Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Przenośna nawigacja samochodowa.
Autor Wiadomość
Razor4ever 
Playa 4 Life


Auto: Wozi dupa Murano SE AWD
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 427
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2007-06-15   Przenośna nawigacja samochodowa.

Czesc Wam :-) ,

Mam pytanie, czy ktorys z was uzywal kiedykolwiek przenosnych nawigacji. Planuje wlasnie kupic sobie taka i jest wiele firm na rynku, a ja jestem totalnie zielony :mrgreen: . Glownie mi chodzi o to zeby bylo kierowanie glosowe i zeby wizualnie (graficznie) mapa byla czytelna.
Zasilanie oczywiscie poprzez wejscie zapalniczki itd. Takze jezeli cos wiecie na ten temat lub macie doswiadczenie z takim urzadzeniem to pomozcie troche, oraz tez jaka firme najbardziej powinienem brac pod uwage.

Pozdrawiam :P
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-15   

Moj ojciec wybral troche inna opcje... Ma Nokie N73 i kupil sobie GPS Blutut i wgralem mu Tom Toma 6 i fajnie to dziala :) Mozna tez np. pod laptopa to podpiac i tez fajnei dziala...
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-06-15   

Jesli chodzi o mapy to znajomy chwalil sobie TOM TOM, podobno lepszy niz AUTOMAPA. Co do urzadzen to ma MIO Mio Pocket PC Bardzo sobie chwali choc jezdzi na automapie. Drugi znajomy ma oryginalnego TOM TOMA ale on jezdzi duzo po eropie i mowi ze tez bardzo si.


Widzialem obydwa MIO wyglada ladniej i ma wiecej funkcji. Co do map to indywidualne podejscie . TOM TOM podobno lepszy jesli chodzi o europe. w polsce obie mapy daja rade.
_________________
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-06-15   

Testowałem proaktycznie wszystkie nawigacje dostępne na naszym rynku oraz te ktore dopiero mają być i najlepszy jest Palmtop oraz automapa, jeżeli chodzi o navi na polskę.
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
Razor4ever 
Playa 4 Life


Auto: Wozi dupa Murano SE AWD
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 427
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-15   

To moze zapodajcie jakies linki do produktow ktore wymieniliscie. Z tego co zrozumialem to niektorzy z was poprostu wgrywali soft do komorek, plamtopow itp.?

Ja to w sumie sie niechce bawic w takie manewrowanie, tylko poprostu kupic navi. Biore tez pod uwage mape europy bo chcialbym troche poza polska posmigac.

EDIT: no chyba ze uwazacie za lepsze rozwiazanie kupna takiego palmtopa i wgranie soft innej firmy czy jakos tak..
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-06-15   

Razor4ever napisał/a:
Z tego co zrozumialem to niektorzy z was poprostu wgrywali soft do komorek, plamtopow itp.?


Dokladnie tak...
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Razor4ever 
Playa 4 Life


Auto: Wozi dupa Murano SE AWD
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 427
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-15   

o znalazlem tutaj cos ciekawego

http://www.mio.pl/mapy.php

Urządzenie do nawigacji Mio C250
http://www.mio.pl/cennik....ji%20Mio%20C250

Dosyc tanie, a moze byc dobre ?
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-06-15   

Mio Pocket PC miales w moim pierwszym poscie. Odnosnik do allegro rowniez. Bardzo ladny i czytelny w uzytkowaniu. Jak dysponujesz wolnym czasem , to podjedz sobie do jakiegokolwiek media marktu i tam jest dzial z navi. Mozesz sam sie pobawic. Sa tomtomy, clariony, pioneery. Przedzial cenowy jest duzy od kilkuset zlotych do 3tysiecy. Z tego co pamietam to same nawigacje z mapami. Nie sa to palmtopy jak MIO
_________________
 
 
 
Razor4ever 
Playa 4 Life


Auto: Wozi dupa Murano SE AWD
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 427
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-15   

Cino napisał/a:
Mio Pocket PC miales w moim pierwszym poscie. Odnosnik do allegro rowniez. Bardzo ladny i czytelny w uzytkowaniu


Aha, fakt :-) . Co mi sie podoba w tym produkcie ze jest to tez przenosny komp, a czasami cos takiego moze sie przydac. Dzieki za pomoc wszystkim, jak macie cos jeszcze fajnego to zapodajcie.
 
 
Cino 


Auto: BMW F15 X5 / Audi Q7 II / 911
Dołączył: 08 Sty 2007
Posty: 4312
Skąd: Gdańsk / Bydgoszcz
Wysłany: 2007-06-15   

MIO przede wszystkim jest ladny wizualnie, latwy w oblsudze , do tego masz w nim pocket office , bluetooth i wi-fi. Takze mozesz go spokojnie uzywac jako organizera.
_________________
 
 
 
Razor4ever 
Playa 4 Life


Auto: Wozi dupa Murano SE AWD
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 427
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-15   

Cino napisał/a:
MIO przede wszystkim jest ladny wizualnie, latwy w oblsudze , do tego masz w nim pocket office , bluetooth i wi-fi. Takze mozesz go spokojnie uzywac jako organizera.


8-) Si ;-)
 
 
karolek 


Auto: EG5 D16Z6
Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 92
Skąd: Sieradz&Wrocław
Wysłany: 2007-06-15   

Polecam MIO P350 sam używam z AutomapąXL i zestaw się spisuje zajefajnie, a i cenowo tez znosnie, niewiele ponad 1000.
_________________
MOJĄ NIEOBECNOŚĆ NA FORUM SPONSORUJĄ BROWARY ŻYWIEC !
 
 
 
Ninja 


Auto: Subaru Legacy Turbo
Dołączył: 08 Maj 2007
Posty: 59
Skąd: GD
Wysłany: 2007-06-16   

ja mam Palmtopa Acer N35 z wbudowanym GPS i wgrana Automape. Tez przyjemnie dziala.
_________________
 
 
jubikej

Auto: moje
Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 234
Skąd: wwo
Wysłany: 2007-06-16   

w urzadzeniach MIO pojawila sie ostatnio mapa w wersji 3.3, poprzednia wersja 3.2 dzialala fajnie ale z dokladnoscia bylo cieniutko, pokrycie polski ok 40%
nowej wersji jeszcze nie testowalem, ale producent zapowiadal juz mape z pokryciem ponad 90%

bardzo fajne urzadzonko do nawigacji to wlasnie C250, ktore z mapami calej europy kosztuje 1160zl

kupno PDA Mio P350 to koszt ok 900zl do tego nie mamy mapy, kazdy powie ze najprosciej jest ukrasc taka mape z netu i zainstalowac za free, ale w tym C250 za niewiele wiecej nie jestesmy zlodziejami
 
 
Razor4ever 
Playa 4 Life


Auto: Wozi dupa Murano SE AWD
Dołączył: 02 Lut 2007
Posty: 427
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-06-16   

Jesli chodzi o moja sytuacje to moge wydac na to do 1500zł wiec luzik. Wlasnie chodzi mi o to zeby ta mapa byla bardzo szczegolowa, niechce zeby cos brakowalo..

EDIT: Ostatnio tez myslalem nad zmiana telefonu komorkowego, przegladajac te nawigacje natrafilem na to

http://www.agito.pl/product/30853?cid=53#

tylko zastanawiam sie czy bede mial w tym kierowanie glosowe (typu skrec w prawo potem w lewo, zrob obertasa w centrum itp. :lol: ) Bo na tym mi najbardziej zalezy ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna