Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: rdk
2012-01-16
Co dzisiaj ciekawego nabyleś/aś?
Autor Wiadomość
Karamba_DC2


Auto: DC2/S2K/Cupra300/Abarth
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 5986
Skąd: Bydgoszcz/Bremen
Wysłany: 2019-01-10   

DoSeR napisał/a:
Długo zastanawiałem się nad Huawei P20 pro, ale po pomacaniu i dłuższym zapoznaniu nie urzekł ten telefon na tyle żebym się na niego zdecydował. Jedyne co mi się mocno spodobało to jakoś fot w nocy, naprawdę jest petarda jak na telefon. Jest świetny, ale czegoś mi w nim brakuje.

Biorąc Nota 9 w swoje łapki już po dwóch minutach wiedziałem, że go kupię. W chwili obecnej to chyba najbardziej kompletny telefon na rynku. Bebechy, aparat, dobra bateria, świetny wyświetlacz, no i rysik, którego po Note 4 mega mocno mi brakowało. Zobaczymy jak będzie po dłuższym użytkowaniu czy się dziad nie zamuli jak to Android. Z iOS przez rok nie miałem żadnych problemów, czasami wywaliło jakąś apkę, ale od momentu wyjęcia z pudełka do dzisiaj chodzi tak samo płynnie.


Miałem 3 modele Note, świetne są to fakt 8-)
Jako że mate20pro zjebał się z lekka, czekam co wyjdzie z S10+, Note9 też mnie korci już od miesiąca, ale chyba jeszcze poczekam na leciwym 10pro :lol:
_________________
 
 
Youtro 


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1002
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-01-10   

sti-wrx napisał/a:
Youtro napisał/a:
Ze względu na ergonomie obsługi wolę najtańszego Huaweia od flagowca Samsunga.
możesz rozwinąć?

też wolę tramwaj od grzanych foteli w wygodnym nowym aucie :mrgreen:


Policz ile tapnięć potrzebujesz by przy uruchomionym telefonie na widoku podstawowym wejść do ostatnich połączeń i dodać numer z którym ostatnio rozmawiałeś do swoich kontaktów. Nie licząc wpisywania imienia i nazwiska w każdym Huaweiu zajmuje to 4 dotknięcia ekranu. Ile w Samsung?

A propos aktualnych flagowców Huawei to polecam https://m.youtube.com/watch?v=czAwQDIHMV8

Wybrałbym mate 20. Jedyne czego by mi brakowało to wodoszczelność ale czy można mieć wodoszczelny telefon ze standardowym gniazdem słuchawkowym?
_________________

 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-01-10   

Ostatnio dostałem strzała w tył auta, także kupiłem żonie torebkę...
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-01-10   

DoSeR napisał/a:
Z iOS przez rok nie miałem żadnych problemów, czasami wywaliło jakąś apkę, ale od momentu wyjęcia z pudełka do dzisiaj chodzi tak samo płynnie.


I to jest najważniejszy powód, dla którego kupuje sprzęt od Apple. To tyczy się też komputerów. Przy używaniu jak typowy user, przez 10 lat żaden z ich komputerów nie wymagał u mnie wgrywania od nowa systemu, nigdy nie doszło do zawiechy ani problemów sprzetowych. To samo z telefonami. Ten sprzęt zwyczajnie działa :)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3706
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-01-11   

Ja się przygotowywałem na zwiechy no bo android, po 1,5 roku s8 ani razu mi sie nie zwiesił.

Youtro napisał/a:
Wybrałbym mate 20. Jedyne czego by mi brakowało to wodoszczelność ale czy można mieć wodoszczelny telefon ze standardowym gniazdem słuchawkowym?


s8? :-P
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
antek 


Auto: Motonóg & TSI & TDI
Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 3009
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-01-11   

Z tą niezawodnością sprzętu appla to byłbym wstrzemięźliwy w deklaracjach ;-) U mnie w robocie od dłuższego czasu wydawane są macbooki pro, równolegle do thinkpadów. Sporo ludzi pokusiło się na sprzęt z jaPkiem, kiedy stanęło przed wyborem który wybrać. Powiem tak... bazując na statystyce, przy założeniu że jest tego pare tysięcy sztuk, macbooki pier*olą się tak samo jak inne komputery. To nie jest żadna uber maszyna, która się nie zawiesi czy nie zepsuje. Wieszają się tak samo jak Thinkpady na windowsie czy linuxie. Powiem więcej, sam przesiadłem się na jakiś czas na macbooka pro i tyle zwiech co miałem przez 3 miesiące, nie odnotowałem na thinkpadzie pracując przez wiele lat. Podobne uwagi mieli koledzy z firmy, do tej pory zagorzali fani marki Jobsa.
Także nie ma co gloryfikować appla, ich sprzęt jest porządny, ale konkurencja nie śpi i nie jest ani trochę gorsza.
 
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-01-11   

Żebby była jasność. Ja absolutnie nie gloryfikuje Apple, jestem w pełni świadom również minusów tego sprzętu, jak i czasem nie fajnych praktyk stosowanych przez tą firmę. Mówiłem jedynie na podstawie mojego doświadczenia, oraz tego co przemawia do mnie. Ty miałeś z tym styczność na większa skalę, także masz więcej informacji pozwalających Ci na wyrobienie zgoła innej opinii :)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-11   

Wjechał Iphone Xs Max 256 GB



Więc będę miał na sprzedaż swojego iP 8 Plus 256GB ( kupiony w Grudniu 2017, wymieniony na nowy z ubezpieczenia po stłuczeniu w maju 2018.) zatem prawie nowka jeszcze z folia na plecach.
_________________
 
 
 
ravestation 


Auto: Q7 & Cayman S & Mini & CCW Heist
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 630
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2019-01-11   

ja na swojego XS'a 258 nadal czekam, ale podobno nie mają w magazynie....
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-01-11   

... Ale z kręgosłupem spoko, dzięki za troskę
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-11   

Jak mi w crx gość się w tyłek załadował to 4k dostałem, a naprawa wyszła mnie 50zł (mogłem kupić puszkę farby za 15zł tylko, żeby po ślady po młotku zamalować na pasie tylnym :-) Oczywiście jeszcze trochę drutu do miga i trochę czasu na wyciąganie pasa o drzewo :-D
 
 
sti-wrx 


Auto: matic Accord
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-14   

Youtro napisał/a:
sti-wrx napisał/a:
Youtro napisał/a:
Ze względu na ergonomie obsługi wolę najtańszego Huaweia od flagowca Samsunga.
możesz rozwinąć?

też wolę tramwaj od grzanych foteli w wygodnym nowym aucie :mrgreen:


Policz ile tapnięć potrzebujesz by przy uruchomionym telefonie na widoku podstawowym wejść do ostatnich połączeń i dodać numer z którym ostatnio rozmawiałeś do swoich kontaktów. Nie licząc wpisywania imienia i nazwiska w każdym Huaweiu zajmuje to 4 dotknięcia ekranu. Ile w Samsung?

Wybrałbym mate 20. Jedyne czego by mi brakowało to wodoszczelność ale czy można mieć wodoszczelny telefon ze standardowym gniazdem słuchawkowym?
skoro wybrałeś Huawei zamiast Samsunga to chyba powinieneś samemu podzielić się z nami ta druzgoczącą informacją. domyślam się, że po prostu tego nie zrobiłeś więc proszę:
na podstawowym ekranie. klikam połączenia>klikam dany numer telefonu>klikam szczegóły>klikam dodaj. czyli 4. serio na podstawie takich informacji wybierasz telefony? :shock:

myślę, że warto tu zauważyć, że android występuje w wielu wielu modelach, tych słabych sprzętowo i tanich oraz w flagowcach. IOS tylko w iPhone. więc jeśli mamy porównywać telefony to tylko iPhone vs. flagowce.

miałem S8, mam teraz s9 i nigdy żądnej zawiechy. teraz czekam na S10 :)
 
 
Youtro 


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1002
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-01-14   

sti-wrx napisał/a:
Youtro napisał/a:
sti-wrx napisał/a:
Youtro napisał/a:
Ze względu na ergonomie obsługi wolę najtańszego Huaweia od flagowca Samsunga.
możesz rozwinąć?

też wolę tramwaj od grzanych foteli w wygodnym nowym aucie :mrgreen:


Policz ile tapnięć potrzebujesz by przy uruchomionym telefonie na widoku podstawowym wejść do ostatnich połączeń i dodać numer z którym ostatnio rozmawiałeś do swoich kontaktów. Nie licząc wpisywania imienia i nazwiska w każdym Huaweiu zajmuje to 4 dotknięcia ekranu. Ile w Samsung?

Wybrałbym mate 20. Jedyne czego by mi brakowało to wodoszczelność ale czy można mieć wodoszczelny telefon ze standardowym gniazdem słuchawkowym?
skoro wybrałeś Huawei zamiast Samsunga to chyba powinieneś samemu podzielić się z nami ta druzgoczącą informacją. domyślam się, że po prostu tego nie zrobiłeś więc proszę:
na podstawowym ekranie. klikam połączenia>klikam dany numer telefonu>klikam szczegóły>klikam dodaj. czyli 4. serio na podstawie takich informacji wybierasz telefony? :shock:

myślę, że warto tu zauważyć, że android występuje w wielu wielu modelach, tych słabych sprzętowo i tanich oraz w flagowcach. IOS tylko w iPhone. więc jeśli mamy porównywać telefony to tylko iPhone vs. flagowce.

miałem S8, mam teraz s9 i nigdy żądnej zawiechy. teraz czekam na S10 :)


Tak, ergonomia jest dla mnie priorytetem. Wolę poczekać 10ms na coś dłużej niż się ***** minute że czegoś nie mogę znaleźć w nielogicznym menu. Znałem odpowiedź na to pytanie, ale mialem nadzieję, że ktoś zna szybszy sposób.
_________________

 
 
Youtro 


Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 1002
Skąd: WPR
Wysłany: 2019-01-14   

4 i jesteś na etapie wpisywania imienia, potem kolejne kliknięcie by przejść do nazwiska i kolejne by zapisać. Razem 6. I tak jest na każdym kroku. Zaczynając od nielogiczne przycisku umieszczonego po prawej stronie by trzymając telefon poziomo tracąc go przypadkowo kciukiem.
_________________

 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-01-14   

iPhone - jedno tapnięcie + jedno tapnięcie 3d touch

android dalej w lesie jak widzę :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna