Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Option V2.

Option V2?
Tak! Zmieniamy, bo będzie zdecydowanie lepiej.
71%
 71%  [ 47 ]
Nie! Zostawmy tak jak jest, bo jest dobrze.
28%
 28%  [ 19 ]
Głosowań: 66
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
Yeti 


Auto: hondon
Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 2019
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-15   

w aktualnej wersji bardzo mi się podoba baner logo&samochód. Ta grafika wygląda naprawdę ładnie i profesjonalnie.

Brakuje mi w nowym projekcie jakiegoś takiego stylistycznego dupnięcia.

Może warto walnąć jakąś grafikę w okolicach loga? Albo jakieś ciekawe tło podłożyć pod całość. Albo jedno i drugie.

Aktualnie projekt wygląda bardziej jak studium użyteczności niż skończone dzieło (podobnie jak aktualny wygląd allegro).
_________________
イエティ
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2009-10-15   

v2 lepsze, no i te komentarze na przykladzie :ok2:
_________________
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-10-16   

Nie i c..j, nie podoba mnie się :roll:
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
Baltosz 


Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 427
Skąd: Kolbuszowa
Wysłany: 2009-10-16   

Zła może i nie jest, ale też i niezbyt dobra.
Wg mnie najlepszym wyjściem byłoby dodanie czegoś do tej istniejącej.

Co mnie gryzie w portalu?
1. Pierwsze co rzuca się w oczy to te nieforemne miniaturki. Przecież newsów nie jest tyle, że miniaturki trzeba robić na odjebnego. Jeżeli to jest problem to jak mogę się tym zając i będzie to jakoś wyglądać.
2. Nowości na portalu. Cała zapowiedź artykułu to jest obrazek. IMO obrazek powinien być mniejszy i powinniśmy widzieć część tekstu, np. wstęp.
3. Dupnie ustawione artykuły, tapety itd. W dziale tapety trzeba ojechać się rolką w dół a potem znowu dryłować w górę, żeby zmienić stronę. Tapety powinny być ustawione rzędami po 3-4 a przejście do następnej strony powinno być na dole. No chyba, że tylko ja czytam od góry :lol:

Czyli powinniśmy popracować nad przejrzystością portalu i szczegółami typu ustawienie i wygląd miniatur.

Natomiast jeśli chodzi o forum, to była jedna rzecz, do której ciężko mi się było przyzwyczaić. Powiadomienia (ikonki) o tematach. Np ciężko było mi odszukać tematy, w których napisano nowe posty. Teraz to nie problem, ale uważam, że powinno to być bardziej widoczne.
 
 
ember 
.e


Auto: niebieski sedan
Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2379
Skąd: Syrynia / Wrocław
Wysłany: 2009-10-16   

odnosnie portalu - wszystkie twoje sugestie zostaly juz naprawione w nowej wersji.
a co do forum to masz przeciez u gory linka "Zobacz posty nieprzeczytane [XX]" :]
_________________
 
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-10-17   

Moge co powiedziec? :) Dzieki.

Po pierwsze, jdm-option to forum, wiec powinno byc jakos wyroznione czy cos... tak to ktos wejdzie na portal, obejrzy i narazie..

Po drugie, brak spojnosci stylistycznej.. jak juz ktos zauwazyl "kontakt" i "forum" to jakas pomylka i nawet jak na bete to nie wiem kto tam to dal.

Logo na gorze (no nie wierze, ktos wkoncu wykorzystal moja poprawiona wersje!!!! :D , deox, masz jeszcze bannery na gore forum ze zmienionym logo? odrazu bys je podmienil... ) powinno byc jakos ubrane, przyciagajace wzrok, moze troszke flasha tam dac.. teraz niczym sie nie wyroznia i wogole go nie widac!

Menu w fajnym miejscu, ale.. po prawej od cholery wolnego miejsca..

Motyw z przewijajacymi sie zdjeciami jest fajny, ale juz oklepany (jhpusa.com, rpmmotorosport.pl..) wiec wypadaloby troche innowacji moze dac.. poprzegladajcie jakies mega zajebiste strony, poszukajcie moze jakiegos swiezszego pomyslu.

Rejestracja i boxy loginu i hasla tez moglby byc jakos lepiej wpasowana w strone.. a no i nie potrzebny jest chyba odnosnik "zaloguj" skoro pare pixeli niezej masz box do logowania. I "go" zmiencie na "idz" i "search" na "szukaj", bo jezeli cala strona jest po polsku..

Lista po prawej jest ciekawa opcja i funkcjonalna, ale rowniez stylistyka kuleje.. chocby oddzielenie od glownej tabeli by sie przydalo.. delikatne rozdzeielenie poszczegolnych newsow w tabeli po prawej, ikonki mogly by byc jakies, delikatne i przejrzyste, ale nie " > ".

Na dole numerowanie stron.. znowu wyglada jak wepchniete na sile.. na okolo w pizdu bialego pola, a odleglosc od ostatniego newsa to juz wogole zajebista.

V2 jest fajne, bo jest nowe, wprowadza powiew swiezosci no i trzeba sie rozwijac i isc do przodu. Bardzo mi sie podoba, prostota serwisu i brak zbednych udziwnien.. ale jednak przydaloby sie troche jakis fajnych smaczkow, ktore nadalyby profesjonalnego wygladu i czyms odroznialy od wielu innych...
_________________
 
 
 
wulkanisko 


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: FG / PO
Wysłany: 2009-10-27   

Jestem na TAK. Do poprawki tylko górne przyciski, takie z większym jebnięciem i może duży baner na górze w stylu obecnego?
_________________
JDM kill yaaa
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2009-10-28   

Gumka23 napisał/a:
V2 jest fajne, bo jest nowe, wprowadza powiew swiezosci no i trzeba sie rozwijac i isc do przodu. Bardzo mi sie podoba, prostota serwisu i brak zbednych udziwnien.. ale jednak przydaloby sie troche jakis fajnych smaczkow, ktore nadalyby profesjonalnego wygladu i czyms odroznialy od wielu innych...


Pod tym się podpisuję :->

Ja jestem za V2
_________________
 
 
 
XgambitX 

Auto: civic FA1 R18A1
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 145
Skąd: G-wo / Wro
Wysłany: 2009-10-29   

ja ze swojej strony moge napisze tak: Nie wiem dlaczego ale napisy w zakladkach zmienil bym na tagi jakis -delikatny czytelny tag ktory jakos ta nude urozmaici bo strona ma byc prosta funkcjonalna ok podoba mi sie ale sadze ze nie powinna wiac nuda ;) pozatym przydalo by sie jakies logo tyle ze moim zdaniem nie za wielkie bo rozpierdzieli cala strone za bardzo ;) ogolnie jestem na tak ;)
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2009-10-29   

XgambitX napisał/a:
pozatym przydalo by sie jakies logo tyle ze moim zdaniem nie za wielkie bo rozpierdzieli cala strone za bardzo


ale logo czego? jakie? Przecież mamy swoje logo.
 
 
 
XgambitX 

Auto: civic FA1 R18A1
Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 145
Skąd: G-wo / Wro
Wysłany: 2009-10-30   

oglnie chodzilo mi o przestrzen obok logo forum Szefie ;) mozna by ją jakos zagospodarowac czyms co by tak szaro nie bylo ;)
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2009-11-03   

Może coś takiego?



Dla przypomnienia jak było:

 
 
 
ember 
.e


Auto: niebieski sedan
Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2379
Skąd: Syrynia / Wrocław
Wysłany: 2009-11-03   

chyba sobie teraz jaja robisz
_________________
 
 
 
Yeti 


Auto: hondon
Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 2019
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-11-03   

wg mnie, te drobne zmiany wprowadzone przez Deoxa robią mega robotę. Strona robi wrażenie znacznie bardziej dopracowanej niż poprzednia wersja.

Jeszcze kilka guzików bym pozamieniał miejscami i byłoby super.
_________________
イエティ
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2009-11-03   

tło w czarnobiałym empire sun jest git, ale może bez tego efektu popękanej ściany, mini loga na czarnym tle to szczał w dziesiątkę :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna