Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy NSX!
Autor Wiadomość
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2015-01-12   

Wnętrze Forda nawiązuje za każdym razem do pierwowzoru tak ma być !

Nsx ma fajne wnętrze tylko ten tunel środkowy trąci trochę seryjnymi modelami. Zbyt hmm no zbyt takie seryjne jak w innych modelach Acura.Jednak skoro twierdzą że jest to celowy zabieg by kierowca czół się dobrze to ja im wierzę.
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2015-01-12   

Ja oglądam jeszcze nagranie tej prezentacji i dalej jestem w szoku. Nie spodziewałem się, że na żywo będzie się aż tak świetnie prezentował. Jestem strasznie ciekawy jak będzie jeździł.



No po prostu opad szczęki.
A jak ktoś oczekuje, że Honda będzie produkować w tych czasach kwadratowe samochody w stylistyce CRXa no to sorry, nie te czasy (stety? niestety?) tak teraz wyglądają nowe auta i ja jestem zadowolony z kierunku w jakim to idzie, wszyscy się tak bali sportowych hybryd a nagle okazuje się, że McLaren P1 został świetnie przyjęty przez cały motoryzacyjny świat i w sumie robi wiatrak z konkurencji, mamy też Teslę która jest wg. mnie uber kozakiem, bo nie dość że mamy osiągi superauta to jest możliwość darmowej jazdy po coraz większej części świata, jasne nie ma dźwięku silnika spalinowego, coś za coś.
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2728
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2015-01-12   

dla mnie również prezentuje się świetnie :-)

dlaczego cięższy i słabszy gtr ma go niszyczyć?


ciekawe czy hebel przypasuje do civica? :lol:
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2015-01-12   

szkoda ze prezentacja taka haamerykańska... i wogóle nie kumam dlaczego Acura a nie Honda .. choć .. nie bede sie czepiał .. wygląda baaaaardxzo dobrze ! teraz czekam na testy 8-)
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
sebawo

Auto: ej6
Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 18
Skąd: SL
Wysłany: 2015-01-13   

Acura, bo to w pełni projekt amerykański :)
Wygląda mi jak r8, no ale taki nurt w stylistyce superaut.

fulek napisał/a:
ciekawe czy hebel przypasuje do civica?


made my day :D
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-01-13   

Pany, w Fordzie siedzi V6 Twin Turbo eco boost. V6 w Fordzie GT. V6... ekopierdolec toczy ten świat.
 
 
mack1

Auto: s13/e91
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 98
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2015-01-13   

Pankracy napisał/a:
Pany, w Fordzie siedzi V6 Twin Turbo eco boost. V6 w Fordzie GT. V6... ekopierdolec toczy ten świat.

Ecobost to poprostu seria silnikow, tak ci to eco w nazwie przeszkadza?
Tu masz wytlumaczone dlaczego tak a nie inaczej..
http://blackflag.jalopnik...-the-1678977137
 
 
Gorlis 


Auto: Civic B18C4
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1089
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-13   

Pankracy napisał/a:
V6 w Fordzie GT. V6... ekopierdolec toczy ten świat.

Ja sie troche zgodze, po cichu liczylem ze jednak wsadza tam jeszcze ktores V8, cos chyba jeszcze zostalo w produkcji. Ford juz raz popelnil ten blad, wkladajac V6 do supersamochodu - w jaguarze xj220. Wszyscy wiemy jak sie to skonczylo - co z tego ze byl to najszybszy samochod owczesnie produkowany, skoro wszyscy go zapamietali za dzwiek miksera:P Chociaz teraz sa zupelnie inne czasy, niestety.
Japoniec napisał/a:
Wnętrze Forda nawiązuje za każdym razem do pierwowzoru tak ma być !

W pierwszym GT wnetrze owszem nawiazywalo bardzo mocno do oryginalnego GT 40 i mi sie osobiscie bardzo podobalo. Ale ja od zawsze bylem wielkim fanem GT 40, wiec GT ze swoja retrostylistyka bylo miodem na moje serce.
W obecnym wnetrzu nie widze za wiele inspiracji oryginalem.

Wracajac do NSX - dzwiek silnika na tej prezentacji to jakas tragedia :roll:
_________________
www.facebook.com/CivicGorlis/
 
 
Pankracy


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 2823
Skąd: Racibórz
Wysłany: 2015-01-13   

mack1 napisał/a:
Pankracy napisał/a:
Pany, w Fordzie siedzi V6 Twin Turbo eco boost. V6 w Fordzie GT. V6... ekopierdolec toczy ten świat.

Ecobost to poprostu seria silnikow, tak ci to eco w nazwie przeszkadza?
Tu masz wytlumaczone dlaczego tak a nie inaczej..
http://blackflag.jalopnik...-the-1678977137


Mnie się nie rozchodzi o eco w nazwie, tylko V6 w samochodzie legendzie, która słynie ze swojego V8.
 
 
primox

Auto: eg6 k20
Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 375
Skąd: wawa
Wysłany: 2015-01-13   

powiem tak: honda od przełomu lat 80/90 do dnia obecnego stoczyła się od kultowej marki dla amatorów sportowych samochodów do kompletnej kupy. Zestawiając jajko z najnowszym civiciem, ktory wygląda jak otłuszczona krowa, ciężko uwierzyć, że to ten sam model.

Wobec takiego stanu rzeczy ta Acura to jest coś wspaniałego i tylko pozostaje liczyć, że ten kierunek będzie kontynuowany.

BTW ktoś wie ile to ma ważyć?
_________________
Szybciej niż rynek, czyli moje EG6
 
 
guczi 


Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 347
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2015-01-13   

Jeśli cena w eu będzie bliska tym 150k $ może to auto odnieść spory sukces, a bmw już wiele i8 nie pogoni :lol:
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2015-01-13   

wygląda jak futurystyczna zabawka, jako następca NSX to się wręcz nie godzi. mogli wymyślić inną nazwę, bo z tego taki NSX jak CRX z del sola :lol:
_________________
 
 
Gorlis 


Auto: Civic B18C4
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 1089
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-13   

Jak CRX z CRZ ;)
No ale dobrze ze cos sie zaczyna dziac po tym calym ekopierdolcu jaki opanowal honde.
Pamietacie Earth Car w F1 w sezonie 2007 :lol: ?
_________________
www.facebook.com/CivicGorlis/
 
 
staryjaponiec 
Nieaktywny :(

Auto: Daihatsu Cuore VI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1157
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2015-01-14   

Prezentuje się bardzo fajnie. Jeśli dobrze pamiętam, już wcześniej gdzieś było mówione, że w ameryce to będzie Acura NSX, a w europie Honda NSX... chyba, że coś się zmieniło.
Przednie reflektory chyba od Acury RLX, ciekawie wyszło. Dobrze, że ten Acurowy grill nie jest nachalny.
Porównania do jakichś audi są moim zdaniem bez sensu, te samochody nie są w niczym podobne, każdy detal jest inny.
Jak dla mnie, godny następca starego NSX i ogólnie samochód godny Hondy. Dobrze, że dali jakiś poważny silnik.
Mimo wszystko, tylko czekać na zalew jadu w internecie, że gorsze i słabsze od lalalalala ferrari, vw wejrony, że mniejszy silnik od mustanga, że droższy od porsche i corvette itp. itd. Jakby ten samochód nie wyglądał, co by nie miał pod maską, niektórzy zawsze będą ujadać z przyzwyczajenia. Najmocniej zapewne gul skacze golfiarzom, fiaciarzom, alfiarzom, oplarzom itd., ledwo ich niektóre sportowe bolidy dobiły do poziomu osiągów 23-letniego NSX-R (o czym zapewne nawet nie byli świadomi, bo dla nich benchmark to 20-letni civic 1.3), a tu muszą przyjąć świeżego liścia na lico, teraz może dobiją do poziomu nowej Hondy NSX gdzieś w 2040 roku.

Bio napisał/a:
wygląda jak chińska zabawka...

Przynajmniej nie ma dźwięku generowanego przez komputer i wydobywającego się przez chiński głośniczek, jak sportowe 3-cylindrowe bmw i męski ford mustang.
_________________
https://staryjaponiec.blogspot.com
https://www.facebook.com/staryjaponiec
https://www.instagram.com/staryjaponiec
 
 
Yaca 
BlackCartel.pl


Auto: FK2R, AP1-GT, EVO9MR
Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 2636
Skąd: Mielec
Wysłany: 2015-01-14   

+100!! :mrgreen:
_________________
"if u think Ur in a total control of a car u ain't drive it fast enough!! "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna