Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: rdk
2012-01-16
Co dzisiaj ciekawego nabyleś/aś?
Autor Wiadomość
Wojtuuus 
EF enthusiast


Auto: EE9 / JZS160
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 905
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-14   

Rok z mi a1, kszajomi, zero stresów, narzekam wyłącznie na aparat (wi(e)działy gały co brały), nic więcej mi nie potrzebne, wszystko mam.

wczoraj aktualizacja do andka pie, jest świetnie.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Honda Civic Ferio 6th Generation

Drogi są niebezpieczne, dlatego trzeba jeździć szybko, by czas przebywania na drodze skrócić do minimum.
 
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-01-14   

Wojtuuus, żona ma i ojciec. Od momentu uruchomienia ani jednego problemu z telefonem. Czysty Android jest bardzo stabilny.
_________________
 
 
 
Kubaa 


Auto: S2000 AP1
Dołączył: 23 Cze 2010
Posty: 1421
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-14   

Ja ze srajfona (miałem kilka, nie narzekałem - ale po prostu się znudziły) przesiadłem się na OnePlus 6, dużo było obaw przed przejściem na Androida i nie żałuje.

Nie widzę sensu dopłacania do topowych Samsungów, a tym bardziej to Hujawejów i innych tego typu wynalazków :mrgreen:
 
 
sti-wrx 


Auto: matic Accord
Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 79
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-15   

Youtro napisał/a:
4 i jesteś na etapie wpisywania imienia, potem kolejne kliknięcie by przejść do nazwiska i kolejne by zapisać. Razem 6. I tak jest na każdym kroku. Zaczynając od nielogiczne przycisku umieszczonego po prawej stronie by trzymając telefon poziomo tracąc go przypadkowo kciukiem.
to chyba logiczne, że trzeba wpisać nazwisko,imię itd. a jak musisz wpisać adres lub email to co? poddajesz się bo zajmie to 2 sekundy dłużej? no co za dziwne podejście.

nie wiem o jakim trącaniu przycisku mówisz, czepiasz się na siłę. włączam telefon odciskiem więc nic nie wciskam a mam odblokowany ekran.
 
 
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-01-15   

też nie lubię samsungów, miałem służbowego i mi nie podchodził , choć bateria trzymała dłużej niż w obecnym p9,za 2 miechy znowu zmiana sprzętu, ciekawe co dadzą tym razem.

Co do Iphonów - kurna nienawidzę rozmawiac przez telefon z posiadaczami, po prostu słabo ich słychać. Chociaż ziomek oddał na gwarancji, dostał nowy i póki co z nim jednym dobrze się gada :oops:
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-15   

dobra batalia :-D mam iphone 5s dzwonię z niego, odbieram telefony i smsy i czasem robię zdjęcia. Zmienię dopiero jak zgubię po pijaku, nie wiem co zmieniłby w moim życiu jakiś flagowiec :mrgreen:
 
 
no_fear 


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 535
Skąd: Krk
Wysłany: 2019-01-16   

krukowskid napisał/a:
...dzwonię z niego, odbieram telefony i smsy i czasem robię zdjęcia... nie wiem co zmieniłby w moim życiu jakiś flagowiec

nic by nie zmienił.


Ale bawiąc się tysiącem mniej/bardziej przydatnych apek, nawigacja, janosiki, muzyczka, filmiki, maile, komunikatory + intensywne przeglądanie internetów - to każdy upgrade słuchawki jest mocno odczuwalny ;-)
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-16   

no yanosika, spotify, youtube, maila, i mesendzera + przegladarki tez uzywam. Nic sie nie tnie i niczego mi nie brakuje. Lapka tez mam z poprzedniej generacji, wsadzilem tylko SSD i tez spelnia moje potrzeby. Chyba jestem malo wymagajacy :-D
 
 
no_fear 


Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 535
Skąd: Krk
Wysłany: 2019-01-16   

no i elegancko :]

Ja mam aktualnie 5.5" i chętnie zakupił bym coś większego :lol:

A jeżeli dla kogoś 4" jest OK.... no to OK ;-)
 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-16   

Dodam, że przesiadłem się na tego iphone z samsunga note 3. Był zajebisty. Szkoda, że zaginął na piątkowej misji :D Ten ekran u mnie rzeczywiście jest malusi, ale wiedziałem, że jak wezmę iphone to będzie lepszy od jakiegoś andka w tej cenie i nie będzie mi go ani trochę szkoda jak coś z nim się stanie.
 
 
Pit 
Piotr aka Limon


Auto: FK8R
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 10097
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-01-16   

no_fear napisał/a:
Ale bawiąc się tysiącem mniej/bardziej przydatnych apek, nawigacja, janosiki, muzyczka, filmiki, maile, komunikatory + intensywne przeglądanie internetów - to każdy upgrade słuchawki jest mocno odczuwalny ;-)

Upgrade iPhone na nowszy model jest totalnie bezbolesny. Wszystko zainstalowane, skonfigurowane i bezproblemowe. Przywrócenie tego mi zajmuje jedno tapnięcie i trzeba poczekać aż wszystko zaciągnie i skonfiguruje. Gdybym miał robić ręcznie taką konfigurację to chyba bym w ogóle nie wymieniał telefonu.
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2019-01-16   

asystent googla w tym tygodniu?
_________________

 
 
krukowskid 

Auto: ED9 ED6 FK8
Dołączył: 09 Sty 2019
Posty: 132
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-16   

już jest
 
 
Narf 

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 92
Skąd: Łódź
Wysłany: 2019-01-20   

Wojtuuus napisał/a:
Rok z mi a1, kszajomi, zero stresów, narzekam wyłącznie na aparat (wi(e)działy gały co brały), nic więcej mi nie potrzebne, wszystko mam.

wczoraj aktualizacja do andka pie, jest świetnie.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ja mam A2 z troche lepszym aparatem, smiga, jedynie bateria moglaby byc wieksza
_________________

 
 
Dareko 


Auto: FN2 Type R / AUDI A4 B8 / BMW 4 F32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 3634
Skąd: Tokyo
Wysłany: 2019-01-23   

zrobiłem sobie prezent na święta w sumie kierownica i reszta wnetrza M performance teraz jest komplet ;)




_________________
Civic SiR-S <--- klik
FN2 Type R EURO Spec
<--- klik
ホンダシビック
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna