Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
raket fjul
Autor Wiadomość
Johnson 


Auto: Cooper S R53 '06
Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 480
Skąd: Kraków
Wysłany: 2018-11-08   

Oskarek cały? :oops:
 
 
Wojtuuus 
EF enthusiast


Auto: EE9 / JZS160
Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 905
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-11-08   

Miniol napisał/a:
Wszyscy się chwalo, to i ja się pochwalę :mrgreen:

Takie tam crossfity 8-)

Wybity łokieć oraz złamana kość promieniowa z przemieszczeniem :kwasny:

Obrazek

Zdjęcie z dnia 3 Września, dziś już trochę inaczej to wygląda


podobnie wyglądała moja ręka po podparciu się lecąc na glebę po faul'u podczas grania w lidze LBC :cry: 3-4 miesiące na L4 w moim przypadku.. Przekichana rehabilitacja a jeszcze czeka mnie wyjęcie płytki..
_________________
Honda Civic Ferio 6th Generation

Drogi są niebezpieczne, dlatego trzeba jeździć szybko, by czas przebywania na drodze skrócić do minimum.
 
 
 
seremaq 


Auto: dCi
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 636
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-12-13   

maciek napisał/a:
....
nie wiem czy znasz kanał Tomka Grzymskiego na yt: https://www.youtube.com/user/Tabrox22/videos
fajny gość, krótko zwięźle i na temat tłumaczy co jest najważniejsze w diecie i treningu. polecam.

Wreszcie znalazłem czas, żeby obejrzeć kilka filmów autorstwa Tomka. Pierwszy raz w życiu skorzystam z rad youtubera. Także maćku dzięki za link.
Tak jak napisałeś, krótko i na temat.
Zobaczymy jaki będzie efekt jak zastosuję się do jego zaleceń ;-)
_________________
 
 
maciek 


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 510
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2018-12-14   

seremaq napisał/a:
maciek napisał/a:
....
nie wiem czy znasz kanał Tomka Grzymskiego na yt: https://www.youtube.com/user/Tabrox22/videos
fajny gość, krótko zwięźle i na temat tłumaczy co jest najważniejsze w diecie i treningu. polecam.

Wreszcie znalazłem czas, żeby obejrzeć kilka filmów autorstwa Tomka. Pierwszy raz w życiu skorzystam z rad youtubera. Także maćku dzięki za link.
Tak jak napisałeś, krótko i na temat.
Zobaczymy jaki będzie efekt jak zastosuję się do jego zaleceń ;-)


spoko ;-)
planuję zakupić jego ebook jakoś po nowym roku.
po roku przerwy udało mi się jakoś wszystko poukładać i od 2 miesięcy znowu chodzę na siłkę, a tym razem chciałbym mieć jakiś długoterminowy plan i myślę, że ta książka mi pomoże.
 
 
 
seremaq 


Auto: dCi
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 636
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-12-14   

Ja według wskazówek Tomka G. policzyłem zero i obciąłem 20%. Redukuję smalec.
Wczoraj wpadł pierwszy trening push - pull. Zobaczymy za dwa, trzy miesiące jaki będzie efekt.
_________________
 
 
seremaq 


Auto: dCi
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 636
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-04   

Wrzuciłem na telefon aplikację Fitatu... życie od razu stało się prostsze!!! Polecam!

_________________
 
 
maciek 


Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 510
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2019-01-04   

Też używam Fitatu i to od bardzo dawna. Spoko appka. Bardzo prosta w obsłudze.
Btw to Twoje screeny? Jeśli tak to wpisywanie wody z cytryną albo plasterka ogórka mija się z celem :)

Bo 3 m-cach ćwiczenia u mnie siła idzie do góry z treningu na trening. Zrobiłem badanie składu ciała na tanicie i w grudniu +1.5 kg mięśni i -0.8 kg tłuszczu. Jaram się okrutnie :-)
Wiem, że te badania są mało precyzyjne, ale lubię wszystko mierzyć i mieć w tabelkach, poza tym w lustrze też widzę, że jest lepiej.
 
 
 
Kawasaki 

Auto: flotowe
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 1206
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-04   

Kurna jestem skłonny do wszelkich poświęceń oprócz liczenia kalorii w żarciu.
Nawet nie jestem w stanie spróbować. Mogę jeść zdrowo, deficyt lub nadwyżkę łapać na oko samopoczuciem lub becelować za dietę pudełkową, ale celowanie kaloriami i makrosami zabija radość życia.

Ale nie o tym chciałem :lol:

Od 2 miesięcy zieniłem plan z 5xT Split na 3xT FBW.
Całe życie jechałem splitem, nie mogłem się przestawić na nic innego...dziś jestem w szoku jak organizm zareagował na taką zmianę. W każdym aspekcie progres, siła, masa poszła jakbym dopiero zaczął trenować.

Nie chcę powiedzieć, że FBW jest lepsze, tylko zareklamować zmiany. Nowy Rok to dobry moment, żeby coś zmienić w treningu - im bardziej radykalnie tym lepszy bedzie efekt. Taka oczywistość... Siła z Wami!
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-01-04   

Fbw jest lepsze dla nas śmiertelników, nikt mi nie wmowi że jest inaczej :mrgreen:
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
seremaq 


Auto: dCi
Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 636
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-05   

maciek napisał/a:
Też używam Fitatu i to od bardzo dawna. Spoko appka. Bardzo prosta w obsłudze.
Btw to Twoje screeny? Jeśli tak to wpisywanie wody z cytryną albo plasterka ogórka mija się z celem :)


Nie. To pierwszy z brzegu screen z googla. Nie chciało mi się wrzucać na serwer moich zrzutów ekranu :-P
Jak miałbym liczyć kalorie w jakimś Excelu albo na stronie internetowej to już bym się rozstał z dietą. Zaplanowanie posiłków w Fitatu zajmuje kilka minut. Dla mnie mega ułatwienie przy trzymaniu miski.

maciek napisał/a:
Bo 3 m-cach ćwiczenia u mnie siła idzie do góry z treningu na trening. Zrobiłem badanie składu ciała na tanicie i w grudniu +1.5 kg mięśni i -0.8 kg tłuszczu. Jaram się okrutnie :-)
Wiem, że te badania są mało precyzyjne, ale lubię wszystko mierzyć i mieć w tabelkach, poza tym w lustrze też widzę, że jest lepiej.

U mnie waga zaczęła spadać, wygląd w lustrze też się zmienia, ale tu brakuje mi systematyczności w robieniu pomiarów i zapisywaniu wyników na siłowni. Pomimo redukcji siła idzie do góry.
_________________
 
 
sajmonski


Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 361
Skąd: GA
Wysłany: 2019-01-05   

Jak sobie radzicie z FBW przy bardziej zaawansowanym stopniu? Urozmaicacie to superseriami/lączonymi ?
 
 
Kawasaki 

Auto: flotowe
Dołączył: 22 Kwi 2008
Posty: 1206
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-01-06   

Ja na razie nie widzę potrzeby urozmaicania, 6ćwiczeń jak najbardziej wielostawowych 3-4 serie na każde. 2 różne układy ćwiczeń naprzemiennie tj. dzień A i B i nie potrzebna jest dodatkowa komplikacja niż konkretne ciężary.

Później ewentualnie jakieś 5x5 i dalej idąc coraz bardziej w kierunku powerbuilding.
 
 
Pilar 


Auto: S2K AP1
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 3704
Skąd: Katowice
Wysłany: 2019-01-06   

Dokładnie jak Kawasaki napisał, konkret ciężary, ja też niedługo wjeżdzam na 5x5
_________________
www.pilarposters.etsy.com
 
 
 
guczi 


Dołączył: 09 Mar 2014
Posty: 347
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2019-01-12   

FBW na propsie 8-) Miałem problem z progresem jeśli chodzi o klatę, przeszedłem na 5x5, od razu ruszyło.
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2019-01-28   

Radek Słodkiewicz powiedział ze dla naturala lepiej ćwiczyć FBW gdyż częsty bodziec ale nie tak intensywny jak przy splicie, daje lepszy impuls mięśniom.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna