Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Deox
2007-06-06
Przykra sprawa.
Autor Wiadomość
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-04   Przykra sprawa.

Z przykrością piszę tego posta, ale postanowiłem to zrobić, bo nie chce aby forum było źle kojarzone i swoim postem całkowicie odcinam się od opisanego na Street Racing PL zdarzenia.

Z góry chce poinformować, że przeczytałem ten topik http://www.streetracing.p...der=asc&start=0 od A do Z i nie mam wątpliwości kto ma rację i z czym mamy doczynienia. Nie mam takżę zamiaru komentować tego co się stało i wcinać swoje trzy groszę do tematu, dbam tylko o forum, w które wkładam wiele pracy i chce by cieszyło się dobrą reputacją.

Chciałem podziękować Japońcowi za wkład w rozwój forum i stworzenie wielu ciekawych tematów, ale ostatnie dni sprawiły, że postanowiłem rozwiązać wsółpracę. Nie może być tak, że ludzie tworzący to forum robią takie numery. Mamy mieć do siebie szacunek i zaufanie przede wszystkim.

Jednoczesnie od dziś nie można edytować swoich postów po czasie dłuższym niż 10 minut od momentu napisania posta, by w przyszłości nie dochodziło do kasowania i tuszowania pewnych spraw.
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-06-04   

:arrow: Jednoczesnie od dziś nie można edytować swoich postów po czasie dłuższym niż 10 minut od momentu napisania posta, by w przyszłości nie dochodziło do kasowania i tuszowania pewnych spraw.

Trochę głupio, bo np. w temacie o moim civicu, edytuje raz na jakiś czas pierwszy post, i wpisuje nowe graty, czy zmianę planów.
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-06-04   

Wiseguy napisał/a:
Trochę głupio, bo np. w temacie o moim civicu, edytuje raz na jakiś czas pierwszy post, i wpisuje nowe graty, czy zmianę planów.
słuszna uwaga... każdy kto uaktualnie mody w pierwszym poście będzie miał kłopot a powstanie mały nie ład, jak każda nowa aktualizacja w projekcie będzie na innej stronie topicu. Deox, myslę że mozna zrobić tak jak było wcześniej ;-)
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-06-04   

Można Deox-owi przesyłać tekst a On bedzie go wklejał do pierwego postu. :-)
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-04   

Macie rację. Więc uruchomi się na stałe baze danych gromodzącą edycję postów i jak coś, to zawsze będzie można przywrócić zmiany.
 
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-04   

No fakt, nie za przyjemna sprawa... PZU czy inne ubezpieczeniowe firmy walowac, okej bym zrozumial... Ale zeby znajomych, ludzi o wspolnej pasji... :/
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-06-04   

popieram chlopakow co do edytowania postow..co do Japonca..coz tez sledze newsy w temacie slawetnego walka ale zdaje sie ze chyba sa jakies niejasnosci w tej kwestii i z tego co czytalem jest na biezaco z sedziami i dzialem technicznym zawodow w Bydzi co by wyjasnic te sprawe..pzdr..przykre mimo wszytsko :-/
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-04   

Panowie nie komentujmy tej akcji i zostawmy przemyślenia dla siebie.
 
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-06-04   

a ja mam taką propozycję, poczekajmy na oświadczenie tych sędziów technicznych i zanim zacznie się wieszać psy na innych to warto mieć 100% pewności... ja wiem co wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemii ale bądźmy ludźmi, to nadal wasz (no ja go tak dobrze nie znam) znajomy czy to przez net czy w real'u i może nie warto tego zaprzepaścić :roll:
takie jest moje zdanie...
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-04   

Zgadzam się z rdk. Ogólnie zostawmy tą sprawę w spokoju. Swoją decyzję przemyślałęm na spokojnie.
 
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-06-04   Re: Przykra sprawa.

Deox napisał/a:

Chciałem podziękować Japońcowi za wkład w rozwój forum i stworzenie wielu ciekawych tematów, ale ostatnie dni sprawiły, że postanowiłem rozwiązać wsółpracę. Nie może być tak, że ludzie tworzący to forum robią takie numery. Mamy mieć do siebie szacunek i zaufanie przede wszystkim.



Nie za pochopna decyzja?? Japoniec dal duzo od siebie na tym forum, a akcja jaka miala miejsca to moze jakies glupie pomowienia. zle mi sie robi jak widze jak ludzie reaguja. Na miejscu Japonca olalbym to i nikomu sie nie tlumaczyl. Zaszczuli go jak psa ... eee szkoda slow.

Cino i Majstor
_________________
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-04   

Swoją decyzję ugruntowałem tym, że sam widziałem jak w jednej chwili zostały edytowane dane na forach i cały topik na Option został wykasowany przez Japońca. Nie chce na nikim psów wieszać, ale chce pracować z ludzmi, których darze zaufaniem.

Pamiętajcie, że nawet jak zmieniacie, kasujecie posty, to baza danych wszystko to rejstruje i mogę przejżeć wszystkie zmiany i widać to czarno na białym. Zreszto wszyscy czytający dział Nasze Auta więdzą co było tam napisane.

To, że sędziowie się nie dopatrzyli i pozwolili startować nie jest dla mnie ważne, chodzi o uczciwe podejście do sprawy i zasady czystej gry, a one zostały złamane.

Japoniec dużo wniósł na forum, ale kurde jakiś zasad trzeba sie trzymać i wyglądać wśród ludzi.
 
 
 
adrian 


Auto: D15B JDM VTEC
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 2761
Skąd: torun
Wysłany: 2007-06-04   

Deox napisał/a:
Pamiętajcie, że nawet jak zmieniacie, kasujecie posty, to baza danych wszystko to rejstruje i mogę przejżeć wszystkie zmiany i widać to czarno na białym



..no tak..to sporo jednak wyjasnia w tej sprawie..czyli cos na rzeczy jednak jest..szkoda...
_________________
エチケットでお悩みの方に人気を集めている爽臭サプリ。一時品
JDM weblog site- http://jdmoption.wordpress.com/
Ostatnio zmieniony przez adrian 2007-06-04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-06-04   

Ok juz mowie jak jest .
Co do znikniecia posta , zrobilem to z pośpiechu jesli jest jakas mozliwosc by nadal ten post tu wrocil z danymi jakie byly tu wczesniej to bardzo prosze o ponowne jego tu umieszczenie ja niestety nie mam takich mozliwosci a kopiowac wszystko z innych for to za duza robota dla mnie.

Akcja wałek potocznie zwana , jesli chodzi o moj silnik i wogule opisywanie projektu mojego auta to już dawno sa w nim braki niejednokrotnie paru tygodniowe , poprostu nie mam na to czasu i sugerowanie sie tym co napisalem 2 , 3 tyg lub miesiace temu jest troche do bani.
Auto przechodziło pewne problemy techniczne od dluzszego czasu walczylem z tymi problemami szukajac rozwiazania. Faktem niezaprzeczalnym jest ten ze kupiłem silnik D16z6 ktory ostatnio mi sie grzał jako tako ogarniete to zostalo jednak dla pewnosci zostaly wykonane rozwiazania alternatywne bym mogl spokojnie wystartowac w bydgoszczy.
W papierach mam 1.5 jak już wielokrotnie podkreslalem podczas badania technicznego zostaly okazane dokumenty mojego wozu oraz auto zostalo sprawdzone . Zeby być fer i dla jasnosci nie bylo rozbierznosci w pojemnosci mojego wozu jednak dzis jest to trudne do weryfikacji z roznych przyczyn o ktorych pisac nie bede bo zaraz podniesie sie krzyk a ja naprawde nie chce mowic co dzialo sie z mym autem na kilka dni przed i po zawodach.
Co do samej organizacji oraz tego co gdzie jest o moim aucie napisane tak wyjsciowo był to silnik 1.6 Z6 byl to pierwszy silnik ktory umarł a raczej zostal wyciagniety poczym przyszedł w jego miejsce kolejny Z6 było to kilka miesiecy temu potem az na miesiac przed bydgoszcza zaczely sie problemy final znacie. Nie ja jestem temu winien że przez cale zawody nikt kompletnie z tych ktorym sie nie podobalo moje auto nie zglosil protestu , nie moj też to biznes ze skoro sie nie podobało a auto jest znane nie sprawdzono choćby nr silnika . Zostalem spytany przez sedziego technicznego : a to nie VTI ? nie otoz nigdy takiego auta nie miałem co już dawalo mi do myslenia ze chyba nie dokonca ktos sie zna i nie jestem to ja pare odpowiedzi o hybryde. Rejestracje dokonałem internetowo i wpisalem tam pojemnosc z dowodu rejestracyjnego.

Teraz pare slow odnosnie for na ktorych jestem na polskiej jezdzie jest pelno nie poprawionych info chocby o dolocie itp pisane to bylo sporo czasu temu a do dzis jedynie kilka fot nowych przyszlo oraz po akcji zdecydowalem sie wpisać 1.5 zamiast 1.6 jak dla mnie nie ma to znaczenia bo jutro moge napisac ze jest to 1.5/1.6 lub 1.6 ja osobiscie zakladam że ktos kto sprawdza auto powinien sie znać.

Na forum Hondatech rowniez dane o aucie nie byly uzupelniane dopiero po akcji nagle zrobil sie ruch na kazdym innym forum na ktorym kiedys auto bylo opisywane naprawde niewiele nowych szczegolow jest dodanych , raz ze mi sie nie chce dwa nie mam na to czasu , trzy niewiele jest tam do opisywania.Tym samym podpieranie sie np moim postem o swapie jest bledem bo nikt z was nie jest wstanie na dzien dzisiejszy udowodnic mnie ze w bydgoszczy zamiast 1.6 siedzialo 1.5 z czapką wlozone np na 3 dni przed zawodami lub inne zabiegi bym zmiescil sie w klasie. wtedy byl czas na weryfikacje jednak tego nie zrobiono a szkoda. Dzis ja moge miec blokow 1.5 4 sztuki w garazu a w budzie siedziec moze moj brzdac Z6.

Argumenty moich oponentow sa takie iż teraz zmieniam wszystko jak leci by tylko zatuszowac ze mam 1.6 otoz nie bo ze wszystkich for na ktorych jestem opisany zmienilem jedynie dane na Polskiej jezdzie oraz hondatech cala reszta jest napisana jak kiedys czyli zmieniony silnik na 1.6 itp itd jednak swap przeszlo auto dosc dawno a wszystkich przekladek itp spraw naprawde nie musze opisywac ani te tym samym robienie ze mnie garbatego konia jest bledem mozna przeszukac fora i jak byk w 3/4 miejsc jest ze jest to 1.6 ale co z tego skoro mogl ten stan rzeczy ulec zmianie do zawodow w bydgoszczy.

Mowienie ze jest to oszustwo ok ale co jest oszustwem ? To ze mogło to być 1.5 czyli zgodne ze stanem w dowodzie ? czy też to że komus nie chciało sie sprawdzić tego co jest na bloku lub bylo na bloku. Czekam nadal na odpowiedz od organizatorow oraz sedziow technicznych i jesli tylko uznam że ich argumenty sa trafne a nie argumenty tych co im sie wydaje ze cos wiecej wiedza niż wiedza naprawde o moim aucie to obiecuje że nagroda w postaci pucharu za 2 miejsce powedruje do przesympatycznego człowieka z ktorym sie scigalem a ktory jadac Fiatem CC walczyl ze mna jak lew ( raz nawet przegrałem ) i zrobie to z przyjemnoscią żeby była jasność bez fochow i bluzganiem jak robi to pare osob w tym kraju ze mna. Co sedziowie techniczni ustalą jesli chodzi o inne auta mnie na dzien dzisiejszy nie interesuje a co wiem to zostawie dla siebie wybaczcie.

Na imprezie w bydgoszczy bylo bardzo duzo niejasnosci moim zdaniem , osobiscie jako tako ogarniam temat aut i dawno w pewne bajki nie wierze coz no widac tak musi byc że czasem na kogos padnie tym razem na mnie. Impreza byla udana i owszem rywalizacja w mojej klasie byla ekstra i naprawde trzeba bylo sie napracowac by wygrac co tylko dodalo smaczku tym zawodom reszte pomine a spekulacje zostawie spekulantom nie pierwszy to raz i nie ostatni.

Pozdrawiam DEoxie i jesli tylko bedziesz chcial to chetnie nadal mozemy pracowac razem.
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-05   

Zobaczymy co powiedzą sędziowie, jeśli wogóle zechcą wracać do sprawy. Post nie zostanie przywrócony, bo taka możliwość nie istnieje.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna