Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Deox
2006-11-19
Powstanie JDM Option
Autor Wiadomość
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2006-11-19   Powstanie JDM Option

Niektórzy z Was może pamiętają małem forum "JDMOnly", które znajdowało się pod tym adresem www.jdmonly.fora.pl . Zostawiłem to forum w rękach innej osoby, bo sam wyjechałem na spory kawał czasu do Angli. Zgodziłem się też na fuzje z forum PasswordJDM, które napewno znacie. W ten sposób Only znikneło z neta. Postanowiłem stworzyć nowe forum całkiem od podstaw i zabrać się do tego profesjonalnie. Nazwa zaczerpnieta została z Japońskiego www.jdm-option.com . Jest to bardzo ciekawy serwis pokazujący, co dzieje się aktualnie na scenie JDM. Polubiłem ten serwis, więc stąd ta nazwa dla tego forum. Tym razem forum stoi już na płatnym serwerz, co zapewni nam komfortową pracę i przede wszystkim nie uraczymy tu żadnych reklam, jak to było ostatnim razem. Dzięki płatnemu hostingowi mogłem także zainstalować forum oparte o phpBB modified by Przemo, co daje dużo więcej mozliwości niż zwykłe phpbb. No i przede wszystkim mamy własną domenę i nie jesteśmy od nikogo zależni. Część tematów przeniosę ze starego forum, ponieważ napracowałem się kiedyś przy ich pisaniu i nie zamierzam tego zmarnować. Głównie chodzi mi o galerię zdjęć i różne ciekawostki. Oczywiście zostaną one wzbogacone i zmodyfikowane. Mam nadzieję, że większość z Was polubi nowe forum i będzie tu z chęcią zaglądać. Jako administrator Zapraszam Wszystkich serdeczni do czynnego udziału na forum.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna