Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Hyundai Genesis Coupe
Autor Wiadomość
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-28   

mnie koreanskie v6 wcale nie kreci.
bmw ma r6 audi ma v6.
mnie na pojemnosci i ilosci cylindrow nie zalezy szczerze powiedziawszy, ma zapieprzac i tyle :mrgreen:
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
ember 
.e


Auto: niebieski sedan
Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2379
Skąd: Syrynia / Wrocław
Wysłany: 2011-01-28   

Bartek! napisał/a:
mnie koreanskie v6 wcale nie kreci.

co z tego ze koreanskie? jesli okaze sie ze jest bardzo dobre to nie kupisz tylko dlatego ze pochodzi z korei a nie niemiec?
_________________
 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-29   

chodzi o to że dla mnie ilość cylindrów nie ma kompletnie znaczenia. czy to niemieckie, włoskie czy koreańskie cylindry to ich ilość jakoś super mnie nie interesuje. ma zadupczać i tyle
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
sadam 


Auto: T jet
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 722
Skąd: Wola Rtype
Wysłany: 2011-01-29   

Bartek! napisał/a:
bmw ma r6 audi ma v6.

tylko ze 135i kosztuje w podstawowej wersji prawie 190tys, za to S3 nie ma V6
Bartek! napisał/a:
mnie na pojemnosci i ilosci cylindrow nie zalezy szczerze powiedziawszy, ma zapieprzac i tyle

tzn ze nie szlyszales na zywo takiego silnika.4 cylindry jakie by zajebiste nie byly w zaden sposob nie umywaja sie pod wzgledem dzwiekowym nawet do silnikow 5 cylindrowych.
Bartek! napisał/a:
ma zadupczać i tyle

a co, Genesis nie jedzie?
_________________
www.detailerworkshop.pl
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-29   

jeśli dla Ciebie najważniejszy w aucie jest dźwięk to nie mamy o czym dalej dyskutować :lol:
silnik 4 cylindrowy słysze codziennie, bo taki mam w aucie. jeździłem także r4,r5,v6,r6, vr6,v8,w8,v12 i wiem jaki one mają dżwięk.
mnie jedynie delikatnie irytuje kultura pracy r4 i malo mocy na dole, dźwięk jest gdzieś daleko w tyle.
nie mam napinki że 4 cylindry to szit i wszystko co ma więcej jest zajebiaszcze ;]

co do tego czy genesis jedzie czy nie to nie mam pojecia. nie siedziałem nawet w nim.
subiektywnie na papierze przy 303 km 6.3 do setki wyglada marnie.
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Lukas G 


Auto: ap1, f20c1 +plany
Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 424
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2011-01-29   

Bartek! napisał/a:
co do tego czy genesis jedzie czy nie to nie mam pojecia. nie siedziałem nawet w nim.


Ale i tak jest lipa nie samochod :mrgreen:

Widzialem, siedzialem, niestety nie jezdzilem bo nie mieli zadnego auta na stanie do jazd probnych. Powiem ci jedno, jakosc wykonania naprawde zaskakuje, nie odbiega od 350z. Motorownia V jest ogarnieta za woda i wielu prodocentow ma juz gotowe zestawy chociazby kompresora. Jesli ciagnac takie auto z za wody to naprawde wychodzi bardzo rozsadnie cenowo. Za stosunkowo niska kwote masz auto z dobrym zawiasem, szpera torsena, hamulcami brembo i innymi fajnymi gadzetami, calkiem seryjnymi. Oszednosci miedzy tym a chociazby 370z mozna przeznaczyc na kilka dodatkowych modow. Greddy robi juz do tego mase gratow, kilku innych prodecuntow rowniez.

Ja nie jestem przywiazany do marki i jesli mialbym wybierac miedzy tym hujdajem a 370z to wybralbym hujdaja. Za pieniazki za seryjna 370 mialbym auto szybsze i dopasowane pod wlasne gusta ;)
_________________

-=LukasG=-

S2K AP1 F20C1
 
 
 
sadam 


Auto: T jet
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 722
Skąd: Wola Rtype
Wysłany: 2011-01-29   

Bartek! napisał/a:
jeśli dla Ciebie najważniejszy w aucie jest dźwięk to nie mamy o czym dalej dyskutować

pokaz mi gdzie napisalem ze dla mnie dzwiek auta jest najwazniejszy.
Bartek! napisał/a:
co do tego czy genesis jedzie czy nie to nie mam pojecia. nie siedziałem nawet w nim.
subiektywnie na papierze przy 303 km 6.3 sec do setki wyglada marnie.

to chyba nie mamy rzeczywiscie o czym mowic skoro dla ciebie 6.3 do setki to malo przy 303 koniach.a ile ma miec?3,5sec ?
wzioles pod uwage mase?to nie civic.
Bartek! napisał/a:
chodzi o to że dla mnie ilość cylindrów nie ma kompletnie znaczenia

to wg Ciebie lepiej by bylo jakby wsadzili 3,8L w 4 cylindrach?
dla podchodzisz to tego auta tak jak niektorzy do LPG: nie i juz.bez zadnego racjonalnego wytlumaczenia
_________________
www.detailerworkshop.pl
 
 
SebaSJP 


Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 669
Skąd: Toruń
Wysłany: 2011-01-29   

http://www.hyundai.pl/Promocje/Konkurs/

w regulaminie napisał/a:
Konkurs polega na podaniu przez Uczestnika Konkursu propozycji hasła promującego nowego Hyundai'a Genesis Coupe, umieszczeniu propozycji na kuponie konkursowym oraz wrzuceniu kuponu do urny zlokalizowanej w Salonie sprzedaży Hyundai. Propozycje muszą być oryginalne, spełniać normy języka polskiego i być wpisane ze starannością umożliwiającą odczytanie przez komisję konkursową tekstu propozycji.

:mrgreen:

Ja proponuje hasło:
Słowik napisał/a:
Dlaczego Dżapsy nie zrobili takiego samochodu?

lub
RAPID23 napisał/a:
kozak, podoba mi się


...i życzę wygrania konkursu bo chciałbym takie teksty w reklamie zobaczyć :mrgreen:
_________________

 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-30   

szczerze, głównym powodem tego że tak psiocze na ten samochód to właśnie ta nieszczesna marka pod jakiej logiem został wyprodukowany.
jednoczesnie nie mówie ze gdyby byla to honda czy mitsu to wychwalał bym go pod niebiosa.

nie przekonuje mnie zarowno marka hjundaj jak i ten model. kupujac cos z uznana marka (audi,bmw) wiem czego sie spodziewac i za co place. tutaj to taka troche loteria. bo ani hjundaj nie ma doswiadczenia w robieniu aut sportowych ani w robieniu fajnych srodków, ani nie prezentuje jakiegos konkretnego poziomu ponizej ktorego nie schodzi. marka rozwija sie dynamicznie od jakiegos czasu, rozszerza swoja game modelowa i byc moze sa to dobre auta. do mnie jednak kompletnie nie trafiaja i nie bede nimi nigdy jezdzil.
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Słowik 


Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 356
Skąd: London
Wysłany: 2011-01-30   

SebaSJP napisał/a:
http://www.hyundai.pl/Promocje/Konkurs/

w regulaminie napisał/a:
Konkurs polega na podaniu przez Uczestnika Konkursu propozycji hasła promującego nowego Hyundai'a Genesis Coupe, umieszczeniu propozycji na kuponie konkursowym oraz wrzuceniu kuponu do urny zlokalizowanej w Salonie sprzedaży Hyundai. Propozycje muszą być oryginalne, spełniać normy języka polskiego i być wpisane ze starannością umożliwiającą odczytanie przez komisję konkursową tekstu propozycji.

:mrgreen:

Ja proponuje hasło:
Słowik napisał/a:
Dlaczego Dżapsy nie zrobili takiego samochodu?

lub
RAPID23 napisał/a:
kozak, podoba mi się


...i życzę wygrania konkursu bo chciałbym takie teksty w reklamie zobaczyć :mrgreen:


"To nie jest kolejny HUJDAJ"
 
 
Lukas G 


Auto: ap1, f20c1 +plany
Dołączył: 29 Sie 2007
Posty: 424
Skąd: Radomsko
Wysłany: 2011-01-31   

Bartek! napisał/a:
tutaj to taka troche loteria. bo ani hjundaj nie ma doswiadczenia w robieniu aut sportowych ani w robieniu fajnych srodków, ani nie prezentuje jakiegos konkretnego poziomu ponizej ktorego nie schodzi.


tak to juz jest jak zatrzymales sie na modelach z lat 90-tych :lol:
Chociaz juz nawet glupi hujdaj cupa byl niezlym samochodem, prowadzil sie dobrze, nie sprawial problemow, nie byl moze wybitnym osiagnieciem technologicznym ale byl przyzwoitym samochodem. Obecne nowe samochody tej marki naprawde nie sa zle. Trzymaja poziom, sa calkiem dobrze wykonane a i z silnikami nie ma problemow.
_________________

-=LukasG=-

S2K AP1 F20C1
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2011-08-07   

A mi ten Hyundai się podoba, generalnie najnowsze modele tego producenta mają fajną agresywną linie nadwozia. Kto wie czy po esie nie przyjdzie pora na samochód z kopniętym H na masce. Co do jakości wykonania nie ma do czego się przyczepić, teraz tylko czekam na jazdę próbną.
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
Macieya 


Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-08-15   

Bartek! napisał/a:
szczerze, głównym powodem tego że tak psiocze na ten samochód to właśnie ta nieszczesna marka pod jakiej logiem został wyprodukowany.
jednoczesnie nie mówie ze gdyby byla to honda czy mitsu to wychwalał bym go pod niebiosa.

nie przekonuje mnie zarowno marka hjundaj jak i ten model. kupujac cos z uznana marka (audi,bmw) wiem czego sie spodziewac i za co place. tutaj to taka troche loteria. bo ani hjundaj nie ma doswiadczenia w robieniu aut sportowych ani w robieniu fajnych srodków, ani nie prezentuje jakiegos konkretnego poziomu ponizej ktorego nie schodzi. marka rozwija sie dynamicznie od jakiegos czasu, rozszerza swoja game modelowa i byc moze sa to dobre auta. do mnie jednak kompletnie nie trafiaja i nie bede nimi nigdy jezdzil.


Nie rozumiem dlaczego sądzisz, że Hyundai to loteria? Czasy się zmieniły a koreańce teraz zamiast gonić za japońcami robią własne zabawki. Jedynym konkurentem Hyundaia z Japonii jest 370z... Co prawda ma nieco lepsze osiągi ale jest też droższy. Co do doświadczenia w produkowaniu sportowych samochodów to robili przecież kiedyś Tiburona. Genesis to już co innego - jest ładny, szybki i zdecydowanie sportowy. Co do wnętrza też nie rozumiem czego się czepiasz, osobiście uważam, że wnętrza Hyundaia są lepsze od Hondy ;)
_________________

 
 
staryjaponiec 
Nieaktywny :(

Auto: Daihatsu Cuore VI
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1157
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2013-03-15   

Mnie ten samochód kręci od daaawna. Nie odbieram tej marki w kategoriach jakiegoś wstydu czy pogardliwej "hjundajowatości". Wiele marek z klasy średniej nie powstydziłoby się takiego modelu jak Genesis Coupe. Mam tylko nadzieję, że z czasem Hyundai nie ubije tego modelu na rzecz jakiegoś przednionapędowego hot-hatcha.




Genesis I **Explored** by VisualEchos, on Flickr



Gen Coupe (1 of 3) by kchow510, on Flickr



Jon Jon (8 of 11) by kchow510, on Flickr



awayeditwsig by slingblade_2004, on Flickr



Genesis Coupe CW-S5 on 20" Concavo CW-S5 Matte Grey Machined Face. 20x9 & 20x10.5 by Concavo Wheels, on Flickr



George Washington by HarryJungPhotography, on Flickr



The City by HarryJungPhotography, on Flickr



Hyundai Genesis by Find The Apex, on Flickr



Genesis Coupe by C.Ngo, on Flickr



Hyundai Genesis Coupé 4 by Tractorin33MDC, on Flickr



Allen's GenCoupe by AllenBK20T, on Flickr



Allen's Genesis Coupe by AllenBK20T, on Flickr



Hyundai Genesis Coupes by iLoveMyimport, on Flickr


_________________
https://staryjaponiec.blogspot.com
https://www.facebook.com/staryjaponiec
https://www.instagram.com/staryjaponiec
 
 
kcidnug

Dołączył: 09 Lis 2010
Posty: 118
Skąd: Ślonsk
Wysłany: 2013-03-16   

staryjaponiec napisał/a:

liftingiem zrobili mu straszna krzywde :D
_________________
"Jestem śląskie dziecko i Ślązakiem zginę.Kocham śląską ziemię i śląską krainę....."
Juliusz Ligoń.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna