Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Formuła 1
Autor Wiadomość
johnnyg 


Auto: Eg3 Civic
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 1794
Skąd: pe do eń
Wysłany: 2019-02-21   

Limon napisał/a:
johnnyg, za to Twój komentarz jest tutaj baaaardzo potrzebny i istotny. :lol: :lol:

:| no dobra idę stont
_________________
Obłędem jest dawać się bezwładnie ponosić słowom nie słysząc ich.
 
 
TorquedMad_Mind 


Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 5759
Skąd: Bratislava
Wysłany: 2019-02-21   

Limon napisał/a:
johnnyg, za to Twój komentarz jest tutaj baaaardzo potrzebny i istotny. :lol: :lol:

dalej próbuje się odgryźć za projekty i gubałówkę :lol:
_________________

Gumka23 napisał/a:
No to Bio ma rację.
 
 
Michael456 


Auto: Fiesta ST180
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 62
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-02   

I co myślicie o Williamsie i innych zespołach po zakończonych testach w Barcelonie ? :D
 
 
MarceLL 


Auto: S2K AP2, Accord CS1, CBR 600RR
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 224
Skąd: Wallington, NJ
Wysłany: 2019-03-03   

Ja liczę, że LEC będzie mocno cisnął VET a ten zacznie popełniać błędy, może być wtedy ciekawie, team orders i te sprawy, ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało i jak z tego wybrnie Ferrari, chyba, że już z góry wszystko ustalone i nici z moich marzeń heh. Mercedes chyba trochę się ukrywał z formą na testach, wychwalali Ferrari a to pewnie tylko zasłona dymna i tytuł znowu będzie należał do nich. Mega ciekaw jestem formy Alfy i RAI, myślę, że jakieś podia są w zasięgu. Racing Point też może zaskoczyć no i HAAS chociaż z tymi kierowcami będzie to mega ciężkie, ale fuksem coś tam może im się udać. Walka w środku stawki ogólnie będzie ciekawa Renault, McLaren też mogą namieszać. Co do Williamsa to jak narazie wygląda to kiepsko, wierzę, że do Melbourne coś tam jeszcze poprawią, mega szkoda tego straconego czasu, zwlaszcza dla KUB, który po tylu latach przerwy bardzo potrzebował tych kilometrów nawet w 1-2 sek wolniejszym bolidzie od reszty, ale akcja z opóźnieniem w budowie bolidu i ogólnie dostępności części zamiennych mega słaba ze strony teamu, no i koniec końców pojeździł tyle co nic. Wierzę jednak, że KUB coś pokaże mimo tego straconego czasu i jakaś wysoka pozycja wpadnie w którymś GP. Będzie to bardzo trudne zadanie w obecnej formie Williamsa i pozostaje tylko trzymać kciuki i wierzyć, że nie do końca wszystko stracone i uda się rozwinąć bolid w trakcie sezonu i coś zaatakować, jak nie w tym to w następnym sezonie. A tak ogólnie to chyba trzeba poczekać do GP Australii, żeby ocenić siły poszczególnych zespołów, a pogdybać zawsze można ;-)
_________________

 
 
Michael456 


Auto: Fiesta ST180
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 62
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-03   

Na pewno po pierwszym wyścigu będziemy wiedzieć więcej niż po tych testach, ale to jednak pierwszy wyścig, więc też wszystkiego się nie dowiemy jeszcze. Mam nadzieję, że właśnie LEC będzie walczył z VET i może będzie nawet lepszy od niego, bo prawda jest taka, że w tym sezonie młodzi kierowcy, którzy weszli do F1 są szybcy i naprawdę może być bardzo ciekawie. Z Haasem to prawda, bolid może być dobry, ale jak kierowcy będą się spisywać, tego nie wiadomo. Alfa z Kimim to będzie dla mnie mocny team w tym sezonie, ciekawi mnie Renault co pokaże z RIC. Mercedes jak to Mercedes na testach siedzi grzecznie cicho, a jak przychodzą wyścigi to wtedy pokazują na co ich stać. W mojej opinii Williams ma lepszy bolid niż w tamtym sezonie i jest nadzieja, że będzie dobrze, najważniejsze żeby mieli wszystkie części na Australię, ale i tak tam nic nie pokażą raczej, ale coś czuję, że od 5 GP może być już lepiej, bo ten bolid ma potencjał, teraz wszystko jest w rękach inżynierów i mechaników, żeby się z tym wszystkim uporali i widzę KUB i RUS w Q2 a nawet może być walka o top 10, bo nie można narzekać, ale Williams ma w tym sezonie naprawdę szybkich kierowców ;)
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-03-03   

Ja spodziewam się, że początek sezonu znów będzie dla Ferrari, ale potem VET nie wytrzyma presji. Przez większość 2018 roku miał dobry układ z RAI i to mu pomagało. Teraz, gdy czeka go presja ze strony Mercedesa i jeszcze wewnątrz zespołu, chłop może tego nie ogarnąć. Wątpie też, żeby Leclerc przyjał postawę wingmana jak np. Bottas - za dużo ambicji i woli walki jest w tym chłopaku ;)

Bardzo jestem ciekaw sytuacji w RedBullu. Po 1 w związku ze zmianą silnika. Honda generalnie wygląda chyba najlepiej od momentu kiedy wrócili do F1, bardzo poprawili kwestie niezawodności jednostki, ale mocy chyba jeszcze brakuje, nawet do poziomu Renault. Są oczywiście tory gdzie RB jak zwykle nadrobi nadwoziem (a to znowu wydaje się być bardzo dobre), ale braki w mocy mogą im doskwierać. Będzie to tym bardziej widoczne, jeśli okaże się, że zespoły jak Haas, Alfa i Renault znacząco zmniejszyły dystans do czoła stawki i są w stanie gonić RB. Po 2 Kierowcy. W teorii mają teraz dwóch narwańców, Gasly i Verstappen to może być mieszanka wybuchowa, chyba, że Max przejmie rolę tego bardziej dojrzałego "seniora" jaką pełnił w zespole RIC.

Przechodząc płynnie do Ricciardo, mojego ulubionego kierowcy w stawce, bardzo jestem ciekaw jak wpasuje się w role kierowcy środka stawki. Z jednej strony, będzie miał dużo roboty, bo nie oszukujmy się - najwięcej wyprzedzania jest właśnie w środku. Z drugiej strony, brak możliwości walki o podia, może go nieco frustrować. Ciekaw jestem też jak będzie układała się współpraca z Hulkiem. Renault robi ogromny "hype" wokół Riccardo, choćby w mediach społecznościowych. Jeśli przeniosą to samo faworyzowanie do garażu, Nico może zacząć się buntować i ze współpracy, czy choćby szacunku dla partnera z zespołu, może nic nie zostać.

Mnie, przynajmniej na tą chwile, bardzo pozytywnie zaskakuje McLaren. Jeśli to co udało im się osiągnąć na testach to nie są pozory i gra pod sponsorów, to może się okazać, że zrobili największy skok od zeszłego roku ze wszystkich zespołów.

Alfa z Kimim to może być hit. Już nie mogę się doczekać zrzutów z Team Radio :D

No i ten Williams... Mam mimo wszystko nadzieje, że będą robili choć małe kroki do przodu w trakcie sezonu. Mają kilka ciekawych rozwiązań w bolidzie, wiec widać, że ktoś jednak zabrał się tam do roboty od kwestii technicznej. Silnik to też raczej solidny punkt, wiec wszystko rozbija się o dalszy rozwój bolidu, i o Roberta, żeby był w stanie pokierować tą taczkę w odpowiednim kierunku. Nie spodziewam się raczej jakiś fenomenalnych wyników obu kierowców tego zespołu, mimo mojego ogromnego szacunku i wiary w umiejętności Roberta. Ale z drugiej strony są wyścigi jak Baku i Monaco, gdzie przy odrobinie szczęścia może zająć dobrą pozycje nawet słabym autem :)

Jedno jest pewne - szykuje się bardzo ciekawy sezon. Nie kibicuję jakoś specjalnie ani Ferrari ani Mercedesowi jeśłi chodzi o zdobycie Mistrza. Chciałbym jedynie, aby rywalizacja trwała do samego końca, a nie kończyła się na kilka wyścigów przed końcem sezonu jak to miało miejsce przez ostatnie dwa lata :)
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-03-03   

Michael456 napisał/a:
Mam nadzieję, że właśnie LEC będzie walczył z VET i może będzie nawet lepszy od niego,


pewnie podpisał w umowie że jest drugim kierowcą więc vet tak czy siak będzie 1 ..

nikesonmyfeet napisał/a:
No i ten Williams... Mam mimo wszystko nadzieje, że będą robili choć małe kroki do przodu w trakcie sezonu. Mają kilka ciekawych rozwiązań w bolidzie, wiec widać, że ktoś jednak zabrał się tam do roboty od kwestii technicznej. Silnik to też raczej solidny punkt, wiec wszystko rozbija się o dalszy rozwój bolidu, i o Roberta, żeby był w stanie pokierować tą taczkę w odpowiednim kierunku. Nie spodziewam się raczej jakiś fenomenalnych wyników obu kierowców tego zespołu, mimo mojego ogromnego szacunku i wiary w umiejętności Roberta. Ale z drugiej strony są wyścigi jak Baku i Monaco, gdzie przy odrobinie szczęścia może zająć dobrą pozycje nawet słabym autem :)


jak rk będzie 15 to mogą otwierać szampana w williamsie :mrgreen:
_________________

 
 
 
nikesonmyfeet


Auto: Civic EG
Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 508
Skąd: Waw
Wysłany: 2019-03-10   



Oglądali? Ja jestem w połowie, na prawdę dobra produkcja. 8-)

Spoler Alert!
















Hamilton zgarnia mistrza. :mrgreen:
_________________
https://nksnmft.tumblr.com
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2019-03-10   

nikesonmyfeet, już obejrzałem. Fajnie jakby po sezonie 2019 też wyszedł taki materiał.
_________________
 
 
 
tarjei86 

Auto: Octavia 3FL 1.5TSI
Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 422
Skąd: Kraków/Bytom
Wysłany: 2019-03-11   

wczoraj pod rząd 3 odcinki obejrzałem. świetna realizacja
_________________
Było: Accord CH6 H22A7/A8 - R.I.P
Było: Accord CM2 TypeS K24A3 - SOLD
Jest: Octavia 3FL Business 1.5TSI
 
 
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-11   

Moja się mnie tylko ciągle pyta czy to reżyserowane czy naprawdę. Czasami sam mam wrażenie, że wydarzenia towarzyszące F1 w naturalny sposób układają się w dobry film dokumentalny 8-)
 
 
hot_rider 


Auto: #Zeto
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 3025
Skąd: kraj kwitnącej lipy
Wysłany: 2019-03-17   

biblia mówi ostatni będa pierwszymi !
_________________

 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3706
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-03-17   

Ja się nie martwię, na spokojnie ;-)
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
Tommi01 


Auto: MRS
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 1071
Skąd: tarnow
Wysłany: 2019-03-17   

co tu się oszukiwać w tym sezonie nic nie zrobi . wg mnie najgorsze będzie to że rk miał jakiś fejm dobry kierowca f1 i większość ludzi uważała go za dobrego kierowce a po tym sezonie może się to zmienić w oczach przeciętnego polaczka
_________________

 
 
 
Michael456 


Auto: Fiesta ST180
Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 62
Skąd: Kraków
Wysłany: 2019-03-17   

Tommi01 napisał/a:
co tu się oszukiwać w tym sezonie nic nie zrobi . wg mnie najgorsze będzie to że rk miał jakiś fejm dobry kierowca f1 i większość ludzi uważała go za dobrego kierowce a po tym sezonie może się to zmienić w oczach przeciętnego polaczka

Niestety, ale tak już się dzieje, że polaczki zaczynają już najeżdżać na Roberta.
A jak się napisze jakiś pozytywny komentarz to pełno ludzi się znajduje i zaczynają hejtować człowieka :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna