Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
modyfikator plus
Autor Wiadomość
bkurek 

Auto: EK4 B16A2
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 52
Skąd: Limanowa
Wysłany: 2010-04-18   modyfikator plus

witam forumowiczów, mam takie pytanie słyszeliście o modyfikatorze plus? podobno niezły wynalazek i podnosi lekko moc, obniża spalanie i przedłuża żywotnośc silnika. oglądałem test na tvnturbo ich turbo skody i na prawdę działa potwierdziła to hamownia a co wy o tym sądzicie może ktoś próbował?
 
 
bartolos11 
Linux power!


Auto: Renault Megane 1.6 16v K4M
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 630
Skąd: Leszno
Wysłany: 2010-04-18   

Też chciałem założyć temat o tym wynalazku bo mam mieszane uczucia na temat tego modyfikatora plus.
Z opisu wynika ze to czyni cuda, a nie wiem jak to w rzeczywistości się sprawdza.
Czy ktoś już miał z tym doczynienia?
_________________
 
 
kashmere 

Auto: ProCeed 08 / MX-5 NA 94
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 1350
Skąd: gdynia
Wysłany: 2010-04-18   

jak dla mnie hicior, tak mi sie spodobalo że zalałem równiez do dyfra, ktory zachowuje się teraz jak LSD, swietnie spina. W silniku mam wlane 4litry i spalanie spadło o ok 5l, moc jeszcze nie mierzylem ale na oko to z 20km doszło.
_________________
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2010-04-18   

kashmere napisał/a:
jak dla mnie hicior, tak mi sie spodobalo że zalałem równiez do dyfra, ktory zachowuje się teraz jak LSD, swietnie spina. W silniku mam wlane 4litry i spalanie spadło o ok 5l, moc jeszcze nie mierzylem ale na oko to z 20km doszło.


:lol: :lol: :lol:

bkurek napisał/a:
słyszeliście o modyfikatorze plus? podobno niezły wynalazek i podnosi lekko moc, obniża spalanie i przedłuża żywotnośc silnika. oglądałem test na tvnturbo ich turbo skody i na prawdę działa potwierdziła to hamownia a co wy o tym sądzicie może ktoś próbował?


Szkoda Twojego czasu na marnowanie go czytając lub oglądając materiały o durnych wynalazkach typu "Technologia wojskowa w Twoim aucie."

Zastanów się, czy za parę złoty można uzyskać:

* Przedłuża się wiek roboczy silnika przynajmniej
2 razy
* Zmniejsza zużycie paliwa od 8 do 12%
* Zwiększa moc silnika do 15%
* Całkowicie eliminuje "zimny start silnika" (suchy start)
* Silnik łatwiej nabiera przyspieszenia - tuning efekt
* Ułatwia start silnika podczas niskich temperatur (nawet do -40°c)

Normalnie cud nad Wisłą, ale muszę Ciebie zmartwić, bo perpetum mobile jeszcze nie zostało wynalezione.

Teraz sam sobie odpowiedz na pytanie ile to jest warte. :rip:
 
 
 
kashmere 

Auto: ProCeed 08 / MX-5 NA 94
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 1350
Skąd: gdynia
Wysłany: 2010-04-18   

dulux, nie ma sie z czego smiac, naprawdę tak zrobiłem. Jak minie załoba to planujemy zalac do AYC do kumpla evo 8ki.
_________________
 
 
bkurek 

Auto: EK4 B16A2
Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 52
Skąd: Limanowa
Wysłany: 2010-04-19   

kashmere napisał/a:
jak dla mnie hicior, tak mi sie spodobalo że zalałem równiez do dyfra, ktory zachowuje się teraz jak LSD, swietnie spina. W silniku mam wlane 4litry i spalanie spadło o ok 5l, moc jeszcze nie mierzylem ale na oko to z 20km doszło.


dziekuję za opinie!!!

wiec tak po pierwsze jak juz napisałem ogladałem program tvn turbo i zalali do swojej skody 1.9 tdi i potem hamownia i okazało sie ze moment wzrósł i pare koni przybyło w dodatku silnik ciszej chodził, co wiecej wypowiadał sie gośc który jeździ na oesach i chwalił to. nie wiem jaka prawda dlatego pytam bo za pieniądze teraz ludzie wszystko powiedzą.
 
 
ember 
.e


Auto: niebieski sedan
Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2379
Skąd: Syrynia / Wrocław
Wysłany: 2010-04-19   

bkurek napisał/a:
kashmere napisał/a:
jak dla mnie hicior, tak mi sie spodobalo że zalałem równiez do dyfra, ktory zachowuje się teraz jak LSD, swietnie spina. W silniku mam wlane 4litry i spalanie spadło o ok 5l, moc jeszcze nie mierzylem ale na oko to z 20km doszło.


dziekuję za opinie!!!

to był sarkazm...
_________________
 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2010-05-01   

odswieze ten smiechowy temat, bo i tak nic nowszego sie nie pojawilo w aftermarkets :lol:
przeciez to gowno od niby ruskich odtraca juz wygladem samego opakowania, wiocha zalatuje na kilometr i do reki bym tego nie wzial, tym bardziej nie zaaplikowal odbytniczo, a co dopiero do silnika wlewac :ugh:
w b16 sprawdza sie ceramizer, dol sie polepsza - od 1250rpm ciagnie niczym po zalaczeniu vtaka :shock:
i to na kazdym biegu
_________________
 
 
Monster 


Auto: Ignis Sport
Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 682
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2010-05-02   

Krychu napisał/a:
w b16 sprawdza sie ceramizer, dol sie polepsza - od 1250rpm ciagnie niczym po zalaczeniu vtaka :shock:
i to na kazdym biegu

czemus mi tego nigdy nie powiedział :krzeslem:
 
 
 
montana88

Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 34
Skąd: WARSZAWA
Wysłany: 2011-03-05   

sprzedaje to w sumie w sklepie, byłem na szkoleniu i jak spytałem czy jeśli po zalaniu moc będzie taka sama bo pojadę przed na hamownie i po to gość mówił że są filmiki jak to działa, i nie ma zwrotu kasy, więc odpowiedzcie sobie na to pytanie sami. ;P
 
 
 
Mlody_ 


Auto: EJ2
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 234
Skąd: Człuchów
Wysłany: 2011-03-16   

z tym ceramizerem to tez jakas bajka ;P
_________________

 
 
 
Gipsu 

Auto: Prelude BA4 B20Ax
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-03-17   

widzę że dużo teorii zostało tu napisane to teraz dodam coś od siebie, z własnego doświadczenia. jakieś 15kkm temu wlałem to ustrojstwo do silnika bo trochę mi oleju zaczął brać, od tamtej pory zmieniałem olej 2 razy i w międzyczasie nic nie dolewałem.
co do wzrostu mocy i obniżenia spalania to wątpię żeby zaszły jakieś zmiany ale kto wie.....
to tyle.
pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna