Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
raket fjul
Autor Wiadomość
bartolos11 
Linux power!


Auto: Renault Megane 1.6 16v K4M
Dołączył: 11 Lut 2010
Posty: 630
Skąd: Leszno
Wysłany: 2011-01-31   

Ulfr napisał/a:
Sanctim napisał/a:
Ehh, na odchudzanie to jest sposób, a na przytycie? Nie żartuje, na mnie nic nie działa, mogę wpieprzać stejki, a nie jakieś tam kanapeczki, pizze, Mc, KFC, makarony i inne tłuste mięcha (na dodatek niezdrowe) i gówno z tego jest.

x2
Mam taki sam problem. No nie ma bolca. Jem nawet i po 4/5 posiłków dziennie, i nie mogę wyjść ponad 60kg przy 176cm wzrostu. :roll:

Ja przytyłem 7kg w ~1,5 miecha, miałem stacjonarny tryb pracy 8h przy kompie + jedzenie, pewnie by było więcej ale wieczorami robiłem ~15km rowerem. Teraz mam ~72kg przy 180cm i jak dla mnie okey waga ale chciałbym 70kg.
_________________
 
 
banyo 


Auto: Tajper
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 2913
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-01-31   

Bez znaczenia czy chcecie łapać masę, czy ją redukować - najważniejsza jest dieta, dieta i jeszcze raz dieta. Żeby się nawet z wysiłku na siłowni posrać i żeby brać masówki, czy inne suplementy redukcyjne to bez diety nie będzie efektów! Czyli:
1. dieta
2. odpoczynek/regeneracja
3. dopiero na tym miejscu można umieścić trening siłowy.

W wieku 18 lat, przy wzroście 180cm ważyłem ok 55kg, czyli taki dobry kogut :-/ Od tamtej pory zacząłem przerzucać żelastwo. W sumie zawsze interesowało mnie łapanie masy, ale i o odchudzaniu coś tam się poczytało. Jak jeszcze nie miałem auta to m-cznie chore piniendze wydawałem na żarcie, odżywki... Potem kupiłem skarbonkę na 4ech kółkach i przestałem inwestować w siebie. Przez sezon zimowy coś tam ćwiczyłem, potem w sezonie letnim wszystko znikało. Teraz znowu jadę ostro z tematem a mega motywację daję mi "hardcorowy koksu" :mrgreen: Koksiarz to koksiarz, ale koleś ma w sobie coś fajnego, coś pozytywnego i wystarczy przed treningiem obejrzeć kilka filmów z nim żeby się nakręcić a potem na treningu "nje ma opjerdalania sje" :mrgreen:

Suple suplami, ale w temacie pojawiają się też poważniejsze specyfiki jak Clenbuterol itp. To już wyższa szkoła jazdy ;-)
_________________
Szukasz telefonu komórkowego? Nówki, używki?
Odezwij się na PW. Może znajdę coś dla Ciebie ;)

 
 
 
Krychu 
Król Spamu


Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 9054
Skąd: ____________________
Wysłany: 2011-01-31   


a pozniej ruska meta i nie ma opierdalania sie :lol:
_________________
 
 
banyo 


Auto: Tajper
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 2913
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-01-31   

Chyba większego syfu niż ruska meta nie ma. Już sama nazwa Reactor odstrasza :mrgreen: Za to Polski oryginalny Metanabol jest ceniony w świecie przez pakierów ;-)

No ale chyba nie bedziemy się rozwodzić w tym temacie o takich specyfikach :-/
_________________
Szukasz telefonu komórkowego? Nówki, używki?
Odezwij się na PW. Może znajdę coś dla Ciebie ;)

 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-01-31   

banyo zgadzam się z Toba w 100%.
dobra micha to podstawa. bez tego żadnych efektów nie będzie, albo będą mizerne. jest to straszne poświęcenie, dużo większe niż systematyczne poginanie na siłke. wszystko zasadniczo podporządkowujesz temu. zmieniasz pod pewnymi wzgledami cale swoje zycie.

co do clenu i innych specyfikow ciezszego kalibru to pojawia się zawsze przy rozmowach o silce itd.

co do roberta to sie zgodze, jest na prawde bardzo pozytywnym gosciem :mrgreen:

SIŁA
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Sanctim 

Auto: łódźki tramwaj ;)
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 154
Skąd: Lublin/Łódź
Wysłany: 2011-02-01   

znalazłem dobre forum gdzie wszystko jest wyjaśnione jak trzeba, tylko coś mi nie idzie wyliczenie tego, albo to rzeczywiście takie liczby wychodzą
http://www.sfd.pl/Zapotrz...ii-t126880.html
 
 
KAMILcom 
intercooler turbo


Auto: Charade 1.0
Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 719
Skąd: Grodzisk Maz.
Wysłany: 2011-02-01   




sorry nie mogłem sie powstrzymać :oops:

@Ci którzy nie mogą przytyć - zacznijcie palić gibony, jak zaczniecie przetrząsać lodówkę to nie ma bata żeby nie było efektów :cwaniak:
_________________
size is nothing... boost is EVERYTHING
 
 
Sanctim 

Auto: łódźki tramwaj ;)
Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 154
Skąd: Lublin/Łódź
Wysłany: 2011-02-01   

Filmik --> :mrgreen:
Co to są gibony? U nas na fiata126p mówiło się "gibony" :D :D :D
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-02-01   

policz według tego

http://www.silownia24.info/dieta_na_mase.php

wartosci moga wychodzic kosmiczne :D

ja z dietetykiem wyliczyłem okolice 4000kcal :lol:
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
WestSSJDM 
dubby head

Auto: nh0ej9
Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 193
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-02-01   

KAMILcom napisał/a:
Ci którzy nie mogą przytyć - zacznijcie palić gibony, jak zaczniecie przetrząsać lodówkę to nie ma bata żeby nie było efektów :cwaniak:


Ja też jestem cienki jak szczypior i nawet gastro nie pomaga :lol: :shock:
 
 
 
pr00 


Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 3165
Skąd: Łdz
Wysłany: 2011-02-01   

no dieta jest ważna.

ważyłem 108kg + 45 w łapce czyli nie było źle później nie moglem rok ćwiczyć więc się wziąłem za redukcję, obecnie 78kg ale trochę na brzuchu jeszcze zalega, chcę zejść do 70 a później mięśnie do 85 gdzieś. co do brzucha u mnie wystarczyły regularnie brzuszki (codziennie) jak do tego dietę i aeroby dołożysz to na pewno spalisz.

clen to syf, jak żreć coś na spalenie to jakiś mocny fat burner od sprawdzonej firmy.
_________________
 
 
banyo 


Auto: Tajper
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 2913
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-02-01   

pr00 napisał/a:
co do brzucha u mnie wystarczyły regularnie brzuszki


Dla tych co chcą pozbyć się otuliny z kaloryfera :lol: - tłuszczu nie da się spalić miejscowo, tzn np z samego brzucha a na łapach zostawić. Cały organizm trzeba wprowadzić w stan spalania tłuszczu, czyli wykorzystywania go jako paliwa do działania. Do tego najlepsze są aeroby, najlepiej rano, na czczo - rowerek stacjonarny, bieżnia, bieganie, zwykły rower, z tym że wysiłek musi trwać min 40 min bo dopiero po 40tu min organizm wykorzystuje zapasy tłuszczu a wcześniej glikogen zmagazynowany w mięśniach. Do tego suple na redukcję i będzie smalec znikał ;-) A najlepiej nie doprowadzać do jego odkładania się to nie trzeba będzie potem spalać :-P

Nie żreć po 20-tej, chyba że wracamy z siłki póżniej to min jeden posiłek trzeba wcisnąć. Poszczególne dania w ciągu dnia maja być coraz mniej kaloryczne, czyli najbardziej kaloryczne śniadanie, a potem coraz mniej. Nie dotyczy posiłku przed treningiem i po nim !

Tym co na prawdę mają problemy z przytyciem - polecam lekarstwo dla anorektyków Megace. Niesamowicie pobudza apetyt. Brałem jedną nakretkę buteleczki przed śniadaniem a jadłem po tym jak dobra świnia :mrgreen: Siedząc 8h w pracy na okrągło coś mamlałem :mrgreen: Tylko że od tych sporych ilości zebrało się troszkę smalcu na brzuchu, ale bez tragedii. Może przez ten mój siedzący tryb pracy :roll:

Ps. Typowe brzuszki na ćwiczenie brzucha nie są najlepsze bo przy wyprostowanych nogach pracują mięśnie zginacze bioder i w niewielkim stopniu ćwiczymy brzuch a rośnie nam obwód w biodrach i w sumie wygladamy jak chłop ślaski - szeroki w doopie, w barkach wąski :mrgreen:

Nie obrażając tu nikogo ze ślaska - taki żarcik sytuacyjny, młodzieżowy :lol:
_________________
Szukasz telefonu komórkowego? Nówki, używki?
Odezwij się na PW. Może znajdę coś dla Ciebie ;)

 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-02-01   

banyo napisał/a:
Poszczególne dania w ciągu dnia maja być coraz mniej kaloryczne, czyli najbardziej kaloryczne śniadanie, a potem coraz mniej. Nie dotyczy posiłku przed treningiem i po nim !


według mnie bzdura!
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
banyo 


Auto: Tajper
Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 2913
Skąd: Zamość
Wysłany: 2011-02-01   

Bartek!, uzasadnij. Nie sztuka napisać coś w stylu "według mnie bzdura".
_________________
Szukasz telefonu komórkowego? Nówki, używki?
Odezwij się na PW. Może znajdę coś dla Ciebie ;)

 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2011-02-01   

banyo napisał/a:
Bartek!, uzasadnij. Nie sztuka napisać coś w stylu "według mnie bzdura".


czemu niby mialo by to służyc?
kto Ci coś takiego powiedział?

z tego co ja wiem i zawsze stosowałem to jedynie ostatni posiłek powinien zawierać wolno wchłanialne białko i tyle.

czyli według Ciebie na sniadanie powinienm jesc kure z ryzem i warzywami bo jest najbardziej kaloryczne?
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna