Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki wydech i dolot ? CRX DEL SOL D16Z6
Autor Wiadomość
wolek 

Auto: crx del sol
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: wielkop
Wysłany: 2010-12-29   Jaki wydech i dolot ? CRX DEL SOL D16Z6

Co do dolotu ubzdurałem sobie parówę ale co do wydechu nie mam na ten moment konceptu. Wstepnie z tego co poczytałem kolektora u mnie nie trzeba ruszać (porównywalny jesli chodzi o osiągi do ebay productions made in china), zamiennik kata to tłumik przelotowy, nastepnie środek jak najdłuższy no i końcowy najlepiej oem look.
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-29   

co do dolotu: najlepszy przyrost da CAI, więc parówe przemyśl jeszcze.
wydech: dawaj wydech custom o takiej srednicy jak sie daje do d16 ( 2"?) od kolektora z m techem koncowym i bedzie git
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
wolek 

Auto: crx del sol
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: wielkop
Wysłany: 2010-12-29   

przemyślę CAI oczywiście z nadmuchem

co do mtecha to cena lekko zabija a mam w planach jeszcze w styczniu skrzynię pomiziać
 
 
ember 
.e


Auto: niebieski sedan
Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2379
Skąd: Syrynia / Wrocław
Wysłany: 2010-12-29   

wolek napisał/a:
CAI oczywiście z nadmuchem

CAI z nadmuchem? jak to działa?
_________________
 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-29   

nie wiem czy jest potrzeba dodatkowo doprowadzac powietzre do CAI'a. daj tylko hydroshielda i dolot masz zalatwiony.

cena moze i nie mala ale jakosciowo tez jest super
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
wolek 

Auto: crx del sol
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: wielkop
Wysłany: 2010-12-29   

hydroshilda? co to jest?

co do mtecha fakt wygląd jest ok ale po co mi wygląd skoro to jest w miejscu niewidocznym to ma działać a nie wyglądać - na lustrze w garażu nie będę parkował żeby się napalać jak wygląda brudny tłumik z nierdzewki.
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-29   

http://www.google.pl/imag...iw=1440&bih=715

yyyy stary wyglad w przypadku tłumika każdy normalny ma w dupie, chodzi o jakośc. jak chcesz to kup jakiegos mjugena z allegro który Ci sie przepali po 5 tysiach i bedzie darł jape jak zarzynana swinia :roll:
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
wolek 

Auto: crx del sol
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: wielkop
Wysłany: 2010-12-30   

nie interesuje mnie chińszczyzna wm , ala apexi , rm, ulter , malon to dla mnie porażki po tym co widziałem i słyszałem - wiem to może się co poniektórym tutaj nie spodobać ale mam takie zdanie po zobaczeniu kilku autek
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-30   

to co Cie interesuje skoro mtech za drogi a chinole odrzycasz?
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
aro 
d(-_-)b


Auto: Black usdm Ej1/Black Ej6 B16
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 203
Skąd: WRA....
Wysłany: 2010-12-30   

sam nie wiesz za bardzo czego chcesz :roll:

kupuj kolektor wydechowy chinol wyjdzie najtaniej , moze jakość nie powala ale za ta kase opłaca sie... + środkowy mtech + koncowy komorowy mtech/ twin loop obx ( w dziale sprzedam jest ) ;-) , wyglada i brzmi przyjemnie

dolot... na allegro parówy po 4stówki sa :mrgreen:
_________________

 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2010-12-30   

własnie miałem proponować tego obx'a z działu sprzedam.
srednia polka jakosciowa i cenowa, bedzie okej
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
wolek 

Auto: crx del sol
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: wielkop
Wysłany: 2010-12-30   

wiem czego chcę. Zobacz kolek na zamówienie 1000 - 1300zł chinol o bardzo podobnych parametrach 350- 450zł ale robiony pod d-serie a nie z dópy wzięty uniwersal. No sorry jeśli to ma działać to musi to być chyba system naczyń połączonych odpowiednio z sobą zsynchronizowany a nie każdy element z innej parafii
Myślałem żeby na zamiennik kata (tłumik) , środkowy, końcowy (najchętniej OEM) dać z poskładaniem i rurami jakieś max 1000zł a mtech poza to wykracza i to mocno. Poza tym nie zależy mi na zajefajnym widoku nierdzewki na puszkach bo nie będę codziennie się pod auto schylał żeby pooglądać. Może coś tańszego z aluminiowanej macie wybadanego - wtedy będzie taniej
 
 
aro 
d(-_-)b


Auto: Black usdm Ej1/Black Ej6 B16
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 203
Skąd: WRA....
Wysłany: 2010-12-30   

wolek napisał/a:
wiem czego chcę. Zobacz kolek na zamówienie 1000 - 1300zł chinol o bardzo podobnych parametrach 350- 450zł ale robiony pod d-serie a nie z dópy wzięty uniwersal. No sorry jeśli to ma działać to musi to być chyba system naczyń połączonych odpowiednio z sobą zsynchronizowany a nie każdy element z innej parafii


???? :roll:

co teraz masz na aucie? skoro chcesz wrzucic koncowy OEM i co chesz osiagnac zakładajac taki wydech ?


u siebie mam chinola+ srodkowy mtech+koncowy mtech koszt 1200zł... i nie ogladam jak to zajefajnie sie swieci pod autem :oops:
_________________

 
 
 
Yeti 


Auto: hondon
Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 2019
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-12-30   

wolek napisał/a:
wiem czego chcę. Zobacz kolek na zamówienie 1000 - 1300zł chinol o bardzo podobnych parametrach 350- 450zł ale robiony pod d-serie a nie z dópy wzięty uniwersal. No sorry jeśli to ma działać to musi to być chyba system naczyń połączonych odpowiednio z sobą zsynchronizowany a nie każdy element z innej parafii
Myślałem żeby na zamiennik kata (tłumik) , środkowy, końcowy (najchętniej OEM) dać z poskładaniem i rurami jakieś max 1000zł a mtech poza to wykracza i to mocno. Poza tym nie zależy mi na zajefajnym widoku nierdzewki na puszkach bo nie będę codziennie się pod auto schylał żeby pooglądać. Może coś tańszego z aluminiowanej macie wybadanego - wtedy będzie taniej


ciężko się to czyta...

zerknij na ckpl, tam jest sporo wiedzy na ten temat
_________________
イエティ
 
 
wolek 

Auto: crx del sol
Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 13
Skąd: wielkop
Wysłany: 2011-01-01   

wydech ma byc pełen przelot łacznie z końcowym typu OEM LOOK
ale do rzeczy - wczoraj na zabawie sylwestrowej spotkałem kumpla który wyjechał jakiś czas temu i pogadałem z nim o naszym hobby. Przy procentach wyszło że mam problem z wydechem a dokładniej z wykonawcą / producentem. On ma w swojej BMW E46 330Ci wydech proex robiony w Polsce na zamówienie za jakieś normalne siano pod auto. Przeryłem to forum i zero info. Na civicklubie trzeba się rejestrować i nie wiem jak tam wygląda sytuacja. Google też niewiele rzuca poza linkami do allegro. Ktoś coś wie na ten temat?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna