Powrót do strony powitalnej.


Poprzedni temat «» Następny temat
Handlarze wysokiego ryzyka
Autor Wiadomość
Hikiel 


Auto: Skyline R33 / Maxima A32 3.0
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 4470
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2012-07-01   

No i to jest problem bo z jednej strony wystarczy wcisnąć ignore i niby byłby spokój. Z drugiej jednak strony strasznie by mnie ciekawiło cóż ten pokemon jeszcze tam wykminił. Patowa sytuacja :(
_________________

 
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-07-01   

Hikiel, ja juz to przechodzilem, dalem ingore'a, ale pokazywalo sie, ze cos napisal i nie moglem wytrzymac, zeby nie dowiedziec sie jaka to kolejna madrosc wymyslil. Ostatnio bylo ok, ale zaczyna znowu. :-P
_________________
 
 
 
Emre
Panicz!


Auto: GTI+, R20
Dołączył: 16 Wrz 2007
Posty: 11144
Skąd: zerodwadwa
Wysłany: 2012-07-01   

mam Cię od roku w ignorowanych, a i tak mnie *****, więc nie tu jest recepta...
_________________
JDMO Shop -> Ramki pod tablice JDMO oraz Naklejki Forumowe.

- Kredyty firmowe od pierwszego dnia działalności
- Leasing
- Faktoring

Info -> priv
 
 
comando 
słucha disco polo


Auto: wolne
Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 1313
Skąd: ze wsi
Wysłany: 2012-07-01   

Dario, jeżeli wszyscy mówią że jesteś pijany to idź spać. Przecież jest jeszcze forum onetu...
_________________
JDM sucks
 
 
Gumka23 
DDTC in progress...


Auto: EG5 & CW3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Lut 2007
Posty: 6513
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2012-07-01   

Btw. Czy Ty Dario uwazasz, ze my sie zmowilismy przeciwko Tobie czy moze jak wiele osob Ci mowi, zebys skonczyl pierdolic to czas sie zastanowic co sie pisze?
_________________
 
 
 
p0lish 

Auto: Verso
Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3443
Skąd: Kyiv
Wysłany: 2012-07-01   

ile osób ma Ci jeszcze powiedzieć, że masz mniej oleju w bani niż zaorany butt plug Jenny Jameson zanim to zrozumiesz?

dla nas uczciwość u sprzedającego jak i to, że produkt powinien byc opisany tak żeby klient nie miał ŻADNEJ wątpliwości przy zakupie są ŚWIĘTE

czasy szukania frajera i żerowania na ludzkiej niewiedzy muszą się w naszym kraju raz na zawsze skończyć. przy podejściu młodego pokolenia [z toku Twojego rozumowania wnioskuje, że jesteś niewiele starszy od wraku Tupolewa], które powiela błędy i przyzwyczajenia swoich rodziców zgrywając cwaniaka niestety nieprędko to się stanie.

jako, że obiecałeś 2x, że nie będziesz sie udzielał w tym wątku proszę po raz kolejny - dotrzymaj słowa
_________________
INSTA
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-07-01   

p0lish napisał/a:
jako, że obiecałeś 2x, że nie będziesz sie udzielał w tym wątku proszę po raz kolejny - dotrzymaj słowa
x2

dobra Panowie skończmy to, on i tak nie pojmie o co chodzi
_________________

 
 
emg 


Auto: honda kk
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 91
Skąd: dw
Wysłany: 2012-09-26   

NEGATYW dla akMe.

Jakiś czas temu dałem ogłoszenie na forum crx o kupnie lamp ee8. Odezwał się akMe, że ma, że są cytuję"jak ze sklepu", na moje pytanie czy są całe uchwyty i niepołamane odpowiedział, znowu cytuję: "są idealne". Czyli z opisu i zapewnień wychodziło że wersja sklep. Zdecydowałem się. Lampy przyszły. Fajnie. Odpakowałem zadowolony że prace przy aucie ruszą, ale za chwilę rozczarowanie. Lampy idealne, jak ze sklepu a tu niespodzianka, jednego uchwytu brak całkowicie, jeden w połowie złamany - widać było resztki kleju. Części w pudełku brak, lampy owinięte kartonem, czyli to nie wina poczty. Jeden klosz uszczerbiony od dołu - przekopałem pudło, może poczta gdzieś rzuciła, ale niestety nie - bliższe oględziny i uszczerbienie jest stare. Jedna wersja z silniczkiem, oczywiście pęknięty, druga bez silniczka. Jedna była kiedyś profesjonalnie rozklejana, o czym sprzedający również pewnie zapomniał powiedzieć, i równie profesjonalnie sklejona, tak żeby woda się dostała do środka i pozostawiła ślady na odbłyśniku. Obudowa śrubokrętem pokatowana. Spoko, tak w fabryce pewnie składają lampy. Zdjecia oczywiście dostałem, szkoda że tak sprytnie zrobione, nie było widać połamanych uchwytów, no ale skoro sprzedający zapewnia, ze ideał to się człowiek nie doszukuje.
Nie wiem, może się czepiam, może nie, pewnie bym i tak się zdecydował, gdybym o wszystkim wiedział, napaliłem się jak murzyn na blaszkę na te ideały sklepowe i stąd ten komentarz, zresztą pierwszy negatyw jaki komukolwiek wystawiłem.

Sugerując się:
akMe napisał/a:
jak cos nie pasowalo, cos bylo zle, trzeba bylo odsylac. :ok:


Oczywiście od razu napisałem, że chcę odesłać bo mnie wprowadził w bład, naiwnie myśląc, że akMe stanie na wysokości zadania, ale gdzie tam, cisza jak makiem zasiał - a wcześniej kontakt wzorcowy. Po kilku smsach wreszcie łaskawie odpisał, że kładzie lachę na próbę wyłudzenia. Czyli, że co, ja chcę wyłudzić swoje pieniądze, odsyłając jego towar niezgodny z opisem? To już zakrawa na lekką bezczelność, ale poczytałem, sobie opinie (za późno) i ten typ tak ma. Nie lubię załatwiać w ten sposób spraw żaląc się na forum, ale z drugiej strony trzeba takie zachowania zdecydowanie tępić.
więcej: http://www.honda-crx.info...pic.php?t=55882
_________________
www.dohcvtec.pl
 
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-26   

Poczekamy do wieczora na odpowiedz akme, jak sie nie ustosunkuje to ban bo juz wczesniej byly z nim klopoty.
_________________

 
 
emg 


Auto: honda kk
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 91
Skąd: dw
Wysłany: 2012-09-26   

Mam przebieg rozmów na gg, zdjęcia, smsy, dokumentujące przebieg transakcji, zrobię też zdjęcia jak wygląda "idealny" towar. Nie będę tego tu wklejał, ale na potrzeby administracji mogę wszystko podesłać. Chciałem tylko zwrócić ten towar, odesłać na swój koszt i odzyskać kasę. Niestety w normalny sposób się nie udało, więc dodatkowo sprawa dalej pójdzie trybem "urzędowym" - rzecznik, prawnik itd itp. bo parę osób wcześniej też się nacięło.
_________________
www.dohcvtec.pl
 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-26   

prawidłowo, pocisnąć cwaniaka ! :roll:
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
gaseb 


Auto: FN2 & SB3
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 7432
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-09-26   

Wklej zdjecia emg, jesli jest faktycznie tak jak mowisz to podejme odpowiednie kroki.
_________________

 
 
Sivus 


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 1626
Skąd: siedemjeden
Wysłany: 2012-09-27   

emg napisał/a:
Nie będę tego tu wklejał, ale na potrzeby administracji mogę wszystko podesłać

wklej wklej! cwaniaków trzeba tępić i piętnować!
_________________
If you're going through hell, keep going
 
 
 
emg 


Auto: honda kk
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 91
Skąd: dw
Wysłany: 2012-09-29   

kilka fotek ideałów:
















Niestety próby dogadania się z gościem to jak rozmowa ze ścianą - chcę wyłudzić kasę i tyle :lol: . Chciałem żeby mi przelał kasę, ja odeślę na swój koszt po zaksięgowaniu przelewu. Niestety, mam odesłać a on zrobi mi przelew dopiero jak dostanie lampy. Biorąc pod uwagę jego podejście do sprzedaży i wiarygodność, to przelew by nie dotarł z miliona powodów, tak jak jego krętackie tłumaczenia, że nie zauważył tych wad czy nie zwracał uwagi na nie. Za pobraniem paczki też nie chce odebrać więc sprawa jest jasna.
_________________
www.dohcvtec.pl
Ostatnio zmieniony przez emg 2013-12-25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Bartek! 


Auto: m5 f10, m3 e36,1/2 328 e36, cl55 amg
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 8064
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-09-29   

noooo ideały :lol:

kolo jest frajerem, był na forum po twoim poście i nie potrafił się ustosunkować. gdyby miał jaja napisał by tutaj żebyś dał numer konta i zwrócił by Ci kasę! :evil: na takich tylko pałka teleskopowa...
_________________
Zawód - SYN :lol:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
deox v1.2 // Theme created by Sopel // modified v.0.2 by warna