Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Deox
2008-12-21
Because Rota is cooool..... LOL
Autor Wiadomość
SAMAEL
Eagle Talon TSi AWD


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2008-12-21   Because Rota is cooool..... LOL

http://www.hondapower.de/...ad.php?t=105921

jakieś komentarze ?? :shock:

_________________

Wszystko do twojego samochodu: www.topendpower.pl
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2008-12-21   

hmm ciężko coś powiedzieć na temat firmy ROTA, mają dużo haterów bo robią repliki oryginałów, ale co do ich wytrzymałości, na tym zdjęciu przy akurat tym slipstream'ie po lewej stronie widać że ktoś zdrowo zapierd0lił w jakiś krawężnik... sorry ale mało felg mogło przetrwać takie spotkanie.

Jeździ na nich sporo ludzi, najśmieszniejsze jest to, że u nas chodzą za miesięczną średnią wypłatę, a w USA za 3 dni pracy... uważam że ceny w PL są mega zawyżone, ale to tylko szczegół. Gdybym miał kase jak kupował felgi pewnie bym kupił ROTY. Kupiłem taniej lepszą felgę, która jest tak w ogóle dość droga, no i nie jest kopią. Dla jednego to zaleta dla innego wada

Jedno jest pewne, w pip ludzi jeździ na Rotach i nic się nie dzieje [nie słyszałem żeby u nas w PL coś takiego się stało jak na tym zdjęciu]
 
 
 
SAMAEL
Eagle Talon TSi AWD


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2008-12-21   

rotę połamał chyba gościu od subaru u nas w pl, takie my99 z lufcikiem na dachu :lol:
ale to dawno było i już nie pamiętam, wiesz faktem jest że chińskie fele jak i ten cały śmieć co jest za grosze na allegro i wcale sie rota nie nazywa, to ładnie wygląda, fakt, i od cholery ludzi będzie na tym jeździć i będzie ok, tylko różnicę widać wtedy, kiedy właśnie np. lecąc po zakręcie wpadnie się w dziurę, lub przyatakuje krawężnik nawet nie mocno, wolał bym skrzywić felgę, urwać kawałek, niż żeby miała się rozpołowić :mrgreen:

zresztą sam u siebie mam akcesoryjne kute 16tki manufactured by ray's i jak wpadłem swego czasu w dziurę na bartyckiej to opona z bąblami w dwuch miejscach, piasta do wymiany bo luzu dostała a felga nic, i do domu dojechałem jak bym na jakimś gównoplaście jechał to w najlepszym razie laweta a w najgorszym mur .... bo było dość szybko i na zakręcie....
_________________

Wszystko do twojego samochodu: www.topendpower.pl
 
 
wierzba 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 3637
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2008-12-21   

Był podobny topic na ckpl, passwordzie i ciekaw byłem, kiedy będzie na option - długo czekać nie musiałem ;)

Wg.mnie każdy kupuje to, na co go stać - wiadomo, że fajnie mieć oryginał, ale jak kogoś nie stać to jeden zapożycza się, drugi zbiera ch*j wie ile czasu a trzeci szuka jakiejś alternatywy - np. kopii...

Mnie zawsze robił sw388 i dlatego, że slipstream to tańsza alternatywa to chętnie bym takie widział na swoim sprzęcie - raz, że nie stać mnie na spoon'a a drugie to, że bałbym się przywłaszczenia przez złodzieja - po prostu mniej żal byłoby roty...
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-12-21   

Podobnych fotek jest w necie masa, ale prawda jest taka, że każdą felgę można zdezintegrować. :mrgreen:

Rota wypuszcza swoje produkty na cały glob w olbrzymich ilościach, więc jak trochę egzemplarzy wyparuje w powietrze to mnie to specjalnie nie dziwi. Zresztą wymagania co do tych felg powinny odzwierciedlać cenę jaka się za felgi tej firmy płaci. To są tylko kopie wzorów super drogich produktów, więc nie ma co się rozpisywać.
 
 
 
SAMAEL
Eagle Talon TSi AWD


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2008-12-21   

też fakt, ale ładne oryginały da się tanio wyrwać, co prawda nie nowe, ale wolał bym używanego volk niż rotę nową a cena ta sama :P np. jakis czas temu komplet kutych momo 17"x8 za 1tyś udało się naprawdę ładnych kupić. kwestia to dobra okazja.
_________________

Wszystko do twojego samochodu: www.topendpower.pl
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-12-21   

Prawda jest też taka, że dużo ludzi specjalnie podbija takie tematy o sypiących się Rotach dla własnych korzyści. Rota be, Rota fe, lepiej kupcie u mnie używki, ale ori z JP. :]

I co można zauważyć to to, że najczęściej właśnie najwięcej syfu na Rotę wrzucają ludzie importujący używany towar. Klienci mający kasę na Rotę to znakomity kąsek, aby przeciągnąć ich na ofertę importu. Kupcie u mnie, ale macie za to w 100% ori produkt, a Rota to tandetny filipński shit.

Można by tu gdybać itp, ale takie są podjazdowe działania marketingu i każdy chwali swoje, a prawda jak zawsze będzie leżała gdzieś po środku. :]

Osobiście uważam, że są potrzebne firmy, które kopiują ori produkty, bo dzięki temu każdy może sobie robić auto na upatrzoną modłę, a nie musi koniecznie wypruwać sobie żył. Ważne, że każdy ma wybór i jak ma kasę to może kupić co chce. :mrgreen:
 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2008-12-21   

Roty miałem jako jeden z nielicznych w Polsce parę lat temu jak jeszcze nie bylo oficjalnego przedstawiciela tej firmy u nas. Kupiłowałem je bo wk.. się na O.Z , Team Dynamics ( czas oczekiwania był niezadowalający - k.. europejskie felgi brak dostępności interesujących mnie modeli ) ok , zamówiłem w 2 tyg paczka z felgami była u mnie za ułamek kwoty w tym samym rozmiarze miałem zajebistą kopie kultowej felgi. I co i jezdze na nich do dziś , wpadam w dziury , ostatnio sprawdzałem w CNF czy są prostę bo lekko obtarłem rant o krawężnik i co ? I mimo lekkiego puknięcia felgi są proste , nie biją , nie biły wcześniej . Powinny się pogiąc w drobny mak toż to ROTA waży tylko 5 kg ( sprawdziłem ) , są gówniane i wogule. Tyle że ROTA na rynku USA sprzedaje masę felg a tego typu incydentów opisanych jest bardzo niewiele ( mimo iż gdyby faktycznie te felgi były aż tak g... niane to internet aż kipiłby od podobnych postów o ich jakości ).
Kiedyś miałem znajomego on jezdził na O.Z tach i co i na tych samych trójmiejskich drogach musiał swoje OZ dać do prostowania. Są pewne sytuacje że najzwyklej felga nie da rady i pęka , zdarzają się też technologiczne niedociągnięcia jednak firma ROTA ( made in Filipiny ) ma wszystkie potrzebne do produkcji tego typu felg ATESTY potwierdzające jakość ich produktów. Tak wiem nie są kultowe jak RAYS , Enkei itp ale no własnie ALE są na wyciągniecie ręki za ułamek kwoty w/w i tez się sprawdzają .
_________________
Zaburzenia Narcystyczne
Idiolatria

Od lat bawią mnie do łez.
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-12-21   

Co do wysranych felg to jeszcze dam takie porównanie.

Mówi się, że wśród wszystkich telefonów komórkowych największy odsetek reklamacji ma firma Nokia na tle innych producentów.

Tylko, że teraz zadajcie sobie pytanie ile jest takich Noki na świecie. 8-)

Tak samo tutaj. Rota zalewa świat, więc i ilość padniętych felg jest duża, ale jak pisałem wcześniej importerzy będą walczyć o swój kawałek tortu. :mrgreen:
 
 
 
SAMAEL
Eagle Talon TSi AWD


Dołączył: 17 Gru 2006
Posty: 242
Skąd: Nadarzyn
Wysłany: 2008-12-21   

ja tam się importerem żadnym nie czuję po prostu poraził mnie fakt, jak można tak wygiąć felgę.... już nawet nie o łamanie mi chodzi, tylko jak ramiona z prostych mogły zrobić się w banany :lol:
jakoś mnie bardziej przekonuje nawet jeżeli musiał bym dłużej zbierać coś markowego :-P
_________________

Wszystko do twojego samochodu: www.topendpower.pl
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-12-21   

Nie no jak mam być szczery to też kupiłbym używkę, ale nie będę jechał Roty, bo na kit mi to. 8-)

Podobne zdjęcia widywałem już z podobno markowymi felgami. :mrgreen:
 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2008-12-21   

Cytat:
I co można zauważyć to to, że najczęściej właśnie najwięcej syfu na Rotę wrzucają ludzie importujący używany towar. Klienci mający kasę na Rotę to znakomity kąsek, aby przeciągnąć ich na ofertę importu. Kupcie u mnie, ale macie za to w 100% ori produkt, a Rota to tandetny filipński shit.
tak zgadza się, ale jednak nie wszyscy robią u nich zakupy, to jest raz. Dwa, że Ci co akurat ściągają te graty mają auta na które większość z nas nie stać, dlatego propagują oryginalne markowe produkty, poza tym, ściągniecie ROT przez kogokolwiek z nich wychodzi ok. 200 czy 300zł taniej niż kupienie na rodzimym rynku. Nie wnikam w sprawy reklamacji, gwarancji... ztcw to nie istnieje cos takiego jak gwarancja na felgi. Jechałeś za szybko, w za dużą dziurę wjechałeś... nie wygrasz niestety.

Nie chcę podkopywać R1Concept, czy rota polska czy kogokolwiek, to tylko takie moje zdanie w tej dyskusji

btw. ostatnio u jednego ze ściągających graty były Enkei'e za 1750zł 8-)
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-12-21   

ale uzywki... za 1750 mozna miec nowe Roty...
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2008-12-21   

Matey napisał/a:
ale uzywki...
nowe
Matey napisał/a:
za 1750 mozna miec nowe Roty...

skąd?
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2008-12-21   

z R1 Concept ? A jak nowi to sorry, nie spojrzalem

i'm Sorry :*
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna