Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Deox
2007-02-10
Skradziony, więc co dalej?
Autor Wiadomość
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-02-04   

ciekawe tylko co jest jeszcze do wymiany i jak jest zadbane auto, bo nie chcę jeździć pobcieranym i wysłużonym starociem! Mam uczulenie na wygląd wnętrza i jak auto jest dobite to nawet 2,5 K to żadna okazja będzie! Koleś napisał, że trzeba to pomalować(lakier nie jest w dobrym stanie) no to już 2 koła trzeba doliczyć i juz robi się 5 tysiaków prawie, do tego amory ciekawe jaki stan itd, więc nie wiem, czy nie lepiej miec rocznik 96, 97 za 10 K i sprzedać może d15b, a potem za jakiś dłuższy czas czaić się na B! Milion pomysłów mam teraz! No, ale nic będe rozwazał wszystkie opcje!
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-02-04   

Wszystko zależy od budy i może dorwiesz jakąś w dobrym stanie, ale nie wiem czy warto robić składaka, bo w takim przypadku jak się koszta zsumują, to wcale nie wyjdzie taniej. Z resztą z tego co pamiętam chciałeś mieć szóstkę. :-D
 
 
 
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-02-06   

Jest sporo atrakcyjnych ofert na allegro! Nocami szukam i się zastanawia! Nie wiem ciągla, którą bude wybrać, bo z jedenej strony mam sentyment do starszej piątki, a z drugiej chciałbym spróbować z szóstką! Zobaczymy co wymyśle! :roll:
 
 
 
Majstor 
CalifornicatioN

Auto: 508
Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 1603
Skąd: 3miasto
Wysłany: 2007-02-06   

kevin ja bym tobie radzil myslec tylko i wylacznie o 6gen. zawsze to mlodsze autko a ceny nie sa wygórowane. PZDR./ chociaz rozumiem twoj sentyment do 5gen.
 
 
Kevin 


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 3401
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-02-07   

Powiem Wam, że wpadłem na pewnien pomysł! Jest w Trójmieści auto, które oglądałem i strasznie mi się spodobało! Jest to EJ9 ale rocznik 99, czyli po lifcie! Niestety silnik 1,4, ale za to dwie poduch, młode auto, bardzo zadbane i czyściutkie w czarnym kolorze! Wiem, że za kase położoną na ten samochód miałbym już spokojnie EK4, ale przekonuje mnie rocznik, bo silnik zawsze będzie można kiedyś wstawić! Miałbym wózek co ma 8 lat i spoko bym ubezpieczył! Cały czas myślę!
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-02-10   

Widze, że coś się zmieniło. :-D Chyba nie trzeba już dalej ciągnąć tego wątku, bo podjełeś decyzję. Życze powodzenia w szukaniu nowego auta i zamykam.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna