Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Handlarze wysokiego ryzyka
Autor Wiadomość
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-25   

kolejna "czerwona" wykładzina o której było wcześniej głośno!
http://allegro.pl/wykladz...2216029791.html
_________________

 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-25   

Pustynniak napisał/a:
Kolega o nicku PowerOfDreams miał do sprzedania wał z b20 kasa przelana pod koniec marca, wał niby wysłany pocztą która nie dostarczyła paczki , wysłał drugi i dalej lipa (od końca kwietnia zero kontaktu z kolesiem) zrobiłem wpis w tym temacie( w maju) i zaraz sie znalazł dobry znajomy kolega PowerOfDreams o nicku Mugen który zoferował pomoc że weźmie wał od kumpla i sam wyśle, poprosił o usunięcie posta (tak tez zrobiłem)(ponoć kolega powerofdream ma kłopoty rodzinne, wszystko można zrozumieć ale żeby nie znaleźć 5 min żeby odpisać albo zrobic przelew zwrotyni??) Kolega Mugen coś się nie spisał bo wału nie mam kasy też nie, oraz kolega nie odpowiada.

tak więc nie polecam kontaktu z PowerOfDreams oraz kolega Mugen też wydaj się mi być podejrzany

P.S. jezeli któryś z tych panów wyżej wymienionych przeczyta tego posta informuje że zmierzam na policje z potwierdzeniem przelewy i całą waszą korespondencją



soldi napisał/a:
z "Mugenem" miałem doczynienia w zeszłym roku - w trybie megahiperpilnym potrzebował półoś, miał ją w dwa dni, a ja czekałem ponad 2 lub 3 miesiące na zapłatę.. musiałem dzwonić do firmy jego ojca (tak się przez telefon przedstawił jegomość), żeby się zmobilizował
_________________

 
 
Dario 


Auto: Vtec!
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2587
Skąd: WuWuA
Wysłany: 2012-06-25   

nie polecam interesow z uzytkownikiem Crox. kupiony u niego zderzak nie przychodzil przez 2 tygodnie, oczywiscie uzytkownik zapieral sie ze juz dawno go wyslal o ze bardzo mozliwe ze paczka zaginela. przez dlugi czas nie odpisywal a gdy wkoncu poproszono o zwrot pieniedzy to powiedzial ze wysle na drugi dzien. i tak przelew szedl prawie kolejne 2 tygodnie..... caly czas odwlekal cala sprawe albo nie odpisywal. ostrzegam uwazajcie na tego
pana. :evil:

a tu kilka kolejnych jego akcji:

Cytat:
Sprzedalem temu panu sprezyny cena 200 zl plus wysylka

Pan Crox podeslal mi strone kurjerzy.pl i ze mam okreslic cene za wysylke zalezalo mu na 1 dniowej wysylce. CENA 24,83 zl

Jednak Wczesniej drogi kolega przelal mi 200 zl w ratach napierw jako zaliczka zeby mu zaklepac potem drugie 100 zl hmm pomysalem ze chce mnie naciaganac wiec pisalem do niego na PW o te 25 zl za wysylke zeby przelal i wysylam paczke

Pan Crox stwierdzil ze napewno przeleje tylko mam wyslac zeby doszlo mu za max 2 dni bo chce sprezyny na SPOT SCKPL ze jak to powiedzial za 25 zloty nie bedzie sobie robil gnoju czy jakos tak.

Wyslalem paczke mimo ze kasy na koncie nadal nie mialem mysalem ze mimo takich zapewnien powaznie podejdzie do sprawy i problemu nie bedzie.

Zamowilem paczke na tej stronce zaplacilem za nia zgory bo takie sa zasady ... byly drobne problemy z kurierem DHL gdyz pierwszego dnia nie chcial podjechac pod moje miejsce pracy na drugi dzien dzownilem do jego firmy niby wszystko mialo byc ustalone ze jedzie do miejsca mojej pracy bo wysylka miala byc z rana jednak kurier znow przycial wtedy poinformowalem kolege Croxa ze sa problemy z kurierem i paczka mu nie dojdzie przed weekendem bo pojdzie w piatek.

Uwazam ze wywiazalem sie z umowy a to ze kolega Crox nie wplacil za przesylke do dzis dnia hmm moglem mu wogole jej nie wysylac i czekac na przelew i by napewno nie doszla tak jak chcial poszedlem mu na reke kurier zrobil zamieszania i chyba panu Croxowi cos odbilo.

Mimo wielu nawolywan na gg 496762 do zaplaty kolega zapewnial ze juz przelew zrobil ze to wina bankow itp minal tydzien i koniec mojej cierpliwosci.

Widze ze ma w opisie ze sprzeda czesci wiec chcialem ostrzec gdyz wg mnie nie słowny pan do interesów. Rozumiem zawod ze paczka nie doszla w 1d jak zakladalismy ale nie rozumiem jak mozna tego oczekiwac nie placac za to to ze taka szansa byla ze paczka dojdzie w ten 1 dzien to tylko moj wysilek i nic wiecej a ze nie wyszlo to nie powod do nie placenia chyba !!!!!!!!!!


Cytat:
Ja nie wiem o kim piszeCie ale jezeli Chodzi o Crox'a to probowalem od niego kupic pare gratow konkretnie chodzilo o boczek do v gena. Nie dosc ze czekalem dwa tygodnie na paczke to jak o nia zapytalem powiedzial ze gdy wyslyal polamali na poczicie w co nie chcialo mi sie wierzyc ale spoko... Na moje pytanie dlaczego pisze mi to dopiero teraz a nie gdy to sie stalo nie odpisal... Wiec jak juz doszlismy do tego ze czesci nie ma to zostalo tylko odeslanie mi pieniedzy i co?? od tygodnia czekam na przelew, po kilku moich zapytaiach o moje pieniadze wreszcie w czwartek raczyl mi odpowiedziec ze wyslal. Nie dostalem ich do soboty wiec znow napisalem gdzie sa... Odpisal ze wyslal i ze nie ma wplywu na banki... Pomyslalem ze moze faktycznie dostane w poniedzialek ale co...?? GOWNO pieniedzy jak nie bylo tak nie ma juz nie mam sily gadac z tym gosciem nie chcialem pisac o tym tutaj ale nie chce zeby ktos sie wku... tak samo jak ja nie rozumiem tej sytuacji patrzac na komentarze mozna by sie spodziewac konkretnego sprzedawcy z ktorym nie bedzie problemow a nie... nie chodzi o to zeby tu kogos obrazac a tylko takie slowa mi sie cisna na usta... ja na waszym miejscu bym sie zastanowil zanim bym od niego cos kupil bo ja juz na pewno tego nie zrobie..

Cytat:
Pieniądze za sprężyny przelałem w marcu i do dzisiejszego dnia nie zobaczyłem ani sprężyn ani kasy:/ Na początku niby paczka zaginęła później niby miał mi oddać pieniądze a gdy to zrobił to nagle pieniądze gdzieś zaginęły..ehh.. jakiś tydzień temu powiedziałęm że sprawę zgłaszam na policje to odpisał że pieniądze ma i mi wpłaca szybko a dalej sobie"leci w kulki" bo pieniędzy nie ma ani obiecanego potwierdzenia wpłaty.. widząc po komentarzach nie wahałem sie bo miał same pozytywy i sądziłem że jako użytkownik forum będzie uczciwy ale teraz widzę że to OSZUST!!!!

no i dlugo by wklejac. daje link do jego feedbacka na konkurencyjnej stronie.
http://www.civicklub.pl/f....php?51845-CroX
_________________

 
 
peja$ 


Auto: CU2
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 586
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2012-06-27   

Znowu sie zaczyna: http://moto.allegro.pl/cz...2447186196.html
 
 
arturro385 

Auto: eg6
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 141
Skąd: polska
Wysłany: 2012-06-27   

tyle że w ogl jest że to fo modelu takiego i takiego pasuje i że czerwoną. nie jest napisane że to ori z ek9 np
jak fajnie nabil sobie 15pozytywnych koment hehe lepiej zerknijcie
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-27   

co ty chciałeś przekazać????
_________________

 
 
arturro385 

Auto: eg6
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 141
Skąd: polska
Wysłany: 2012-06-27   

a co miałem chcieć. nie napisał ori ek9 .
 
 
Piotrek(T) 


Auto: Golf III, Passat B4
Dołączył: 19 Lis 2008
Posty: 1113
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-06-27   

Napisałeś to po tadżykistańsku więc ciężko rozszyfrować bez translatora :-/

arturro385 napisał/a:
tyle że w ogl jest że to fo modelu takiego i takiego pasuje i że czerwoną.


Już wrzuciłem do forumowych cytatów.
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-27   

LOL
_________________

 
 
comando 
słucha disco polo


Auto: wolne
Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 1313
Skąd: ze wsi
Wysłany: 2012-06-27   

Piotrek(T), podróże kształcą :lol:
_________________
JDM sucks
 
 
Vein 


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 444
Skąd: Lubin/Wrocław
Wysłany: 2012-06-27   

Ni hu hu nie mogę dojść o co chodzi w tym zdaniu, a dedukuję od kilku godzin...

Chodzi o to, że to wcale nie jest dywan z ek9 i są wymienione modele do których to podejdzie? No i że dywan jest czerwony, jakby ktoś był niewidomy to sobie przeczyta i będzie wiedział :lol:
_________________
Zapraszam na bloga Petrolheads-blog.
 
 
arturro385 

Auto: eg6
Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 141
Skąd: polska
Wysłany: 2012-06-27   

pisane tel i nie zawsze słownik układa jak chce a ją leniwy jestem i nie czytam do końca jak złożyło zdanie. w d... sobie wsadz ten cytat.
 
 
rastle 


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 1645
Skąd: Pruszcz Gdański
Wysłany: 2012-06-27   

arturro385 napisał/a:
tyle że w ogl jest że to fo modelu takiego i takiego pasuje i że czerwoną. nie jest napisane że to ori z ek9 np
jak fajnie nabil sobie 15pozytywnych koment hehe lepiej zerknijcie


Tyle, że w ogłoszeniu jest napisane tylko to, ze wykładzina pasuje do civiców ej,ek itp, i że jest czerwona. Nie napisał, że jest to ori wykładzina z ek9.

To nie jest trudne :lol:
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-06-27   

dla tych co nie wiedzą, to ta wykładzina jest z EJ a czerwony kolor został uzyskany po przez pomalowanie jej farbą olejną.
jak dla mnie jest to chamskie żerowanie na niewiedzy i naiwności ludzi.

arturro385 napisał/a:
pisane tel i nie zawsze słownik układa jak chce a ją leniwy jestem i nie czytam do końca jak złożyło zdanie. w d... sobie wsadz ten cytat.
masz pisać w ten sposób to wogóle nie pisz!
_________________

 
 
Dario 


Auto: Vtec!
Dołączył: 04 Kwi 2011
Posty: 2587
Skąd: WuWuA
Wysłany: 2012-06-27   

gaseb napisał/a:
jak dla mnie jest to chamskie żerowanie na niewiedzy i naiwności ludzi.

raczej na glupocie. bo raczej nawet troche myslacy czlowiek przeczyta opis i wywnioskuje ze jest to fejk, poniewaz nigdzie nie ma napisane ze to ori. jak dla mnie aukcja jest ok i nie wiem po co ja tu w ogole ktos dodal.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna