: 2020-06-24   

Yaca napisał/a:
...też szukałem informacji o tym i ostatnio rozmawiałem z kumplem który mocno badał ten temat bo chciał oklejać swoje samochody i też mi mówił że generalnie jest z tym duży problem :-/


Z karoserii zeszło elegancko. Ale nie zmienia to faktu, że zderzaki się malują.
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2020-06-24   

Dzięki za info! W takim razie pies trącał ten interes. :mrgreen: Innymi smaczkami z zewnątrz nadrobi, chociaż ta folia na żywo, krzywdy nie robi.
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
tym0 


Auto: E60 530i, GLC250
Dołączył: 02 Cze 2009
Posty: 115
Skąd: PGO
Wysłany: 2020-06-24   

Bajcarek napisał/a:
Dzięki za info! W takim razie pies trącał ten interes. :mrgreen: Innymi smaczkami z zewnątrz nadrobi, chociaż ta folia na żywo, krzywdy nie robi.


W mojej opinii na zdjęciach też wygląda zajebiście. Tyle, że taka folia ma niby żywotność na poziomie pięciu lat. U mnie zaczęły się pojawiać pierwsze pęcherze we wnękach i lekkie załamania przy ostrych krawędziach lusterek. Trzeba to było wyjebać, bo zaczynało pomału wyglądać słabo. Do dzisiaj uważałem, że takie oklejanie to zajebista sprawa, pojeździłem niebieską furą, teraz pojeżdżę czarną, a tu hooynia.
Mówią, że jak się okleja oryginalny, zdrowy lakier, to nic się nie dzieje przy zrywaniu, ale jak widać zderzaków to nie dotyczy.
 
 
Miniol


Auto: EE8 B20Vtec
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Lip 2008
Posty: 198
Skąd: P-ń
Wysłany: 2020-06-25   

Gratki Bajcarek ;-)

Odpalaj Dragy i pokaż nam jak to się Odpycha ;-)
_________________
Czasami na drodze spotyka sie szaleńców, pędzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... naprawde.. czasami aż ciężko ich wyprzedzić.
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-06-25   

avery dennison to bardzo dobra folia do pojazdów, jedna z najlepszych na rynku, także typowe przypadłości folii do oklejania mogą jej nie dotyczyć, czego serdecznie życzę:). R34... sztos
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2020-07-29   

i co, po pierwszym podjaraniu, autko się znudziło? Nic się nie dzieje, nie ma kupy radości etc itd? ;> :<
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
Bajcarek 


Auto: S2000, GT-R R35, AE86
Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 2099
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2020-07-29   

Nie, dlaczego? Ciągle nim jeżdżę, przygotowuje do japfestu etc. Zrobiłem w nim już kilka usprawnień, naprawiłem elektrykę (4 tygodnie roboty po robocie), przemalowałem zaciski na czorno, w przyszłym tygodniu w końcu docelowo oklejam klapę i lotkę z GT-Ra, wyprałem i zamontowałem kanapę, zamontowałem kierownicę Personala i nabę HKB, mieszek skórzany i gałkę z węgla, ustawiłem geometrię, zmieniłem olej iii w sumie nie wiem co jeszcze, ciągle coś się dzieję. Nie uwieczniam tych procesów fotografią, bo planowałem dodać ładne zdjęcia całości, po skończonej robocie przy tym wozie, co niedługo nastąpi. :-)
_________________
☆ ☆ ☆ S2000 AP1 ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ GT-R R35 BLACK EDITION ☆ ☆ ☆
☆ ☆ ☆ AE86 Levin '83 ☆ ☆ ☆

www.alumino24.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna