Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Deox
2007-06-06
Przykra sprawa.
Autor Wiadomość
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-06-05   

Japoniec, nie poczuwam się do dawania Tobie rad i mówienia co masz robić, ale sam widzisz jak to wszystko sie potoczyło i napiszę Ci co ja bym zrobił na Twoim miejscu

Poprostu napisalbym wszędzie gdzie trzeba, ze najnormalniej przepraszam za to że wyszła taka sytuacja [może nie masz za co przepraszać - nie wnikam, ale jednoznacznie nie jesteś w stanie odpowiedziec na pytanie jaką masz pojemność więc ludzie do tego czasu mogą Ci pisać że zrobiłeś jakiś wałek] że nie potrzebnie odbyła sie ta cała sytuacja z edycją i usuwaniem na forum... niewiem, w każdym razie ja osobiście nie zrobiłbym tego tak, żeby zostawic to na pastwę losu. Jak mówie, cąlkowicie odbijając od tego jaką masz pojemność najnormaniej w świecie przeprosiłbym za zaistniałą sytuację, oddał ten puchar i miał nadzieje że ludzie mnie zrozumieją... wiadomo - wszystkim nie dogodzisz. Ale po takim czymś bynajmniej bym spał spokojnie, a wiem że sie tym przejmujesz bo sie do tego przyznałeś.

Ja mam jakieś zdanie na temat tego co się stało, ale dyskusja toczy się w niejednym miejscu więc powielanie jej tutaj jest bezsensem, a dla świetego spokoju zrobiłbym jak napisałem wyżej i tyle.

Pozdrawiam i mam nadzieje że wszystko się wyjaśni
 
 
 
jubikej

Auto: moje
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 234
Skąd: wwo
Wysłany: 2007-06-05   

Moim zdaniem Deox troche niefajnie zrobiles wyrzucajac bez slowa japonca z moderowania. W żaden sposób nie mam zamiaru go bronić czy oczyszczać, podjął decyzję, a teraz ponosi tego konsekwencje. Zdziwil sie jednak lekko jak mu o tym powiedziałem po przeczytaniu tego wątku. Tego sie tak nie robi, poza tym on naprawde mial ogromny wklad w rozwoj tego forum, a potraktowales go lekko mowiac jak smiecia, bez szansy na obrone, czy tez dania mu drugiej szansy. Za tydzien wszyscy zapomna o sprawie, kilka osob ja sobie zapamieta, ale to tyle. Ja osobiscie nie mieszalbym prywatnych spraw japonca z tym jak wywiazuje sie ze swoich obowiazkow moderatora na forum, a do tego pretensji miec chyba nie mozna.

to tyle ode mnie
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-05   

jubikej napisał/a:
Moim zdaniem Deox troche niefajnie zrobiles wyrzucajac bez slowa japonca z moderowania.


Niefajnie postąpił Japoniec kasując cały temat o swoim aucie bez moje zgody i tak samo zrobił to bez słowa. Na tym forum nie może być tak, że jakiś post mi nie podpasuje, a jest zgodny z regulaminem to się go kasuje, bo zawiera informacja np, które mi nie odpowiadają. Następnie ludzie się śmieją, że w moment po przykrym zdarzeniu prawdziwe informacje znikają i ja wtedy wygląda całe forum? Tak być nie może, a druga sprawa jest taka, że ja teraz nie mam pewności, że już się taka sytuacja nie powtórzy kiedyś tam.

jubikej napisał/a:
Tego sie tak nie robi, poza tym on naprawde mial ogromny wklad w rozwoj tego forum, a potraktowales go lekko mowiac jak smiecia, bez szansy na obrone, czy tez dania mu drugiej szansy.


Jubikej nie traktuje ludzi jak śmiecie i do każdego mam szacunek. Kolegi Japońca nie wyrzuca, poprostu pozbawiłem go możliwości edytowania tego co piszą inni z wyżej wymienionych powodów. Naprawde doceniam to co zrobił i jak pomógł temu forum, ale kurcze trzeba czasem pomyśleć zanim się coś zrobi. Zobaczymy jak się dalej sprawy potoczą i co z tego wyniknie. Napewno nie będe na Japońca jechał i inne pierdoły. Mogę z nim rozmawiać, pisać i toczyć beke.
 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-06-05   

http://www.streetracing.p...er=asc&start=75

buziaki chłopaki :mrgreen:

Deox nie pozostaje mi nic innego jak powklejac z innych for dawno nie aktualne dane lub nie uzupelniane bys byl zadowolony moze wtedy dostane WAŁEK na modowanie.

Pa.
 
 
kashmere 

Auto: ProCeed 08 / MX-5 NA 94
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 1350
Skąd: gdynia
Wysłany: 2007-06-05   

przeczytalem calosc i na sr i tu. łojezu :!:
_________________
 
 
Pawco 


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3109
Skąd: 3mia100
Wysłany: 2007-06-05   

afera na cala Polske sie zrobila... :-)
 
 
 
jubikej

Auto: moje
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 234
Skąd: wwo
Wysłany: 2007-06-05   

japoniec jestes slawny :D
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-05   

jubikej napisał/a:
japoniec jestes slawny :D


no to napewno :D
 
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-06-05   

Sadze ze sedzia techniczny jasno dal do zrozumienia iż przeoczył sprawe nr w mym aucie a organizator Michał Orzech z ktorym dzis rozmawiałem telefonicznie i naprawde super nam sie gadało bez spiec ni burczenia stwierdził ze skonsultuje moją propozycje z innymi sedziami oraz organizatorami odpowiedz ich macie na forum SR sadze ze zbedny bedzie moj komentarz.Propozycja moja wynikała z tego że dość mam wieszania psow na mojej osobie a sama sytuacja i awantura oparta jest o to co ja napisalem lub nie na forach ktorych jestem to troche dziecinne bo dane mozna tam zmieniac lub uzupełniac do woli jednak widac ze czesc ludzi bierze to za wykładnie Prawdy to juz nie moj jednak problem. Ja sie tylko zastanawiam co by było gdybym wogule tego auta nie opisywal gdziekolwiek. Toczyc piany nie bede opinie wyrobil sobie kazdy na podstawie moich postow sprzed tygodni miesiecy itp itd i styka ja zyje dalej a jesli jeszcze pojawie sie na zawodach jakichkolwiek to napewno nie pozostawie watpliwosci co mam pod maską

Ja tylko dodam ze sporo kasy mnie kosztowało pojawienie sie tam ze sprawnym autem dodatkowo po legalu by nikt sie nie przyp... a podczas sprzedazy nowy wlasciciel dostanie bonus do mojego auta ale to już sie dowiecie gdy przyjdzie na to czas.

Dyskusje o moim aucie i starcie w bydgoszczy uznaje za zamknietą sprawa Deoxa i mojej tu obecnosci lub dalszej wspolpracy w dziale administracji pozostawiam jako otwartą do dalszej dyskusji.

Pozdrawiam.
 
 
Japoniec 
:) The champ is here


Auto: Fiat 126p Maluch Trophy
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 4060
Skąd: Sopot
Wysłany: 2007-06-05   

aaa i dodam ze opis auta skoro nie mozna przywrocic w chwili wolnej wkleje tu na forum
 
 
Pawco 


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3109
Skąd: 3mia100
Wysłany: 2007-06-06   

jubikej napisał/a:
japoniec jestes slawny :D


szkoda ze w negatywnym tego słowa znaczeniu
 
 
 
jubikej

Auto: moje
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 234
Skąd: wwo
Wysłany: 2007-06-06   

jap sprawy by nie bylo gdyby wlasnie nie to opisywanie auta w internecie, ani tez chwalenie sie po forach pucharem. wtedy bylaby cisza i nikt nie wiedzialby nic. Teraz zrobila sie zadyma, ale to bylo do przewidzenia. Moja propozycja bez wzgledu na decyzje sedziow, zwroc im ten puchar - popros o przesuniecie na ostatnie miejsce w klasie. I odzyskaj tym samym szacunek swoich kolegow, ktorzy poczuli sie przez ciebie oszukani. nieh to sie juz skonczy, bo ile mozna to ciagnac??
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-06   

Dokładnie jak pisze Jubikej. Kończymy, zamykamy, a z Japońcem się dogadam prędzej czy później i zobaczymy co będzie. Niech trochę pocierpi, to mu na dobre wyjdzie i wybije atomowe pateny z głowy. ;)

Na poważnie, to najpierw Japoniec zacznij sprzątać ten bałagan i wyciągnij odpowiednie wnioski. Czas leczy rany, ale najważniejsza będzie teraz Twoja postawa do tej całej sytuacji.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna