Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Motoryzacyjne ciekawostki
Autor Wiadomość
DoSeR 


Auto: Civic EJ2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Lis 2012
Posty: 477
Skąd: Włocławek
Wysłany: 2019-01-15   

MK4 też nie należy do najładniejszych aut. Pójdą pierwsze mody i pewnie będzie sztos. Wnętrze ma za mało charakteru.
 
 
 
fulek 


Auto: TypeS na ropę
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2730
Skąd: Kalisz/Kluczbork
Wysłany: 2019-01-15   

Tylko to nadal Z4...

Pojeb@lo się w tej motoryzacji :roll:
 
 
sti-wrx 


Auto: matic Accord
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-15   

Karamba_DC2 napisał/a:

Też myślę że jest potencjał w tym aucie, tym bardziej że będzie w zasięgu sporej ilości kupujących :)
w zasięgu powiadasz? ta ponad trzystu konna ma kosztować w uk £53k co u nas wyjdzie pod 300k. za tyle to kupisz dwie fk8. wnętrze ma przynajmniej, ładne, nowoczesne.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-01-15   

na tych fotkach już lepiej sie prezentuje:






 
 
carl0s 


Auto: AF01 & AP1, JCE10
Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 199
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-15   

Pilar napisał/a:


Pilar jak jesteś tak dużym fanem frontu Mugena to Kiju z forum S2000 ma taki aktualnie na sprzedaż.

Jak byś rozważał jakiś inny nie OEM, to ja mam na sprzedaż w stanie do naprawy Amuse R1, dokładnie taki:

_________________

 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3706
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-01-15   

Zderzak za 3 tys. nieee :mrgreen: On dobrze wygląda na mocno porobionym aucie.

carl0s napisał/a:
Jak byś rozważał jakiś inny nie OEM, to ja mam na sprzedaż w stanie do naprawy Amuse R1, dokładnie taki:


Mam taki sam na sprzedaż 8-)
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-01-15   

sti-wrx napisał/a:
Karamba_DC2 napisał/a:

Też myślę że jest potencjał w tym aucie, tym bardziej że będzie w zasięgu sporej ilości kupujących :)
w zasięgu powiadasz? ta ponad trzystu konna ma kosztować w uk £53k co u nas wyjdzie pod 300k. za tyle to kupisz dwie fk8. wnętrze ma przynajmniej, ładne, nowoczesne.



Nie wiem co aż tak podniosło cenę auta, jeżeli w przeliczeniu dolara wychodzi poniżej 200k z tego co podali w necie.
W takim razie słabo to widzę :mrgreen:

Info zdaje się być potwierdzone nawet przez Toyotę :

"
Nowa Toyota GR Supra trafi do kierowców w połowie 2019 roku. Cena? Jak usłyszeliśmy w Toyota Motor Poland szacuje się, że w Polsce auto ma kosztować ok. 300 tys. zł. Produkcja ruszy w czerwcu w zakładach Magna Steyr w austriackim Grazu."
_________________
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2019-01-15   

300 za 3.0 i jakaś tam limitowaną wersje a 200 z hakiem za 2.0. Tak czytałem ale chyba lepiej poczekać na oficjalny cennik. Mi się podoba coraz bardziej 8-) Nie rozumiem tez narzekań, że bliźniak z bmw. Nowa mx-5 jest bliźniakiem z fiatem i te auto totalnie nic nie straciło ze swojej zajebistości względem poprzednich generacji. Wiele można bmw zarzucić ale pod względem prowadzenia, czucia samochodu, frajdy z jazdy to jest to najwyższa półka i chyba nikt pod tym względem nie jest nawet blisko ich. Także co jak co ale nowa supra powinna się mega fajnie prowadzić i dawać pozytywne odczucia z jazdy.
_________________

 
 
ravestation 


Auto: Q7 & Cayman S & Mini & CCW Heist
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 630
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-15   

Game, bardzo trafnie podsumowali to na Speedhunters, choć w kontekście "3JZ", nie mniej można to odnieść do tego typu dyskusji :

Cytat:
As is the way of the internet, the indignant are always the loudest, so you would be forgiven for thinking that the entire world was up in arms about the new Supra. I’m not sure what these people were expecting. Toyota were hardly going to put a 28 year old engine into a new chassis or invest an absurd amount of money into creating an all new 3JZ for a product that will likely be relatively low volume, just to appease the tough folk of the internet. Folk, who for the most part, will never buy the new car anyways.
 
 
grafix 


Auto: DC2 B18C6
Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 279
Skąd: KRK
Wysłany: 2019-01-15   

Zgadnijcie, który wygrał w klasie Link ECU Open Class
http://www.worldtimeattac...tac-entry-list/
_________________

 
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5759
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-01-15   

Game napisał/a:
300 za 3.0 i jakaś tam limitowaną wersje a 200 z hakiem za 2.0. Tak czytałem ale chyba lepiej poczekać na oficjalny cennik. Mi się podoba coraz bardziej 8-) Nie rozumiem tez narzekań, że bliźniak z bmw. Nowa mx-5 jest bliźniakiem z fiatem i te auto totalnie nic nie straciło ze swojej zajebistości względem poprzednich generacji. Wiele można bmw zarzucić ale pod względem prowadzenia, czucia samochodu, frajdy z jazdy to jest to najwyższa półka i chyba nikt pod tym względem nie jest nawet blisko ich. Także co jak co ale nowa supra powinna się mega fajnie prowadzić i dawać pozytywne odczucia z jazdy.


Wiesz - nikt nie narzeka, że wewnętrznie to jest Z4. Podwoziowo jest przecież świetne. Jednak kiedy we wnętrzu masz Z4 z kierownicą z Yarisa, to już się robi nie halo. Podobnie było, jak w Lambo zaczynałeś mieć kierownicę z Audi czy Golfa.

Prosty przykład. Nikt nie ma problemu z Rolls Roycem, że podwozie i cała mechanika + wiele elektroniki to BMW 7. Tylko znajdź jakieś podobieństwa poza oznaczeniem silnika, czy kilkoma numerami części - za wiele nie zobaczysz. Ludzie nie lubią klonów - taki sam problem mieli z GT86/BRZ/FR-S. 3x sprzedawany ten sam samochód (tam już w ogóle po bandzie poszli bo tylko samochody detalami się różniły)

A odnośnie cen:
Z4 M40i - 310 000 PLN
Z4 sDrive20i 203 500,- PLN
Z4 sDrive30i 221 500,- PLN

Zwykle BMW daje ciekawsze rabaty niż Toyota, więc obawiam się, że nowa Supra raczej sprzedaży nie będzie robiła.
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Hondata


Auto: EJ2 K20
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1671
Skąd: Mielec
Wysłany: 2019-01-15   

grafix napisał/a:
Zgadnijcie, który wygrał w klasie Link ECU Open Class
http://www.worldtimeattac...tac-entry-list/


Proste że JDM YARD :serce:

Jaram się tym autem.




290km/h na najdłuższej prostej :oops:

Fajnie że są ekipy co potrafią zainwestować sporo pracy i pieniędzy , w jakby nie patrzeć nie idealna już bazę do upalania w porównaniu z reszta stawki
_________________
Jeżdżę serią... K serią... ===> Check It!! <===
 
 
Game 


Auto: sr20det
Dołączył: 10 Lip 2011
Posty: 1592
Skąd: Sarbinowo
Wysłany: 2019-01-15   

Bio napisał/a:

Wiesz - nikt nie narzeka, że wewnętrznie to jest Z4. Podwoziowo jest przecież świetne. Jednak kiedy we wnętrzu masz Z4 z kierownicą z Yarisa, to już się robi nie halo. Podobnie było, jak w Lambo zaczynałeś mieć kierownicę z Audi czy Golfa.

Prosty przykład. Nikt nie ma problemu z Rolls Roycem, że podwozie i cała mechanika + wiele elektroniki to BMW 7. Tylko znajdź jakieś podobieństwa poza oznaczeniem silnika, czy kilkoma numerami części - za wiele nie zobaczysz. Ludzie nie lubią klonów - taki sam problem mieli z GT86/BRZ/FR-S. 3x sprzedawany ten sam samochód (tam już w ogóle po bandzie poszli bo tylko samochody detalami się różniły)

A odnośnie cen:
Z4 M40i - 310 000 PLN
Z4 sDrive20i 203 500,- PLN
Z4 sDrive30i 221 500,- PLN

Zwykle BMW daje ciekawsze rabaty niż Toyota, więc obawiam się, że nowa Supra raczej sprzedaży nie będzie robiła.


Widzisz sam sobie odpowiedziałeś :-> :mrgreen: Czy z tego powodu lambo zaliczyło jakiś spadek sprzedaży? Był jakiś bojkot i ludzie przerzucili się na Ferrari? A co z Gallardo i r8? Jakoś jedno i drugie znalazło swoich odbiorców :mrgreen: Jakby tak było to Audi by szorowało dno bo kto by kupował te "Skody na wypasie"? Ja długo istnieje motoryzacja tak długo istnieją rożne kolaboracje pomiędzy markami, tak było jest i będzie ;) A to co się dzieję teraz to typowe narzekanie żeby ponarzekać. Nie zrobili by tej supry wcale to byłby krzyk, że nie ma supry :mrgreen: Jak zrobili z BMW to źle bo z bmw. Jakby zrobili sami to by się zaraz połowa czepiała tego mitycznego designu wnętrza, że "typowo japoński, nie ma podjazdu do jedynego prawilnego jak w audiczkach" Jak zwykle najwięcej krzyczą Ci co i taki ich nie stać albo nawet nie mają samochodu ale " Bez 2jz to nie supra!!!111oneone" :lol: Kto ma kupić to i tak kupi bez względu na ten środek, pomijając, że te nowe z4 jest po prostu brzydkie i tutaj Toyota moim zdaniem wypada lepiej. Przecież to jeden z tych samochodów gdzie logiczne argumenty nie koniecznie biorą górę przy zakupie ;)
_________________

 
 
grafix 


Auto: DC2 B18C6
Dołączył: 09 Sty 2007
Posty: 279
Skąd: KRK
Wysłany: 2019-01-15   

Hondata napisał/a:
grafix napisał/a:
Zgadnijcie, który wygrał w klasie Link ECU Open Class
http://www.worldtimeattac...tac-entry-list/


Proste że JDM YARD :serce:

Jaram się tym autem.




290km/h na najdłuższej prostej :oops:

Fajnie że są ekipy co potrafią zainwestować sporo pracy i pieniędzy , w jakby nie patrzeć nie idealna już bazę do upalania w porównaniu z reszta stawki


Dokładnie chylę czoła.
FWD nie takie złe :) W tym konkretnym przypadku mówiąc potocznie zmiażdżyli konkurencję tym czasem.
_________________

 
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-15   

jest gdzieś w necie opis tego civica?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna