Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Best Drift Car?
Autor Wiadomość
solidus grabczas 

Auto: autopięty ;)
Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: Białystok
Wysłany: 2007-09-09   

ja bym obstawiał za Mazdą Rx-7 FD3S z racji tego ile ma pary seryjnie a ile da się z niej jeszcze wcisnąć no i po odpowiednich przeróbkach wyglądają świetnie

w Polsce teraz mamy natłok silvii różnego rodzaju ale coś tak czuję że na następny sezon dojdzie sporo RX-7 FD i FC ewentualnie S2000 i 350Z ale to już ci z lepszymi sponsorami ;)
 
 
 
bartek eg6

Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 45
Wysłany: 2007-09-09   

solidus grabcza napisał/a:
ja bym obstawiał za Mazdą Rx-7 FD3S z racji tego ile ma pary seryjnie a ile da się z niej jeszcze wcisnąć no i po odpowiednich przeróbkach wyglądają świetnie

w Polsce teraz mamy natłok silvii różnego rodzaju ale coś tak czuję że na następny sezon dojdzie sporo RX-7 FD i FC ewentualnie S2000 i 350Z ale to już ci z lepszymi sponsorami ;)


sie chyba chlopie za duzo bajek naogladales hahaha :lol:
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-09   

bartek eg6 napisał/a:

sie chyba chlopie za duzo bajek naogladales hahaha :lol:


:lol: Za duzo initiala :D


Moim zdaniem, jednym z lepszychaut do driftu jest 200SX S14... A czemu? Duzo osob nim driftuje, wiec musi byc dobry... Wszyscy nie moga sie mylic:D
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Paco 


Auto: FORD
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1994
Skąd: SGL Najlepsi!
Wysłany: 2007-09-09   

to tak. s2k ma zajebsity rozkład 50 na 50 chyba, silvie podobnie, to raz, silvie sa dłuzsze od s2k(ale niemam pewnosci) wiec można uzyskac dobre wychylenie, nie sa też tak długie, by nie radzic sobie w ciasnych zakretach,czyli sa wszechstronne. ae 86 ma małą moc ale Ueno jezdzi i jezdzi a ma 180km, fdcs jest okejowa, niezły power itp Kolejna sprwa to na 2 str ktos o NSX pisał, ale to nie jest auto do driftu, jest tak zbudowana, ze długi kontorolowany poslizg jest nie mozliwy, ma chyba 4 skretne koła, wiec nie jest dobrą bazą do driftu. takwiec s2k, silvie i rx7 to imo 3 najlepszych
 
 
Matey 
Fan Wódki


Auto: 147 JTDM
Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 4382
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-09   

S2k nie wydaje mi sie ze jest dobra dodriftu... Zobacz jak malo driftujacych nimi jezdzi... Ale ja tam sie nie znam :)
_________________
マテイ || JDM Bania Squad
 
 
 
Paco 


Auto: FORD
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1994
Skąd: SGL Najlepsi!
Wysłany: 2007-09-09   

Matey napisał/a:
Ale ja tam sie nie znam

;)
ma dobry rozkład masy, i gdzies już widziałem driftujące s2k

Jescze jest supra,ale to ciężka sucz z dobrym motorem, a z nie japonskich to bmw m3 e36, lub omega :rotfl: ale szefer daje rady tym autem i nie nie psuje sie tak jak nissany :)
 
 
rdk 
me against the world


Auto: służbowe
Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 10509
Skąd: Miasto Aniołów
Wysłany: 2007-09-09   

ja kiedys dawno dawno dawno temu, jak jeszcze JDM był mi obcy a sciagałem rózne filmy z sieci (nie bylo serwisów pokroju youtube.com) usłyszałem na jednych z nich, bądź wyczytałem, że to własnie s2k jest jednym z lepszych aut do driftu, ale nie bede sie przy tym upieral tylko poprostu podaje jako ciekawostke...
Pytanie jest trudne i nie... mało jest drifterów którzy jeździli przez was wymienionymi autami (jeden drifter tymi wszystkimi autami) wiec ciezko o jakąś opinię, jednemu słuzy takie auto drugiemu takie...
myslę że odpowiedź drzemie w filmikach ktore oglądamy tak namiętnie - poprostu najlepsze (najbardziej przyjazne driftowi) bedzie najczęsciej wygrywać i bedzie najcześciej występować... co kierowca to inna opinia zapewne :roll:
 
 
 
Deox 
Administrator


Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 6317
Skąd: JDM Option
Wysłany: 2007-09-09   

Dla tych, którzy znają angielski jest pierwszy post. Przeczytajcie go sobie, a następnie porównajcie na tyle, ile pozwala Wasza wiedza do wymienionych w tym temacie aut.
 
 
 
Wiseguy 
www.S2000.pl


Auto: S2000 & Accord & Legend
Dołączył: 24 Lis 2006
Posty: 1755
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-09-09   

Po pierwsze s2k ma rozkład mas 50:50 po drugie NSX nie ma 4WS, ale że ma silnik centralnie ułożony to nie wydaje mi się żeby był dobry do driftu.
_________________
Honda S2000
Honda Accord
Acura Legend GS
 
 
Paco 


Auto: FORD
Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1994
Skąd: SGL Najlepsi!
Wysłany: 2007-09-09   

Wiseguy napisał/a:
Po pierwsze s2k ma rozkład mas 50:50

tak sądziłęm ale nie miałem 100% pewnosci raczej 99
a co do NsX to nikt niemówi że ma 4ws tylko napisałem chyba, ale dzieki za odpowiedz, tak czy siak, trudno driftować nsx'em i nie chodzi tu i 1 zakręt ale o sekwencje. podobnie jak mr2 choć na drift bible Keichii dawał rade, A co do innych drif machine jest jeszczec toyota chaser/ceresta , z 1zj ten potworek łądnie zasuwa
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna